HNK Hajduk Split 2026./2027.

LazialZD
LazialZD
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.07.2011.
Poruka: 14.220
danas u 13:16

Dode li pravi zadnji vezni moga bi se i ponadati dobroj sezoni a ponajvise litnjem Hajduku.

 

- Izuzetno mi je zadovoljstvo poželjeti dobrodošlicu Acapandiéu u naš klub. On je mladi igrač s izvanrednim fizičkim profilom, sjajno atletskom sposobnošću i snažnim obrambenim kvalitetama koje ga čine vrlo prikladnim za zahtjeve moderne igre. Nakon što se već probio u seniorski nogomet u Ligue 1 i predstavljao Madagaskar na međunarodnoj razini, dolazi s vrijednim iskustvom unatoč svojim godinama. Vjerujemo da ima značajan potencijal za daljnji razvoj i uvjereni smo da će mu naše okruženje i jasan put razvoja pomoći da nastavi svoj napredak. Uzbuđeni smo što ćemo ga vidjeti kako započinje ovo sljedeće poglavlje s nama - istaknuo je Hajdukov sportski direktor Robert Graf

- Pozdravljam sve navijače Hajduka! Jako sam ponosan što se pridružujem ovom legendarnom klubu. Dolazim s puno odlučnosti i ambicije te jedva čekam osjetiti atmosferu na stadionu i upoznati navijače. Hvala mom agentu i mojoj obitelji, koji su oduvijek vjerovali u mene. Neka Bog blagoslovi ovu novu životnu i nogometnu avanturu - kazao je Acapandié nakon potpisa za Hajduk. 

[uredio LazialZD - 26. lipnja 2026. u 13:19]
Sa dragom kod četiri kantuna, kroz tihu varoš proći bi zna, Na rivu il' uz Donat stari dok tiho, tiho sniva Zadar grad
Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.161
danas u 13:18

HiSTerija je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

da bar oce video za koji dan neke poluspice brazilske krvi i španjolske škole baluna

Vidi cijeli citat

Da bar neće jer smo doveli nekog boljeg, al dobro je i to, ne bi se bunija. 

Vidi cijeli citat


opa ,koji je to bolji?

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
ML10orginal
ML10orginal
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 01.08.2024.
Poruka: 16
danas u 13:19

Ako je neko sumnja u Franu Žeravicu 

 

VIŠE NECE

maestro82
maestro82
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.07.2021.
Poruka: 4.633
danas u 13:28

ML10orginal je napisao/la:

Ako je neko sumnja u Franu Žeravicu 

 

VIŠE NECE

Vidi cijeli citat


Realno 2 može biti slučajnost, al da treceg stavi i bude točan mogli bi vec pricat ozbiljno o Frani i Antuku arhivirat jednom za svagda.

Florence23
Florence23
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.06.2022.
Poruka: 191
danas u 13:31

Bez obzira što nismo doveli neka vau imena, već sad je napravljen velik pomak u odnosu na prošlu sezonu. Prošle sezone smo prvo pojačanje doveli tek 8.7. a sad je tek 26.6. , tako da veliki + od mene za Grafa i puno će značit ovo ranije dovođenje igrača jer imaš vrimena isprobavat razne kombinacije, više vrimena za uigrat se i spremniji ćeš dočekat Žilinu i prvo kolo HNL-a.

Dao sam ti dušu, srce sam ti dao...💙
kraajki
kraajki
Mali dioničar
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 8.107
danas u 13:32

Lijep broj je odabrao na dresu, čim vidim 22 dobijem lagane tikove.

Puno sreće ti želim u bijelom dresu dragi Mate.

Važno je zvati se Alec Van Hoorenbeeck
WallDeNino
WallDeNino
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.01.2015.
Poruka: 2.737
danas u 13:35

Silić(Ivušić)

Acapandie(Hodak)-Marešić(Skelin,Gabrić)-Van Hoorenbeeck(Raci)-Hrgović(Melnjak)

Pajaziti(Brruti)-Dm?(Žaper)

RW?(Brajković)-AM?(Skoko,Šutalo)-LW?(Guram,Bamba)

Šego(Livaja)

Znači out:Šarlija,Sigur,Karačić,Guillamon,Krovinović,Rebić,Almena,Pukštas

Fale još: 6-ica,10-tka i 2 startna krila

[uredio WallDeNino - 26. lipnja 2026. u 13:38]
kevin
kevin
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.11.2005.
Poruka: 1.448
danas u 13:37

kraajki je napisao/la:

Lijep broj je odabrao na dresu, čim vidim 22 dobijem lagane tikove.

Puno sreće ti želim u bijelom dresu dragi Mate.

Vidi cijeli citat
https://imgur.com/fEmcpuU

Budi Musko Gledaj HNL!
LazialZD
LazialZD
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.07.2011.
Poruka: 14.220
danas u 13:38

Inace vidin po mrizama dosta ruganja i sprdanja ka nes ti Madagaskara i njegove reprezentacije.

Ljudi moji oni su u zadnjim kval. za mundijal bili drugi, odma iza famozne Gane a isprid jako dobrog Malia.

Sa dragom kod četiri kantuna, kroz tihu varoš proći bi zna, Na rivu il' uz Donat stari dok tiho, tiho sniva Zadar grad
amigo80
amigo80
Željan dokazivanja
Pristupio: 06.11.2017.
Poruka: 456
danas u 13:40

WallDeNino je napisao/la:

Silić(Ivušić)

Acapandie(Hodak)-Marešić(Skelin,Gabrić)-Van Hoorenbeeck(Raci)-Hrgović(Melnjak)

Pajaziti(Brruti)-???(Žaper)

???Brajković-???(Skoko,Šutalo)-???(Guram,Bamba)

Šego(Livaja)

Znači out:Šarlija,Sigur,Karačić,Guillamon,Krovinović,Rebić,Almena,Pukštas

Fale još: 6-ica,10-tka i 2 startna krila

Vidi cijeli citat


ne bi ja otpisivao Sigura i Pukija još 
ako će stvano ući Ukrajinci u klub sa nekim parama , prije nego odigramo nešto europe ne vjerujem da će ići ijedan, možda samo jedan ode. Neka Pukstasa jos jednu sezonu s nama. 

 

  • Najnovije
  • Najčitanije