HNK Hajduk Split 2026./2027.

Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 626
danas u 10:45

Magro12 je napisao/la:

Najpozitivnije od svega je što stvaramo ekipu prije prvih utakmica. Ne sićam se kad je tako zadnji put bilo.

A sad vrime će pokazati je li valjaju ovi igrači

Vidi cijeli citat

Nema jebene šanse da ćemo onako očajno izgledati ko protiv citya, ali isto tako i garcia, izvoli stavit šegu u prvih 11. Jer to zaslužuje, ako ćemo opet gledat daywalkera u Evropi, što da kažem.

Želim već od prve službene utakmice drukčiji hajduk, drukčiji mentalitet, životinjsku borbu  za svaki duel i loptu. Ne želim slinavost gledat više

Bilićev sin
GabrieleBatistuta1997
GabrieleBatistuta1997
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.07.2023.
Poruka: 3.414
danas u 10:46

Ajduk1911 je napisao/la:

toniIII je napisao/la:

Dosta miriše na period Jradia, Formičova, Saida. 

Možda se nešto i pogodi ne znam ali meni se više sviđa kombinacija naših mladih uz senatore poput Livaje, Uremovića, Krova, Ivušića(imena su nebitna). 

Ne bih ulazio u priču o prevelikim plaćama i nikakvom rezultatu kojeg nam je dala kombinacija koju ja želim ali nekako mi je logičniji smjer sa par iskusnih provjerenih igrača nego skupljati igrače koji će možda nešto uraditi a vjerojatno neće. 

Vidi cijeli citat


Di mogu potpisat za dovođenje igrača koji će imat Saidovu statistiku?

Vidi cijeli citat

Znaci imati ćemo bolje rezultate nego dosada idemo u playoff barem 

Linx
Linx
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.02.2016.
Poruka: 1.294
danas u 10:49

Ima li neke šanse da se proba vratit Ljubičića za špica?

FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.246
danas u 10:53

Linx je napisao/la:

Ima li neke šanse da se proba vratit Ljubičića za špica?

Vidi cijeli citat

Ne zna ti Graf koji je taj

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
ante_spava
ante_spava
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.03.2023.
Poruka: 3.756
danas u 10:55

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

Linx je napisao/la:

Ima li neke šanse da se proba vratit Ljubičića za špica?

Vidi cijeli citat

Ne zna ti Graf koji je taj

Vidi cijeli citat


Zna, Ljuba ima dobar gps

Garminov kažu ljudi

[uredio ante_spava - 27. lipnja 2026. u 10:55]
Skužajte! Parce mihi, Domine, quia Dalmata sum! prinesi tekst, ne daji bagri klikove!!! Lile > ip4. Šta niste zabili 3 komada? Niman straja od sumrežne pogibelji, samo od prezira boljih od mene koji će me nadživit!
Garine Van ne gre
Garine Van ne gre
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 20.03.2026.
Poruka: 58
danas u 10:57

Gimli91 je napisao/la:

Dugarry u skoku je napisao/la:

Kažu Španjolci da je Del Moral pivote, odnosno šestica, profilno sličan Busquetsu. Voli loptu u nogama, daje balans ekipi i dobar u oduzimanju lopte.

 

Vidi cijeli citat

Neznam, momak više ima nastupa kao centralni vezni nego zadnji

Vidi cijeli citat

Nije to isto?

Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.171
danas u 10:58

Davno je bilo kad san pisa da Graf radi punom parom ,da ne staje, da je zatražia dodatnu skrb za pasa od Hajduka, da priča na mobitel arapski ( Kouka ).. i da je zaradia u startu duplu plaću.

#bitcetogajoš 

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
)))ujko(((
)))ujko(((
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.11.2020.
Poruka: 2.693
danas u 11:03

HiSTerija je napisao/la:

)))ujko((( je napisao/la:

"Del Moral nije desetka, krilo ni veznjak koji se primarno vrednuje kroz golove i asistencije. Njegov profil je drukčiji. To je centralni vezni za balans, duel-igru, zatvaranje prostora i jednostavnu distribuciju"

I nakon krovinovića, krovinović.

Vidi cijeli citat

Je, Krovinoviću je srednje ime duel-igra. 

Vidi cijeli citat


Jednostavna distribucija, zatvaranje prostora fizičkom prisutnošću i manjak golova i asistencija. 80% krovinović. Pardon. U pravu si.

Sustav pun ozbiljnih nogometnih imena, tribine pune svijeta, nasuprot par eminentnih nepismenih sportnet trolova.
whiteboy
whiteboy
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.07.2010.
Poruka: 1.591
danas u 11:03

Gimli91 je napisao/la:

Dugarry u skoku je napisao/la:

Kažu Španjolci da je Del Moral pivote, odnosno šestica, profilno sličan Busquetsu. Voli loptu u nogama, daje balans ekipi i dobar u oduzimanju lopte.

 

Vidi cijeli citat

Neznam, momak više ima nastupa kao centralni vezni nego zadnji

Vidi cijeli citat

Šta ima veze da i je srednji vezni, lako ćemo ga mi naučit kako igrat šesticu jednako ka Krova, Kalika, Pajazitija... nastavi niz.

FraneZeravica
FraneZeravica
Željan dokazivanja
Pristupio: 03.06.2026.
Poruka: 157
danas u 11:04

Jameson je napisao/la:

Davno je bilo kad san pisa da Graf radi punom parom ,da ne staje, da je zatražia dodatnu skrb za pasa od Hajduka, da priča na mobitel arapski ( Kouka ).. i da je zaradia u startu duplu plaću.

#bitcetogajoš 

Vidi cijeli citat


Ja mu čuvam kera. Odatle mi info. Treba čistiti za njim ko za kravom 

  • Najnovije
  • Najčitanije