HNK Hajduk Split 2026./2027.

Novaljac
Novaljac
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 12.07.2025.
Poruka: 27
danas u 11:15

Plavo Bili je napisao/la:

Ja sam jucer napisao za white bit i to je 100% i da dolazi zadnji vezni iako nisam zna ime. E sada ako oni ovog morala vode pod zadnji vezni onda su u ku***.. Ne kazem da je los ali nije zadnji vezni 

Vidi cijeli citat

29. je skupština čini mi se...oće li se tu išta saznat?

FraneZeravica
FraneZeravica
Željan dokazivanja
Pristupio: 03.06.2026.
Poruka: 157
danas u 11:17

Plavo Bili je napisao/la:

Ja sam jucer napisao za white bit i to je 100% i da dolazi zadnji vezni iako nisam zna ime. E sada ako oni ovog morala vode pod zadnji vezni onda su u ku***.. Ne kazem da je los ali nije zadnji vezni 

Vidi cijeli citat


Nije još gotovo sa 6

jugoplastika
jugoplastika
Mali dioničar
Pristupio: 14.04.2009.
Poruka: 7.808
danas u 11:23

Jebemu, sad me opet zanima kako će bit sa Žilinom.

A bija san ih prikrižija

Čestitam!
kraajki
kraajki
Mali dioničar
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 8.115
danas u 11:23

FraneZeravica je napisao/la:

Jameson je napisao/la:

Davno je bilo kad san pisa da Graf radi punom parom ,da ne staje, da je zatražia dodatnu skrb za pasa od Hajduka, da priča na mobitel arapski ( Kouka ).. i da je zaradia u startu duplu plaću.

#bitcetogajoš 

Vidi cijeli citat


Ja mu čuvam kera. Odatle mi info. Treba čistiti za njim ko za kravom 

Vidi cijeli citat


Graf pojede ono što pas više ne može, stalno je na mobitelu pa ne stigne ni jesti.

Važno je zvati se Alec Van Hoorenbeeck
bron-yr-aur
bron-yr-aur
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.07.2011.
Poruka: 1.679
danas u 11:24

s jedne strane "nemamo za papar", a s druge se očekuju boNbe.

Hajduku trebaju igrači 1.7, a ne 1.9 i dok je klub vođen tako kako je (NH) takve se može dobit 1.7

Moj KPI ove sezone je profesionalizam, dovođenje igrača na vrijeme i da igrači igraju ozbiljno cijelu sezonu. Tužno, ali toga nije bilo u ovom klubu već puno puno godina.

P.s. od vlasnika očekujem da se ili uozbilji ili odjebe

[uredio bron-yr-aur - 27. lipnja 2026. u 11:25]
whiteboy
whiteboy
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.07.2010.
Poruka: 1.592
danas u 11:25

Gimli91 je napisao/la:

whiteboy je napisao/la:

Gimli91 je napisao/la:

Dugarry u skoku je napisao/la:

Kažu Španjolci da je Del Moral pivote, odnosno šestica, profilno sličan Busquetsu. Voli loptu u nogama, daje balans ekipi i dobar u oduzimanju lopte.

 

Vidi cijeli citat

Neznam, momak više ima nastupa kao centralni vezni nego zadnji

Vidi cijeli citat

Šta ima veze da i je srednji vezni, lako ćemo ga mi naučit kako igrat šesticu jednako ka Krova, Kalika, Pajazitija... nastavi niz.

Vidi cijeli citat

Nije momak takvi tip, ovaj je radni box to box, najveći forte su mu presijecanja i defenzivna odgovornost, (tu je čak top na razini segunde) reka bi nešto ko stanko Jurić u sixa

Vidi cijeli citat

Kad pročitan da može pokrit šesticu, šta tvrde mediji, onda znan da je tu malo klimav.

Ako ga Garcia planira uparit s nekim ala Hugo u 4-2-3-1 pa da sakrije mane kreativnije suigrača, to ima smisla.

Za nas će i ključnije od presijecanja bit energija koju ćemo morat nadomistit odlaskom Pukija. U generalnoj apatiji koja vlada među hajdučijon nekako ne primjećujen da smo svjesni da ćemo za misec dana bit bez igrača koji nam je u većini utakmica skoro sam drža tempo sredine, a iz drugog plana rješava derbije. 

Prinovama sritno uz želje da se uklope u taktiku, ali ne i hajdučki mentalitet.

HiSTerija
HiSTerija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.08.2025.
Poruka: 1.507
danas u 11:28

Baš tako, nama je svaki igrač koji se ponaša i trenira ka profesionalac pojačanje. 

A recimo ovi Acapandie sigurno nije truba ako je igra u mlađim uzrastima francuske repstacije. Tamo se ne upada ako si spor, nejak i slab na balunu. On bi nam moga bit dobar izlazni transfer za godinu dvi dana. 

Ko igra za raju i zanemaruje taktiku...
Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 628
danas u 11:29

FraneZeravica je napisao/la:

Plavo Bili je napisao/la:

Ja sam jucer napisao za white bit i to je 100% i da dolazi zadnji vezni iako nisam zna ime. E sada ako oni ovog morala vode pod zadnji vezni onda su u ku***.. Ne kazem da je los ali nije zadnji vezni 

Vidi cijeli citat


Nije još gotovo sa 6

Vidi cijeli citat

Ako nije onda se ovog dovodi ka neku radnu osmicu i da bude zamjena ti i tamo šesticu zbog kartona ili ozljede.

Onda zašto dovodimo Brazilca iz Španije? Jedino ka krilo. Jer očito ćemo igrat 433

Bilićev sin
Robert De niro
Robert De niro
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.07.2021.
Poruka: 2.692
danas u 11:31

Ovo je zasad jako dobro.

Dinamo drhti...

ZELJAN UTAKMICA SRIDOM 🎶🏟️
HiSTerija
HiSTerija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.08.2025.
Poruka: 1.507
danas u 11:34

Robert De niro je napisao/la:

Ovo je zasad jako dobro.

Dinamo drhti...

Vidi cijeli citat

Da bi Dinamo zadrhta prvo moraju svi u Hajduka počet drhtat oće li igrat ako ne trče, ne treniraju i zajebavaju nadređene. Tek onda možemo počet uopće razmišljat o Dinamu. 

Ko igra za raju i zanemaruje taktiku...
  • Najnovije
  • Najčitanije