HNK Hajduk Split 2026./2027.

NevjerniMitoma
NevjerniMitoma
Željan dokazivanja
Pristupio: 05.06.2024.
Poruka: 489
danas u 17:22

Bila bandira je napisao/la:

Kad pročitam da stvarno misle dovest ovo tele Dalissona, dođe mi da se ponovno učlanim samo da bih imao šta iskidat.

Vidi cijeli citat


Sveti Ante ako si u stanju, uzmi Bandiru, a vrati nam Franu.

Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.576
danas u 17:26

Bila bandira je napisao/la:

Kad pročitam da stvarno misle dovest ovo tele Dalissona, dođe mi da se ponovno učlanim samo da bih imao šta iskidat.

Vidi cijeli citat

Uvik moš vene ili čak i uho🤣

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
MRnB1950
MRnB1950
Željan dokazivanja
Pristupio: 04.02.2025.
Poruka: 394
danas u 17:27

Znalaac je napisao/la:

MRnB1950 je napisao/la:

Znalaac je napisao/la:

MRnB1950 je napisao/la:

Jel iko koristio ovaj poklon bon za dres sta ide uz pretplate?

Vidi cijeli citat

Da

Vidi cijeli citat

Koji se dres uzeo bili ili crveni plavi? Jel ima svih velicina? 

Vidi cijeli citat

Uzeo bili L 

Sad ne znam kojih još veličina ima jer sam to uzeo ima 10 dana već 

Vidi cijeli citat


👍.

Ma pitam, iman oba vec. Pa bi maloj uzeo neki da ne propadne bzvz bon. Valjda ce ostat koji

Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.576
danas u 17:27

NevjerniMitoma je napisao/la:

Bila bandira je napisao/la:

Kad pročitam da stvarno misle dovest ovo tele Dalissona, dođe mi da se ponovno učlanim samo da bih imao šta iskidat.

Vidi cijeli citat


Sveti Ante ako si u stanju, uzmi Bandiru, a vrati nam Franu.

Vidi cijeli citat

Nije ga Ante banira nega Fantom. Za koju uru je opet među nami...

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
Kale9
Kale9
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.06.2024.
Poruka: 531
danas u 17:30

Jucer je Duple reko kako ovaj Brazilac i moze doci ali da prioritet imaju drugi igraci, dan poslje on vec nas. 

Uvijek sam nekako volio da dovedemo nekog brazilca na krilo i zelja mi se ostvaruje ali po ovom sto je Svilov napisao da se nije nametnuo ni u drugoj ligi u Spaniji, nesto sam malo i razocaran da nece bit ono sto sam zamisljo, doduse mozda sam i ja pucao visoko, a zelja mi je bila da imamo neko krilo kao sto ima Šahtar, a ovaj izgleda bas daleko od tog nivoa, ali mozda nas iznenadi.

Sve u svemu jako mi se svida ovo ciscenje kadra i skroz rekonstrukcija ekipe. Najvise ocekujem od malog Sutala, mislim da bi sa svojom trkom mogao bas biti nesto novo za nas vezni red plus ako dode ta šestica jaka onda sam bas zadovoljan.

Harisinjo_ze
Harisinjo_ze
Željan dokazivanja
Pristupio: 24.05.2021.
Poruka: 588
danas u 17:32

Samo da pozdravim lipe moje lavove,stariji znaju ko sam.HZV

Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.161
danas u 17:33

Kale9 je napisao/la:

Jucer je Duple reko kako ovaj Brazilac i moze doci ali da prioritet imaju drugi igraci, dan poslje on vec nas. 

Uvijek sam nekako volio da dovedemo nekog brazilca na krilo i zelja mi se ostvaruje ali po ovom sto je Svilov napisao da se nije nametnuo ni u drugoj ligi u Spaniji, nesto sam malo i razocaran da nece bit ono sto sam zamisljo, doduse mozda sam i ja pucao visoko, a zelja mi je bila da imamo neko krilo kao sto ima Šahtar, a ovaj izgleda bas daleko od tog nivoa, ali mozda nas iznenadi.

Sve u svemu jako mi se svida ovo ciscenje kadra i skroz rekonstrukcija ekipe. Najvise ocekujem od malog Sutala, mislim da bi sa svojom trkom mogao bas biti nesto novo za nas vezni red plus ako dode ta šestica jaka onda sam bas zadovoljan.

Vidi cijeli citat


ovaj ne dolazi na krilo

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.161
danas u 17:33

Harisinjo_ze je napisao/la:

Samo da pozdravim lipe moje lavove,stariji znaju ko sam.HZV

Vidi cijeli citat


euforija u zraku?

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
Vide Dmitar Rapula
Vide Dmitar Rapula
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 04.06.2026.
Poruka: 23
danas u 17:34

sutra šestica falim te bože

Harisinjo_ze
Harisinjo_ze
Željan dokazivanja
Pristupio: 24.05.2021.
Poruka: 588
danas u 17:36

Jameson je napisao/la:

Harisinjo_ze je napisao/la:

Samo da pozdravim lipe moje lavove,stariji znaju ko sam.HZV

Vidi cijeli citat


euforija u zraku?

Vidi cijeli citat

Jest moj dzejmi,imao nekih problema sa korisničkim nalogom pa nisam ulazio a sve pratim.HZV

[uredio Harisinjo_ze - 26. lipnja 2026. u 17:39]
  • Najnovije
  • Najčitanije