HNK Hajduk Split 2026./2027.

Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.161
danas u 17:12

Do Žile 8 igrača i tome nece bit kraj.

Dug je prijelazni rok ,bit će prodaja a i daj Bože da Europa bude imala utjecaja za nešto više.

I da... ,za razliku od Silova ,ja od Danilssona iman puno veća očekivanja.

[uredio Jameson - 26. lipnja 2026. u 17:13]
Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
Marjan Šoštarić
Marjan Šoštarić
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 06.06.2026.
Poruka: 81
danas u 17:13

Sad sam se čua sa Žeravicom. Sve vas pozdravlja i kaže da će večeras u 20:00 otkriti ko je nova 6-ica

MRnB1950
MRnB1950
Željan dokazivanja
Pristupio: 04.02.2025.
Poruka: 394
danas u 17:14

Jel iko koristio ovaj poklon bon za dres sta ide uz pretplate?

FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.232
danas u 17:16

Marjan Šoštarić je napisao/la:

Sad sam se čua sa Žeravicom. Sve vas pozdravlja i kaže da će večeras u 20:00 otkriti ko je nova 6-ica

Vidi cijeli citat

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
Znalaac
Znalaac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 15.08.2024.
Poruka: 1.869
danas u 17:16

MRnB1950 je napisao/la:

Jel iko koristio ovaj poklon bon za dres sta ide uz pretplate?

Vidi cijeli citat

Da

Igra se i dogodine; Ulaz P
Bila bandira
Bila bandira
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.07.2025.
Poruka: 2.168
danas u 17:16

Kad pročitam da stvarno misle dovest ovo tele Dalissona, dođe mi da se ponovno učlanim samo da bih imao šta iskidat.

maestro82
maestro82
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.07.2021.
Poruka: 4.637
danas u 17:17

Bila bandira je napisao/la:

Kad pročitam da stvarno misle dovest ovo tele Dalissona, dođe mi da se ponovno učlanim samo da bih imao šta iskidat.

Vidi cijeli citat

Isključi si internet, olakšaj nam svima.

MRnB1950
MRnB1950
Željan dokazivanja
Pristupio: 04.02.2025.
Poruka: 394
danas u 17:17

Znalaac je napisao/la:

MRnB1950 je napisao/la:

Jel iko koristio ovaj poklon bon za dres sta ide uz pretplate?

Vidi cijeli citat

Da

Vidi cijeli citat

Koji se dres uzeo bili ili crveni plavi? Jel ima svih velicina? 

Dugarry u skoku
Dugarry u skoku
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.06.2023.
Poruka: 3.304
danas u 17:19

Ne želim da šestica bude neko poznato ime!

Uživam u neeuforičnom stanju.

Gospodin Ivan Bilić, predsjednik!
Znalaac
Znalaac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 15.08.2024.
Poruka: 1.869
danas u 17:19

MRnB1950 je napisao/la:

Znalaac je napisao/la:

MRnB1950 je napisao/la:

Jel iko koristio ovaj poklon bon za dres sta ide uz pretplate?

Vidi cijeli citat

Da

Vidi cijeli citat

Koji se dres uzeo bili ili crveni plavi? Jel ima svih velicina? 

Vidi cijeli citat

Uzeo bili L 

Sad ne znam kojih još veličina ima jer sam to uzeo ima 10 dana već 

Igra se i dogodine; Ulaz P
  • Najnovije
  • Najčitanije