HNK Hajduk Split 2026./2027.

Čavo Ledeni
Čavo Ledeni
Željan dokazivanja
Pristupio: 17.12.2025.
Poruka: 700
danas u 10:04

Gimli91 je napisao/la:

Već vidim hajdučiju i prgave retaje kako zapišavaju društvene mreže o grafovim škovacama, a koji su ovi? Pojačanja sa Temua, s kime će ćaća igrat? Ko će vam kupit preplate za Del morala?

Vidi cijeli citat

jesi ti hajdučija, prgavi retaj ili nešto treće?

pušač k* Marka Livaje
HiSTerija
HiSTerija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.08.2025.
Poruka: 1.507
danas u 10:05

Isto se stigne odradit posal kad ne gubiš vrime na uhljebljivanje prikaša, mišanje u tuđe poslove, presice i kafenisanje sa Šolom i sličnim dnovinarima. 

Ko igra za raju i zanemaruje taktiku...
Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 628
danas u 10:06

Garine Van ne gre je napisao/la:

Bila bandira je napisao/la:

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Bila bandira je napisao/la:

Današnji dan će ostat upamćen kao dan kad je zadnji čavao u lijes zabijen.

Navlači se škart sa svih strana svijeta i rasipa im se još ovo malo novaca što nam je ostalo.

 

Vidi cijeli citat

Bili malo hvališ, malo govoriš zadnji čavao, mozes malo elaborirat?

Vidi cijeli citat


Mali francuz je dobar, ali šta je ovo, igrači od 26 godina koji ne mogu u drugoj španjolskoj igrat.

Smrdi, smrdi, užasno smrdi.

Vrijeme će pokazat, ali poznajući prošlost, nisam optimističan.

Vidi cijeli citat

Dovode se igrači na kojima se neće zaraditi, to je dugoročno problem. 

Vidi cijeli citat

Kako se ne dovode, a šta je momak iz Francuske nego potencijal za mogući razvoj dobri i transfer

Bilićev sin
Afera
Afera
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.02.2025.
Poruka: 1.633
danas u 10:07

Ovako po nekom letimičnom pregledu svi dovedeni pare da su s tehnikom okej, znaci Graf nije išao samo na neke GPS monstrume koji su s lotpom u nogama na vi. 

Sto pokazuje da je uvidio da Hajduk mora imati loptu da bi bio dobar, jos da napravimo mali iskorak u GPS s ovim novim igračima, moglo bi to biti dobro. 

Sad SAMO Garcia da to sve uklopi. 

 

Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 628
danas u 10:09

HiSTerija je napisao/la:

Isto se stigne odradit posal kad ne gubiš vrime na uhljebljivanje prikaša, mišanje u tuđe poslove, presice i kafenisanje sa Šolom i sličnim dnovinarima. 

Vidi cijeli citat

Apsolutno, samo vidiš koji neradnici prolaze kroz hajduk, glavna vizija NE MOŽE se

Bilićev sin
Dugarry u skoku
Dugarry u skoku
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.06.2023.
Poruka: 3.306
danas u 10:10

Kažu Španjolci da je Del Moral pivote, odnosno šestica, profilno sličan Busquetsu. Voli loptu u nogama, daje balans ekipi i dobar u oduzimanju lopte.

 

Gospodin Ivan Bilić, predsjednik!
toniIII
toniIII
Željan dokazivanja
Pristupio: 11.06.2021.
Poruka: 639
danas u 10:10

Dosta miriše na period Jradia, Formičova, Saida. 

Možda se nešto i pogodi ne znam ali meni se više sviđa kombinacija naših mladih uz senatore poput Livaje, Uremovića, Krova, Ivušića(imena su nebitna). 

Ne bih ulazio u priču o prevelikim plaćama i nikakvom rezultatu kojeg nam je dala kombinacija koju ja želim ali nekako mi je logičniji smjer sa par iskusnih provjerenih igrača nego skupljati igrače koji će možda nešto uraditi a vjerojatno neće. 

Faca sa placa
Faca sa placa
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 04.02.2024.
Poruka: 2
danas u 10:12

Jeli onda dolazi taj Brazilac iz Ferenca jer ovaj der moral opet nije bas klasicna sestica 

Harisinjo_ze
Harisinjo_ze
Željan dokazivanja
Pristupio: 24.05.2021.
Poruka: 590
danas u 10:15

Ma ne dolazi Brazilac, očito je bilo ili ovaj Španac ili on,nema šanse da trenutno obojicu dovedemo!HZV

Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 628
danas u 10:17

Čavo Ledeni je napisao/la:

Gimli91 je napisao/la:

Već vidim hajdučiju i prgave retaje kako zapišavaju društvene mreže o grafovim škovacama, a koji su ovi? Pojačanja sa Temua, s kime će ćaća igrat? Ko će vam kupit preplate za Del morala?

Vidi cijeli citat

jesi ti hajdučija, prgavi retaj ili nešto treće?

Vidi cijeli citat

Ja sam za zdrav razum i logiku u hajduku. Za dugoročan rad, da se pusti trenera i sd-a na miru. 

A sad kako se zove takva grupa nemam pojma.

Veselim se tome da radimo nešto drukčije što nismo godinama, dovodimo treneru igrače na vrime i za njegov stil nogometa.gdje će nas to odvesti nemam pojma. Vjerujem da ćemo ozbiljnije izgledati u Evropi za razliku od prijašnjih sezona

Bilićev sin
  • Najnovije
  • Najčitanije