HNK Hajduk Split 2026./2027.

Mr. Q
Mr. Q
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.05.2011.
Poruka: 1.678
danas u 10:36

Ovako, nekom svojom logikom, kontam da bi svaki spanjolac radije dosao u Split za 200-300 k € godisnje place nego u Poljsku... Bili bi jos puno pozeljniji sa normalnim trening kapacitetima, ali nije da se i ovako ne moze. 

Preostaje za vidit hoce li im prva dva mjeseca Hajduka bit najbolja dva mjeseca, dok ne prihvate hajducke postulate i potonu ko i svi ostali, ili cemo uspit napravit zaokret u pristupu i mentalitetu. Ovo me zapravo najvise zanima...

I ne ludujte, ovo je trenutno kvantiteta. Ali i to nam fali. Ajmo se stabilizirat i pocet licit na nesto u kontinuitetu, a onda gradit dalje. 

 

 

U banani smo i u banani ćemo vrlo vjerojatno ostat.
Magro12
Magro12
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.01.2021.
Poruka: 354
danas u 10:36

Najpozitivnije od svega je što stvaramo ekipu prije prvih utakmica. Ne sićam se kad je tako zadnji put bilo.

A sad vrime će pokazati je li valjaju ovi igrači

Stari Swat
Stari Swat
Željan dokazivanja
Pristupio: 20.06.2024.
Poruka: 296
danas u 10:42

Čavo Ledeni je napisao/la:

koliko nam fali do euforije?

Vidi cijeli citat


Meni ne fali do euforije 

Nek se zavijore bandire od svile
ante_spava
ante_spava
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.03.2023.
Poruka: 3.756
danas u 10:42

Gimli91 je napisao/la:

ante_spava je napisao/la:

Gimli91 je napisao/la:

Bome ima on 1.93 visine, nije mi pario tako visok, onaj uspavani sa samo hajduk će bit zadovoljan, on voli mamlaze od 2m

Vidi cijeli citat


Koji to još spava?

Vidi cijeli citat

Pospane oči sa podcasta samo hajduk

Vidi cijeli citat

 Svima šta spavaju 🤘

Skužajte! Parce mihi, Domine, quia Dalmata sum! prinesi tekst, ne daji bagri klikove!!! Lile > ip4. Šta niste zabili 3 komada? Niman straja od sumrežne pogibelji, samo od prezira boljih od mene koji će me nadživit!
Ajduk1911
Ajduk1911
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.11.2020.
Poruka: 2.728
danas u 10:43

toniIII je napisao/la:

Dosta miriše na period Jradia, Formičova, Saida. 

Možda se nešto i pogodi ne znam ali meni se više sviđa kombinacija naših mladih uz senatore poput Livaje, Uremovića, Krova, Ivušića(imena su nebitna). 

Ne bih ulazio u priču o prevelikim plaćama i nikakvom rezultatu kojeg nam je dala kombinacija koju ja želim ali nekako mi je logičniji smjer sa par iskusnih provjerenih igrača nego skupljati igrače koji će možda nešto uraditi a vjerojatno neće. 

Vidi cijeli citat


Di mogu potpisat za dovođenje igrača koji će imat Saidovu statistiku?

Igrat će se i dogodine
HiSTerija
HiSTerija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.08.2025.
Poruka: 1.507
danas u 10:43

Ja bi isto volija da je Graf pričeka ispadanje iz Europe i zaostajanje u prvenstvu prije dolazaka prvih zviri, ovako mi je sve sumnjivo. 

Ko igra za raju i zanemaruje taktiku...
Ninoslav Gajzlerovski
Ninoslav Gajzlerovski
Željan dokazivanja
Pristupio: 20.12.2024.
Poruka: 421
danas u 10:44

Tko rano rani, dvije srece Jradi

"Moj dom je Hrvatska" 🇭🇷
Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.583
danas u 10:45

Gimli91 je napisao/la:

Jadni Mate s pjace, sad će morati 3 sata video skautinga napravit za redaljku dovedenih igrača

Del moral  mi pari šestica za u paru s drugim šesticom, ne solo šestica, stabilan igrač, nije drvosječa, a nije ni neki samo play ka Hugo 

Jedino to za ozljede s mišićima me brine, ali dobro

Vidi cijeli citat

Neće bit problema s mišićima kad odradi 10 treninga na našoj livadi od pomoćnog. Moguće da ga jebu vrhunski kampovi

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
ante_spava
ante_spava
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.03.2023.
Poruka: 3.756
danas u 10:45

HiSTerija je napisao/la:

Ja bi isto volija da je Graf pričeka ispadanje iz Europe i zaostajanje u prvenstvu prije dolazaka prvih zviri, ovako mi je sve sumnjivo. 

Vidi cijeli citat


Bravo kolega, ni meni ove novitade ne mirišu baš. Niko ih nije tia, pa ih evo u nas, a lipo smo mogli moru dovest 31.8.

Skužajte! Parce mihi, Domine, quia Dalmata sum! prinesi tekst, ne daji bagri klikove!!! Lile > ip4. Šta niste zabili 3 komada? Niman straja od sumrežne pogibelji, samo od prezira boljih od mene koji će me nadživit!
Ninoslav Gajzlerovski
Ninoslav Gajzlerovski
Željan dokazivanja
Pristupio: 20.12.2024.
Poruka: 421
danas u 10:45

Dugarry u skoku je napisao/la:

Kažu Španjolci da je Del Moral pivote, odnosno šestica, profilno sličan Busquetsu. Voli loptu u nogama, daje balans ekipi i dobar u oduzimanju lopte.

 

Vidi cijeli citat


 

ko to kaze, ko to laze?

"Moj dom je Hrvatska" 🇭🇷
  • Najnovije
  • Najčitanije