Gimli91 je napisao/la:
whiteboy je napisao/la:
Gimli91 je napisao/la:
Dugarry u skoku je napisao/la:
Kažu Španjolci da je Del Moral pivote, odnosno šestica, profilno sličan Busquetsu. Voli loptu u nogama, daje balans ekipi i dobar u oduzimanju lopte.
Vidi cijeli citat
Neznam, momak više ima nastupa kao centralni vezni nego zadnji
Vidi cijeli citat
Šta ima veze da i je srednji vezni, lako ćemo ga mi naučit kako igrat šesticu jednako ka Krova, Kalika, Pajazitija... nastavi niz.
Vidi cijeli citat
Nije momak takvi tip, ovaj je radni box to box, najveći forte su mu presijecanja i defenzivna odgovornost, (tu je čak top na razini segunde) reka bi nešto ko stanko Jurić u sixa
Vidi cijeli citat
Kad pročitan da može pokrit šesticu, šta tvrde mediji, onda znan da je tu malo klimav.
Ako ga Garcia planira uparit s nekim ala Hugo u 4-2-3-1 pa da sakrije mane kreativnije suigrača, to ima smisla.
Za nas će i ključnije od presijecanja bit energija koju ćemo morat nadomistit odlaskom Pukija. U generalnoj apatiji koja vlada među hajdučijon nekako ne primjećujen da smo svjesni da ćemo za misec dana bit bez igrača koji nam je u većini utakmica skoro sam drža tempo sredine, a iz drugog plana rješava derbije.
Prinovama sritno uz želje da se uklope u taktiku, ali ne i hajdučki mentalitet.