HNK Hajduk Split 2026./2027.

Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.161
danas u 14:46

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

maestro82 je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

Ne mogu drugo je napisao/la:

maestro82 je napisao/la:

Dogodine temu otvara Frane

Vidi cijeli citat

makija se vise niko ni ne sica da je otvorija temu osim tebe jer te jede ljubomora.

Vidi cijeli citat

Al je Maki temu otvara?

Vidi cijeli citat

Evo insajdera...

Vidi cijeli citat

krasan nam je insajder...

Vidi cijeli citat


5/8 🚨

Vidi cijeli citat

Po tvojoj računici ovisno o tome ko je iz čije torbe ispa 5/8 znači još dva nova imena koja dosad nismo potvrdili

Vidi cijeli citat


Da,da 

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.232
danas u 14:49

Bila bandira je napisao/la:

horog DP je napisao/la:

Bila bandira je napisao/la:

Ovom klubu treba jaka metla, informacije cure na sve strane, kao na cjedilo.

Nikad profesionalnog kluba od ove seoske zadruge.

I onda se javi Gimli da napokon ništa ne curi.

Ovakvog kluba nema nigdje.

Vidi cijeli citat

ovom klubu treba Frane Žeravica i raport njegovih ljetovanja i avantura da vidimo je li još tko osim kupresa možda bia ugrožen

Vidi cijeli citat


Sve je to lijepo za raju, ali tako profesionalni klubovi ne rade.

Vidi cijeli citat

Bome po mom osobnom iskustvu praćenja nogometa, što je neki klub profesionalniji, kvalitetniji, veći, to prije svi znaju ko šta di ide prije nego sami klub išta objavi.

Ta hermetička zatvorenost danas više ne postoji, pogotovo kod popularnih klubova.

No, ostavljam mogućnost da sam u krivu

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
horog DP
horog DP
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 10.01.2019.
Poruka: 21.393
danas u 14:50

Bila bandira je napisao/la:

horog DP je napisao/la:

Bila bandira je napisao/la:

Ovom klubu treba jaka metla, informacije cure na sve strane, kao na cjedilo.

Nikad profesionalnog kluba od ove seoske zadruge.

I onda se javi Gimli da napokon ništa ne curi.

Ovakvog kluba nema nigdje.

Vidi cijeli citat

ovom klubu treba Frane Žeravica i raport njegovih ljetovanja i avantura da vidimo je li još tko osim kupresa možda bia ugrožen

Vidi cijeli citat


Sve je to lijepo za raju, ali tako profesionalni klubovi ne rade.

Vidi cijeli citat


Ne slažem se.

Da je Frane bia u klubu par godina ne bi bilo afera i priča da su igrači si međusobno vatali cure nego bi ih Frane vata i onda bi ekipa ekipno vatala Franu, a ne bili u ratu

I kad zavlada mržnja razum nije lijek I ludilo uvik promijeni tijek povijesti Ispiše novu, krvavu stranu U zemlji seljaka, na brdovitom Balkanu
Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.575
danas u 14:51

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Bome po mom osobnom iskustvu praćenja nogometa, što je neki klub profesionalniji, kvalitetniji, veći, to prije svi znaju ko šta di ide prije nego sami klub išta objavi.

Ta hermetička zatvorenost danas više ne postoji, pogotovo kod popularnih klubova.

No, ostavljam mogućnost da sam u krivu

Vidi cijeli citat

Ne da si u pravu nego transferi u najveće klubove neritko znaju bit prave sapunice. Siti se samo kad je Harry Kane prilazija u Bayern. Sprdačina

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.232
danas u 14:55

Bellygunner je napisao/la:

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Bome po mom osobnom iskustvu praćenja nogometa, što je neki klub profesionalniji, kvalitetniji, veći, to prije svi znaju ko šta di ide prije nego sami klub išta objavi.

Ta hermetička zatvorenost danas više ne postoji, pogotovo kod popularnih klubova.

No, ostavljam mogućnost da sam u krivu

Vidi cijeli citat

Ne da si u pravu nego transferi u najveće klubove neritko znaju bit prave sapunice. Siti se samo kad je Harry Kane prilazija u Bayern. Sprdačina

Vidi cijeli citat

Ma...

još od one objave na koga se ne računa je krenulo s "to se tako ne radi"

Mada evo lažem, još s Gattusom i njegovim rijetko ispravnim potezom vezano uz onog igrača je krenulo "to se tako ne radi"

[uredio FranckConstanzaZolja - 26. lipnja 2026. u 14:56]
Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.232
danas u 14:58

Uostalom naši insajderi su bar korektni pa s otkrivanjem imena čekaju trenutak kada će ionako to isplivati u javnost iako bi vjv već sad mogli prosut imena

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
HiSTerija
HiSTerija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.08.2025.
Poruka: 1.502
danas u 15:01

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Ma...

još od one objave na koga se ne računa je krenulo s "to se tako ne radi"

Mada evo lažem, još s Gattusom i njegovim rijetko ispravnim potezom vezano uz onog igrača je krenulo "to se tako ne radi"

Vidi cijeli citat

Ako ti nije jasno zašto se "to tako ne radi" evo ti jedan brzi grafički prikaz napravljen od strane stručnjaka koji to objašnjava na jednostavan način.

Edit. Ako ti i dalje nije jasno kako i zašto, primijetit ćeš da na vratima piše INTERNO. Pametnom dosta. 

https://i.ibb.co/PscwJbCT/IMG-20260626-145728.jpg

[uredio HiSTerija - 26. lipnja 2026. u 15:03]
Ko igra za raju i zanemaruje taktiku...
Hajdukovac27
Hajdukovac27
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.03.2023.
Poruka: 3.997
danas u 15:04

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Ma...

još od one objave na koga se ne računa je krenulo s "to se tako ne radi"

Mada evo lažem, još s Gattusom i njegovim rijetko ispravnim potezom vezano uz onog igrača je krenulo "to se tako ne radi"

Vidi cijeli citat


Ma dobro ovaj klub je specifican.

Dosta ljudi si daju za pravo da se poseru na njega iz bilo kojeg razloga.

Što god napravi klub ne valja, ako to isto napravi neki drugi klub oni su heroji, na njih se treba ugledat.

Svjesni smo svi da se radi puno stvari loše, al da baš moras na sve skakat i srat mi ne ide u glavu.

I ja ponekad kroz sarkazam komentiram jer stvarno mi neke stvari budu totalno nejasne, al neki ko da cekaju da svu svoju frustraciju istresu po klubu.

Ajde ovdje mi je ok, anonimno je pa si ljudi daju oduška, al vece budale su koji to rade na Facu i Instagramu, ima i lažnih profila al ima i ljudi koji kostanto pisu pizdarije.

Nisu mi jasni al što ces, valjda tako mora bit.

No one likes us, no one likes us, no one likes us, we don't care!
Stari Swat
Stari Swat
Željan dokazivanja
Pristupio: 20.06.2024.
Poruka: 294
danas u 15:05

Ja sam nešto načuo da će tomi ostat sponzor Hajduka, ali ako će ovi bit glavni sponzor onda mi to malo nije jasno kako će to funkcionirat obzirom na misto na dresu

Nek se zavijore bandire od svile
kraajki
kraajki
Mali dioničar
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 8.108
danas u 15:08

Robert Graf: "Zadnji vezni je opijum za narod."

Važno je zvati se Alec Van Hoorenbeeck
  • Najnovije
  • Najčitanije