Žaperu se nema što reći, igrač se ozljedio igrajući za Hajduk, ne na malom balunu ili na plaži. U ovom slučaju gube i klub ali i igrač. Klub mora ispoštovati ugovor a igrač zbog ozljede, sa stopostotnom sigurnošću neće ostvariti svoj puni igrački potencijal i imati karijeru kakvu je mogao imati da nije bilo tog nesretnog slučaja.
Ono što bi pametan klub napravio jest ne davati toliko velike ugovore, već dio rizika prebaciti na igrače pa im dati neki razuman postotak od transfera i redovna primanja vezati uz nastupe.
U ciloj priči je dojam da je Hajduk izvukao deblji kraj jer je platio odštetu, dao mu veliku plaću na 5 godina i na kraju ostao bez igrača i mora platiti novog
Grafa ćemo suditi za godinu dana, pozitivno je što na vrime radi transfere, a sada koliko njih će se pokazati kao pogodak-nitko ne zna.
Sritno im bilo