HNK Hajduk Split 2026./2027.

123
...
103210331034
Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 587
danas u 00:33

Koji stranci? Najviše iz hajdukove sise su izvukli domaći momci i veliki povratnici i domaća struka.

Jedan žaper će iz hajduka izvući više novaca nego svi stranci koje graf dovede ovo lito i da ostanu do kraja svojih ugovora. Samo žaper, (4 milje eura) a di su drugi.

Niko ne baca nikakve drkice, većini ljudi je drago što se nastojimo do Evrope donekle ekipirat i što dovodimo igrače za trenerov stil nogometa.

A ne svinjarija od prošle godine gdje odu tri stopera, ne dovedeš nikoga ispadneš iz evrope

Bilićev sin
Lionheart
Lionheart
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.09.2025.
Poruka: 833
danas u 00:59

Kako me nervira ovo prozivanje Zapera, generali poslije bitke, ti si znao da ce Zaper polomit ligamente, takodjer volio bi neki carobni stapic kojim bi mogao vidit koliko vas koji optuzujete druge da izvlace novac iz Hajduka, sto bi vi napravili na njihovom mjestu

HiSTerija
HiSTerija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.08.2025.
Poruka: 1.493
danas u 01:04

Lionheart je napisao/la:

Kako me nervira ovo prozivanje Zapera, generali poslije bitke, ti si znao da ce Zaper polomit ligamente, takodjer volio bi neki carobni stapic kojim bi mogao vidit koliko vas koji optuzujete druge da izvlace novac iz Hajduka, sto bi vi napravili na njihovom mjestu

Vidi cijeli citat

Nije Žaper ništa kriv nit je išta krivo napravija, al onaj koji daje ugovor HNL igraču bez neke preprodajne vrijednosti ugovor na 5 godina za onolike pare nije zdrav u glavu.

A šta se tiče Grafa, niko normalan ne misli da je mesija niti da mesije postoje, niti iko misli da neće radit greške, sve šta mislimo je da čoviku triba dat da radi i da odradi nekoliko prijelaznih rokova prije nego ga se proglasi prevarom. 

Ko igra za raju i zanemaruje taktiku...
Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 587
danas u 01:05

Lionheart je napisao/la:

Kako me nervira ovo prozivanje Zapera, generali poslije bitke, ti si znao da ce Zaper polomit ligamente, takodjer volio bi neki carobni stapic kojim bi mogao vidit koliko vas koji optuzujete druge da izvlace novac iz Hajduka, sto bi vi napravili na njihovom mjestu

Vidi cijeli citat

Ja nebi od srama radio u nekoj firmi 4,5 godine a da sam radno nesposoban dok primam punu plaću. Dao bi otkaz i otišao. A poglavito kad bi već okrenuo par stotina tisuća eura u međuvremenu. Ali jbg, nije bezveze žaper pljeskao na kraju svog videa. Lik će još pune dvi jebene godine bit na plaći i poslije neće ni u hnlu igrat, sljedeće poslodavac mu neće davati niti 50 iljada godišnje

Bilićev sin
Lionheart
Lionheart
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.09.2025.
Poruka: 833
danas u 01:53

Pa po cemu je bilo jasno da je Zaper igrac bez preprodajne vrijednosti? Sjećam se mnogih koji su bili odusevljeni s njime,cak se i spominjala reprezentacija ...

 

Ćelava prevara
Ćelava prevara
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.05.2025.
Poruka: 3.033
danas u 02:02

Lionheart je napisao/la:

Pa po cemu je bilo jasno da je Zaper igrac bez preprodajne vrijednosti? Sjećam se mnogih koji su bili odusevljeni s njime,cak se i spominjala reprezentacija ...

 

Vidi cijeli citat

Reprezentacija čega i u kojem sportu?

Lionheart
Lionheart
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.09.2025.
Poruka: 833
danas u 03:13

Čemu takvi komentari?

bron-yr-aur
bron-yr-aur
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.07.2011.
Poruka: 1.672
danas u 05:31

nek dovede igrače s karakteristikama koje nam trebaju (koliko može s novcima koje ima) i nek ne proda ključne igrače bez odgovarajuće zamjene uoći ključnih utakmica i za mene je Graf ok, bolji nego prethodnik.

Boli me ona stvar gdje su dovedeni igrači bili 91 ili 2021 i jel znaju što veže dalmatinske ljude. Mogu biti Dalmatinci, ne moraju.

Tko tu želi projecirati svoju potrebu za mesijama, slobodno, meni Graf nije mesija.

Bila bandira
Bila bandira
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.07.2025.
Poruka: 2.157
danas u 06:20

Gimli91 je napisao/la:

Lionheart je napisao/la:

Kako me nervira ovo prozivanje Zapera, generali poslije bitke, ti si znao da ce Zaper polomit ligamente, takodjer volio bi neki carobni stapic kojim bi mogao vidit koliko vas koji optuzujete druge da izvlace novac iz Hajduka, sto bi vi napravili na njihovom mjestu

Vidi cijeli citat

Ja nebi od srama radio u nekoj firmi 4,5 godine a da sam radno nesposoban dok primam punu plaću. Dao bi otkaz i otišao. A poglavito kad bi već okrenuo par stotina tisuća eura u međuvremenu. Ali jbg, nije bezveze žaper pljeskao na kraju svog videa. Lik će još pune dvi jebene godine bit na plaći i poslije neće ni u hnlu igrat, sljedeće poslodavac mu neće davati niti 50 iljada godišnje

Vidi cijeli citat


Znači Žaper bi trebao raskinuti ugovor na svoju štetu da se neki mali glimlić ne osjeća tjeskobno jer je Žaperu netko nekada ponudio plaću u rangu njegove tadašnje kvalitete ?

Svaki igrač je rizik, Žaper je do ozljede bio odličan, nakon nje je takav kakav je i tu je deblji kraj izvukao klub, ali čemu pljuvanje i omalovažavanje Žapera, pa njemu je bilo najteže što se skršio.

Dovode se vagoni igrača i to se odobrava, logično je da čim se više dovodi da će biti i više promašaja.

S tim da u Hajduku se treba dovesti vagon promašaja da bi onda onaj idući nešto pokazao.

Ja se ne sjećam koji je zadnji igrač bio pravo pojačanje, a da nije doveden na posudbu, vjerojatno baš Žaper.

[uredio Bila bandira - 26. lipnja 2026. u 06:23]
WallDeNino
WallDeNino
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.01.2015.
Poruka: 2.735
danas u 07:07

Ozljeda na radu

123
...
103210331034
  • Najnovije
  • Najčitanije