Gimli91 je napisao/la:
Lionheart je napisao/la:
Kako me nervira ovo prozivanje Zapera, generali poslije bitke, ti si znao da ce Zaper polomit ligamente, takodjer volio bi neki carobni stapic kojim bi mogao vidit koliko vas koji optuzujete druge da izvlace novac iz Hajduka, sto bi vi napravili na njihovom mjestu
Vidi cijeli citat
Ja nebi od srama radio u nekoj firmi 4,5 godine a da sam radno nesposoban dok primam punu plaću. Dao bi otkaz i otišao. A poglavito kad bi već okrenuo par stotina tisuća eura u međuvremenu. Ali jbg, nije bezveze žaper pljeskao na kraju svog videa. Lik će još pune dvi jebene godine bit na plaći i poslije neće ni u hnlu igrat, sljedeće poslodavac mu neće davati niti 50 iljada godišnje
Vidi cijeli citat
Znači Žaper bi trebao raskinuti ugovor na svoju štetu da se neki mali glimlić ne osjeća tjeskobno jer je Žaperu netko nekada ponudio plaću u rangu njegove tadašnje kvalitete ?
Svaki igrač je rizik, Žaper je do ozljede bio odličan, nakon nje je takav kakav je i tu je deblji kraj izvukao klub, ali čemu pljuvanje i omalovažavanje Žapera, pa njemu je bilo najteže što se skršio.
Dovode se vagoni igrača i to se odobrava, logično je da čim se više dovodi da će biti i više promašaja.
S tim da u Hajduku se treba dovesti vagon promašaja da bi onda onaj idući nešto pokazao.
Ja se ne sjećam koji je zadnji igrač bio pravo pojačanje, a da nije doveden na posudbu, vjerojatno baš Žaper.
[uredio Bila bandira - 26. lipnja 2026. u 06:23]