HNK Hajduk Split 2026./2027.

KYLA
KYLA
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.07.2022.
Poruka: 2.174
danas u 07:32

whiteboy je napisao/la:

Ne znan, kad san suprotno staroj tradiciji ovog  kluba iša guglat Nizozemca izbacilo mi je Van Hooijdonka.

Meni dosta.

Vidi cijeli citat

aaaaaaaa

Forum STruka !
karolpraženica
karolpraženica
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.08.2024.
Poruka: 2.202
danas u 07:36

Nema mesija i svetih krava. Svakom prema zaslugama. Pljucat po nekom ko nije odigra ni minute za klub je van svake pameti. Isto tako i rad SD-a može se ocjenjivat samo s vremenskim odmakom. Šta se Žapera tiče to je nažalost rizik posla, a po informacijama sa teme on je gotov igrač. Još jedan razlog da to triba uzimat s rezervom. Ne bi me iznenadilo ni da bude dio momčadi ove sezone, i luđe stvari su se događale. Neki kažu da je trenutno problem više mentalno nego fizički, to mi daje malu nadu. Ispričavam se unaprid na optimizmu rano ujutro 😄

U našem malom mistu, živi jedan kralj...
)))ujko(((
)))ujko(((
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.11.2020.
Poruka: 2.690
danas u 08:08

Gimli91 je napisao/la:

Lionheart je napisao/la:

Kako me nervira ovo prozivanje Zapera, generali poslije bitke, ti si znao da ce Zaper polomit ligamente, takodjer volio bi neki carobni stapic kojim bi mogao vidit koliko vas koji optuzujete druge da izvlace novac iz Hajduka, sto bi vi napravili na njihovom mjestu

Vidi cijeli citat

Ja nebi od srama radio u nekoj firmi 4,5 godine a da sam radno nesposoban dok primam punu plaću. Dao bi otkaz i otišao. A poglavito kad bi već okrenuo par stotina tisuća eura u međuvremenu. Ali jbg, nije bezveze žaper pljeskao na kraju svog videa. Lik će još pune dvi jebene godine bit na plaći i poslije neće ni u hnlu igrat, sljedeće poslodavac mu neće davati niti 50 iljada godišnje

Vidi cijeli citat


Ovo je onaj teoretski scenarij u kojem si ti makar zaposlen, a ne da još i nešto radiš?

Pitam s obzirom na dnevnu produkciju.

Sustav pun ozbiljnih nogometnih imena, tribine pune svijeta, nasuprot par eminentnih nepismenih sportnet trolova.
u3pm
u3pm
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.06.2020.
Poruka: 2.985
danas u 08:16

Žaperu se nema što reći, igrač se ozljedio igrajući za Hajduk, ne na malom balunu ili na plaži. U ovom slučaju gube i klub ali i igrač. Klub mora ispoštovati ugovor a igrač zbog ozljede, sa stopostotnom sigurnošću neće ostvariti svoj puni igrački potencijal i imati karijeru kakvu je mogao imati da nije bilo tog nesretnog slučaja. 

Ono što bi pametan klub napravio jest ne davati toliko velike ugovore, već dio rizika prebaciti na igrače pa im dati neki razuman postotak od transfera i redovna primanja vezati uz nastupe. 

U ciloj priči je dojam da je Hajduk izvukao deblji kraj jer je platio odštetu, dao mu veliku plaću na 5 godina i na kraju ostao bez igrača i mora platiti novog

Grafa ćemo suditi za godinu dana, pozitivno je što na vrime radi transfere, a sada koliko njih će se pokazati kao pogodak-nitko ne zna.

Sritno im bilo

WallDeNino
WallDeNino
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.01.2015.
Poruka: 2.737
danas u 08:17

Jbg Dalisson je izbacio Villareal iz kupa,Acapandie standardan zadnjih 6 kola u Ligue 1.

Nisu baš toliki anonimci

FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.230
danas u 08:28

Morao sam prvi put dati minus Gimliju jer piše pizdarije, skoro mi je srce puklo

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
Fićo04
Fićo04
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.09.2024.
Poruka: 427
danas u 08:47

)))ujko((( je napisao/la:

Gimli91 je napisao/la:

Lionheart je napisao/la:

Kako me nervira ovo prozivanje Zapera, generali poslije bitke, ti si znao da ce Zaper polomit ligamente, takodjer volio bi neki carobni stapic kojim bi mogao vidit koliko vas koji optuzujete druge da izvlace novac iz Hajduka, sto bi vi napravili na njihovom mjestu

Vidi cijeli citat

Ja nebi od srama radio u nekoj firmi 4,5 godine a da sam radno nesposoban dok primam punu plaću. Dao bi otkaz i otišao. A poglavito kad bi već okrenuo par stotina tisuća eura u međuvremenu. Ali jbg, nije bezveze žaper pljeskao na kraju svog videa. Lik će još pune dvi jebene godine bit na plaći i poslije neće ni u hnlu igrat, sljedeće poslodavac mu neće davati niti 50 iljada godišnje

Vidi cijeli citat


Ovo je onaj teoretski scenarij u kojem si ti makar zaposlen, a ne da još i nešto radiš?

Pitam s obzirom na dnevnu produkciju.

Vidi cijeli citat

Nekorektni ste ujkane. Kolega od kad se pojavio na forumu dinamova tema je napisala 360 postova, on 587. Očito da je zaposlen i to ovdje.

[uredio Fićo04 - 26. lipnja 2026. u 08:48]
Maledetto
Maledetto
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 25.06.2026.
Poruka: 3
danas u 08:48

Pozdrav svima!

 

Dugo vas čitam te sam se napokon odlučio registrirat(to sigurno nikad niste čuli, he he)

 

Insider nisam, biciklist nisam, zagadur po potribi, podržavam Garciu i Grafa u svojim naumima, volim analize igrača i humor na ovoj temi smatram briljantnim i jedino me čudi kako nitko nije nabavio Anitin graf sa FM-a da se i to skautira malo 🤭

 

Modovi ne zamjerite na ovoj maloj šali, dobar sam ja i bit ću dobar, želim vam dobro svima i Bog vas blagoslovio

Ajmo bijeli!

idem kroz grad i mislim na igrače, zaboli me qrac kolike su im plaće
Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 595
danas u 08:50

Fićo04 je napisao/la:

)))ujko((( je napisao/la:

Gimli91 je napisao/la:

Lionheart je napisao/la:

Kako me nervira ovo prozivanje Zapera, generali poslije bitke, ti si znao da ce Zaper polomit ligamente, takodjer volio bi neki carobni stapic kojim bi mogao vidit koliko vas koji optuzujete druge da izvlace novac iz Hajduka, sto bi vi napravili na njihovom mjestu

Vidi cijeli citat

Ja nebi od srama radio u nekoj firmi 4,5 godine a da sam radno nesposoban dok primam punu plaću. Dao bi otkaz i otišao. A poglavito kad bi već okrenuo par stotina tisuća eura u međuvremenu. Ali jbg, nije bezveze žaper pljeskao na kraju svog videa. Lik će još pune dvi jebene godine bit na plaći i poslije neće ni u hnlu igrat, sljedeće poslodavac mu neće davati niti 50 iljada godišnje

Vidi cijeli citat


Ovo je onaj teoretski scenarij u kojem si ti makar zaposlen, a ne da još i nešto radiš?

Pitam s obzirom na dnevnu produkciju.

Vidi cijeli citat

Nekorektni ste ujkane. Kolega od kad se pojavio na forumu dinamova tema je napisala 360 postova, on 587. Očito da je zaposlen i to ovdje.

Vidi cijeli citat

Humor ti je na razini Dinamove teme

Bilićev sin
pantigana
pantigana
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.06.2018.
Poruka: 508
danas u 08:53

Nego, zna li se štogod o sponzorstvu, evo par dana prošlo a grobna tišina oko toga ?

  • Najnovije
  • Najčitanije