HNK Hajduk Split 2026./2027.

CoccoBill
CoccoBill
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.02.2026.
Poruka: 380
danas u 13:15

Gimli91 je napisao/la:

CoccoBill je napisao/la:

Gimli91 je napisao/la:

ja vjerujem da će i bit pravih pojačanja, nekih malo jačih igrača

za mene će to bit ona šestica iz ferenca ako dođe. 

isto tako kad prodamo igrače šta su višak ili talente ka sigur i puki.

ovo sve dosad su dovedeni sistemski igrači za trenerov stil nogometa, ja Bogu hvala ne patim od toga da dovodimo igrača iz španjolskih niželigaša, ni da ga dovedemo iz treće bugarske. To ovi šta nose majce od livaje i slični oni pate od toga. 

nemogu se sjetit kad smo zadnji put više manje bili kadrovirani do službene utakmice (a da radiš potrebnu rekonstrukciju ekipe, ne ubrajam u to villareal i everton, jer smo više manje tada u evropu ušli s kadrom iz proljeća uz par pojačanja ljetnih, to su već bile posložene ekipe)

Vidi cijeli citat


Po čemu si ti zaključio da su svi dovedeni igrači sistemski za trenerov stil nogomet i koji je to trenerov stil nogometa?

Vidi cijeli citat


stil nogometa je visok posjed i presing, "spori" build up sa stoperima gdje privlačimo protivnika u presing na našu polovicu, tako da ostave više prostora u svojoj polovici i onda kroz par brzih dodavanja idemo u neku kao polukontru i stvaramo šanse, ili presing i postizanje golova iz pogrešaka protivničkih kad im ukrademo loptu blizu gola ili posjed protiv bunkera gdje radimo izolacije za krila koji onda centriraju na prvu stativu ili oko penala na povratnu.

to sam ja primjetio u garcijinom stilu.  

edit a igrači dovedeni dosad

belgijac- brži stoper, livak, tehnički potkovan

del moral-box to box igrač odličan u defenzivnoj tranziciji u kojoj smo mi živo sranje, tj. ne postojimo, neće protivnici neometano moć pucat s 20m (kao albanci npr)

francuz- mlad potencijal, polivalentniji desni bek, nije samo pravocrtan bek

brazilac- međulinijski igrač, može igrat krila, desetku, neznam točno za koju ulogu ga dovode, momak je nešto kao benrahou

 

 

Vidi cijeli citat


Gimli, ja te pitam jel imas nesto konkretno na čemu temeljis ono sto pises i donosi zakljucke. Nešto da nije chatgpt.


[uredio CoccoBill - 27. lipnja 2026. u 13:16]
Ćelava prevara
Ćelava prevara
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.05.2025.
Poruka: 3.034
danas u 13:16

samohajduk1 je napisao/la:

Veliki Reset je napisao/la:

Ne razumijem ovu opsjednutost "hrvatima" u Hajduku.  Kao prvo, nacionalnosti nisu stvarne. Izmislili su ih vlastodršci su prije dvjesto godina kako bi učinkovitije ugnjetavali kmetove nakon što je tradicionalno plemstvo izgubilo moć. Nema razlike u čovjeku iz RH, BiH, SAD-a, NR Kine ili JAR.

Kao drugo, igrači koji su ponikli iz RH, i pogotovo oni koji igraju u HNL-u će tražit u prosjeku veće plaće, a HNL klubovi će tražit veće odštete u usporedbi sa stranima.

Naravno da se trebamo fokusirsti na igrače iz Akademije, ali igrač iz akademije i "hrvat" nisu ista stvar. Dva najveća eksponata akademije predstavljaju SAD i Kanadu, a još dvojica igraju za reprezentacije Ukrajine.

Neki nasumični lik iz Segunde ili nešto koji je Kongoanac nije ništa bolji ili lošiji nogimetaš od nasumičnog lika iz Segunde ili nešto kojem kraj imena stoji zastavica RH samo zbog tih zastavica.

Koja je razlika između Tea Barišića i našega Mathieua? Obojica su mladi bekovi iz Ligue 1 koji su uglavnom igrali u B ekipama svojih klubova. Mathieu je čini mi se igrao malo više za prvu ekipu svoga Nantesa nego što je Teo igrao za OL, iako je bio rezerva kapetana kluba. Obojica su reprezentativci svojih država, Teo U21 Hrvatske, a Mathieu senior Madagaskara. Zašto je Barišić bio top posao Rijeke dok je Mathieu rizičan potez s nedokazanim "pingvinom"? Nije li možda zbog boje kože i zastavice kraj imena? 

Jedina je razlika u tome što je tata posla Mišković platio 500k eura za Tea da bi ovome pukli ligamenti unutar par mjeseci. (Ok, naknadna pamet, Bog zna hoće li Mathieu isto nešto slomit) Naravno nitko neće reći da je to loš posao Miškovića jer se ovaj ozlijedio zato što Teo nosi plavi križ na bijeloj majici, a ne plave hlačice.

Ako želite Hajduku dobro, ostavite se Nacionalizma!

Vidi cijeli citat

Nitko nema nista protiv stranaca ali vec smo imali primjer Osijeka kad je doslo valjda najjace ime po pitanju SD-a u ligu di ju je debelo precijenija i nakrca klub stranim skartom di se oni zadnje dvi sezone bore doslovno za opstanak. Srica nasa pa imamo jaku skolu nogometa pa uvik tu mozemo naci neke unutarnje rezerve pa nam se valjda takve situacije ne mogu dogoditi

Vidi cijeli citat

O kome se radi? Bjelica ili onaj Portugalac ili netko treći? Promijenili su oni više sportskih direktora od nas, možda se zato i bore za opstanak.

PetarKružić
PetarKružić
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.03.2010.
Poruka: 4.093
danas u 13:20

Ja san izgubija vjeru u Grafa u onon trenu kad je magnus pohvalija neko njegovo dovođenje. stvarno me to poljuljalo. 

samohajduk1
samohajduk1
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 27.09.2025.
Poruka: 24
danas u 13:21

Ćelava prevara je napisao/la:

samohajduk1 je napisao/la:

Veliki Reset je napisao/la:

Ne razumijem ovu opsjednutost "hrvatima" u Hajduku.  Kao prvo, nacionalnosti nisu stvarne. Izmislili su ih vlastodršci su prije dvjesto godina kako bi učinkovitije ugnjetavali kmetove nakon što je tradicionalno plemstvo izgubilo moć. Nema razlike u čovjeku iz RH, BiH, SAD-a, NR Kine ili JAR.

Kao drugo, igrači koji su ponikli iz RH, i pogotovo oni koji igraju u HNL-u će tražit u prosjeku veće plaće, a HNL klubovi će tražit veće odštete u usporedbi sa stranima.

Naravno da se trebamo fokusirsti na igrače iz Akademije, ali igrač iz akademije i "hrvat" nisu ista stvar. Dva najveća eksponata akademije predstavljaju SAD i Kanadu, a još dvojica igraju za reprezentacije Ukrajine.

Neki nasumični lik iz Segunde ili nešto koji je Kongoanac nije ništa bolji ili lošiji nogimetaš od nasumičnog lika iz Segunde ili nešto kojem kraj imena stoji zastavica RH samo zbog tih zastavica.

Koja je razlika između Tea Barišića i našega Mathieua? Obojica su mladi bekovi iz Ligue 1 koji su uglavnom igrali u B ekipama svojih klubova. Mathieu je čini mi se igrao malo više za prvu ekipu svoga Nantesa nego što je Teo igrao za OL, iako je bio rezerva kapetana kluba. Obojica su reprezentativci svojih država, Teo U21 Hrvatske, a Mathieu senior Madagaskara. Zašto je Barišić bio top posao Rijeke dok je Mathieu rizičan potez s nedokazanim "pingvinom"? Nije li možda zbog boje kože i zastavice kraj imena? 

Jedina je razlika u tome što je tata posla Mišković platio 500k eura za Tea da bi ovome pukli ligamenti unutar par mjeseci. (Ok, naknadna pamet, Bog zna hoće li Mathieu isto nešto slomit) Naravno nitko neće reći da je to loš posao Miškovića jer se ovaj ozlijedio zato što Teo nosi plavi križ na bijeloj majici, a ne plave hlačice.

Ako želite Hajduku dobro, ostavite se Nacionalizma!

Vidi cijeli citat

Nitko nema nista protiv stranaca ali vec smo imali primjer Osijeka kad je doslo valjda najjace ime po pitanju SD-a u ligu di ju je debelo precijenija i nakrca klub stranim skartom di se oni zadnje dvi sezone bore doslovno za opstanak. Srica nasa pa imamo jaku skolu nogometa pa uvik tu mozemo naci neke unutarnje rezerve pa nam se valjda takve situacije ne mogu dogoditi

Vidi cijeli citat

O kome se radi? Bjelica ili onaj Portugalac ili netko treći? Promijenili su oni više sportskih direktora od nas, možda se zato i bore za opstanak.

Vidi cijeli citat

Ae bit ce da je Bjelica, s njim su se bas borili za opstanak

HS1911
HS1911
Željan dokazivanja
Pristupio: 18.03.2024.
Poruka: 513
danas u 13:25

Bunker na Subicevcu je napisao/la:

Vidim da se 90% ljudi zgraza nad ovim dolascima. Pogotovo u nekim fb hajduckim stranicama, index itd. komentarima. Jel moguce da ljudi stvarno bas u toj mjeri nisu svjesni di smo mi i kakve su nam mogucnosti? Valjda nitko nikad u hajduku nije doveo ovoliko igraca prije prve utakmice. Sprdali smo se na pocetku priprema da nas nema za 2 ekipe. I sad kad se dovodi nesto, opet ne valja. 

Naravno da bi svi bili sretniji s vecim klasama, ali to treba platit, a mi novca za to itekako nemamo. Uopće ne vidim drugi moguci nacin trenutno od ovakvih pokušaja. I je bi volio da je mozda jos netko domaci, ali nase igrace slicne kvalitete treba vise platit. Pogotovo iz hnl.  Tu smo di smo i samo se treba nadat da ce se od ovih 8 sta ce doc pogodit sa 3-4 i to bi bio uspjeh. Svaki drugi pogled na ovo je po meni dosta izoblicen i nesvjestan situacije u kojoj se hajduk nalazi

Vidi cijeli citat

Neka se zaredaju 3-4 pobjede na početku sezone i ti isti koji konstantno seru na svaki članak o bilo kojem igraču koji dolazi, a pritom im je glavni argument da ovakvih ima bar 10 svako selo u Dalmaciji će opet postati najvjerniji, opet će biti navala na karte, fan shop će raditi punom parom, a svoju ljubav će najviše iskazivati mržnjom na derbijima dakako, bit će najglasniji u potpaljivanju visokih peći i ubijanju pola Armade, donosit će zastave Brazila u čast Dalissonu, malog Šutala će zazivati u reprezentaciju i pisati da je budala onaj tko proda Acapandiea ispod 10 milijuna. Ove prozivke da nema Hrvata i naše dice u rosteru im tek ne piju vodu jer će i ove sezone u užoj konkurenciji biti bar 7-8 igrača iz akademije plus Šutalo, koliko bi ih trebalo biti? Livaja i 10 juniora mokri san.

 

Lakat broja 91
Lakat broja 91
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.06.2026.
Poruka: 140
danas u 13:27

CoccoBill je napisao/la:

Gimli91 je napisao/la:

CoccoBill je napisao/la:

Gimli91 je napisao/la:

ja vjerujem da će i bit pravih pojačanja, nekih malo jačih igrača

za mene će to bit ona šestica iz ferenca ako dođe. 

isto tako kad prodamo igrače šta su višak ili talente ka sigur i puki.

ovo sve dosad su dovedeni sistemski igrači za trenerov stil nogometa, ja Bogu hvala ne patim od toga da dovodimo igrača iz španjolskih niželigaša, ni da ga dovedemo iz treće bugarske. To ovi šta nose majce od livaje i slični oni pate od toga. 

nemogu se sjetit kad smo zadnji put više manje bili kadrovirani do službene utakmice (a da radiš potrebnu rekonstrukciju ekipe, ne ubrajam u to villareal i everton, jer smo više manje tada u evropu ušli s kadrom iz proljeća uz par pojačanja ljetnih, to su već bile posložene ekipe)

Vidi cijeli citat


Po čemu si ti zaključio da su svi dovedeni igrači sistemski za trenerov stil nogomet i koji je to trenerov stil nogometa?

Vidi cijeli citat


stil nogometa je visok posjed i presing, "spori" build up sa stoperima gdje privlačimo protivnika u presing na našu polovicu, tako da ostave više prostora u svojoj polovici i onda kroz par brzih dodavanja idemo u neku kao polukontru i stvaramo šanse, ili presing i postizanje golova iz pogrešaka protivničkih kad im ukrademo loptu blizu gola ili posjed protiv bunkera gdje radimo izolacije za krila koji onda centriraju na prvu stativu ili oko penala na povratnu.

to sam ja primjetio u garcijinom stilu.  

edit a igrači dovedeni dosad

belgijac- brži stoper, livak, tehnički potkovan

del moral-box to box igrač odličan u defenzivnoj tranziciji u kojoj smo mi živo sranje, tj. ne postojimo, neće protivnici neometano moć pucat s 20m (kao albanci npr)

francuz- mlad potencijal, polivalentniji desni bek, nije samo pravocrtan bek

brazilac- međulinijski igrač, može igrat krila, desetku, neznam točno za koju ulogu ga dovode, momak je nešto kao benrahou

 

 

Vidi cijeli citat


Gimli, ja te pitam jel imas nesto konkretno na čemu temeljis ono sto pises i donosi zakljucke. Nešto da nije chatgpt.


Vidi cijeli citat

Vidia je ocjene u FM.

samočitam
samočitam
Željan dokazivanja
Pristupio: 22.07.2025.
Poruka: 305
danas u 13:28

Nema ovaj Del Moral skoro nikakve poveznice u karakteristikama sa Pukstasom.Ovaj ako igra osmicu igra defanzivniju osmicu, rijetko njemu uopce pada napamet dolazit pred 16 ili odigrati kombinatoriku da stvori sebi priliku za udarac ili ulazak u 16,a ako igra šesticu bliži je Hugu po karakteristikama, i po brzini i po usmjeravanju igre i po stilu skeniranja terena za progresivna dodavanja, ali naravno obrambeno je angažiraniji ,ali ne očekujte terijera a od Huga sam i ja obrambeno bolji..Čudan izbor profila za dovođenje. E sad, da li ce stvarno dovesti jos jednog klasičnog defanzivca za sredinu ,onaj iz Fetenca je takav profil, što nekako summjam nakon ovog dovođenja, ili ce možda Hodaka prebaciti sa beka u sredinu da bude motorin sredine,da ponudi obrambeni i trkački balans u paru sa recimo ovim Španjolcem,Pajazitijem,Šutalom,Brutijem.Onog Dalissona vidim u ulozi lijevog Almene, krila razigravača koje se ne drži linije već međuporostora. Momka iz Francuske kao prvog beka, a Nizozemca kao prvog lijevog stopera, a nekako smatram da bi Marešić mogao tokom sezone početi gubiti zagarantirano mjesto ako se Skelin trgne, taj mali mi ima neki faktor x.

Čini m se logičnim da se još cilja na nekog krilnog napadača i da bi to moglo biti to za ovu sezonu.Btw, baš mi je čudno da mali Lončar nije barem na pripreme pozvan prije otpisa,zanimljiv materijal.

MMST
MMST
Željan dokazivanja
Pristupio: 27.07.2025.
Poruka: 173
danas u 13:29

kevin je napisao/la:

Hajdukovac27 je napisao/la:

 

Brini se ti za Dinamo.

Veci si ti pacijent koji komentiras te pacijente koji tako pišu i jos ih ozbiljno shvacas.

 

Vidi cijeli citat
kod nas je trenutno, dosadno zato sam spekao kokice, i čitam vas ☺️

 

 

Jameson je napisao/la:

 

i ti si bia oduševljen šta Sutalo ide u Hajduk jer kao ne može se u Gnk izboriti za minutažu ni u juiniorima dok nisi shvatia da momak je odbia Gnk i novi ugovor 

 

Postavlja se pitanje zašto se ti uopće uzbuđuješ oko naših "problema "? Dosadno na asfaltu?!

 

Vidi cijeli citat
ponudio.mu se ugovor kao rotacijskom igraču u Dinamu 2 budi realan pa shvati ti to, znači igrač koji je za Dinamo 2 je vama pojačanje 😂 a to da nije igrao stoji, a ako ti je lakše si staviti u glavu da nije igrao zbog ugovora onda vjeruj tome 😂

Vidi cijeli citat


ti si kod nas tu i kad tvoj klub igra to je problem

Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 629
danas u 13:30

CoccoBill je napisao/la:

Gimli91 je napisao/la:

CoccoBill je napisao/la:

Gimli91 je napisao/la:

ja vjerujem da će i bit pravih pojačanja, nekih malo jačih igrača

za mene će to bit ona šestica iz ferenca ako dođe. 

isto tako kad prodamo igrače šta su višak ili talente ka sigur i puki.

ovo sve dosad su dovedeni sistemski igrači za trenerov stil nogometa, ja Bogu hvala ne patim od toga da dovodimo igrača iz španjolskih niželigaša, ni da ga dovedemo iz treće bugarske. To ovi šta nose majce od livaje i slični oni pate od toga. 

nemogu se sjetit kad smo zadnji put više manje bili kadrovirani do službene utakmice (a da radiš potrebnu rekonstrukciju ekipe, ne ubrajam u to villareal i everton, jer smo više manje tada u evropu ušli s kadrom iz proljeća uz par pojačanja ljetnih, to su već bile posložene ekipe)

Vidi cijeli citat


Po čemu si ti zaključio da su svi dovedeni igrači sistemski za trenerov stil nogomet i koji je to trenerov stil nogometa?

Vidi cijeli citat


stil nogometa je visok posjed i presing, "spori" build up sa stoperima gdje privlačimo protivnika u presing na našu polovicu, tako da ostave više prostora u svojoj polovici i onda kroz par brzih dodavanja idemo u neku kao polukontru i stvaramo šanse, ili presing i postizanje golova iz pogrešaka protivničkih kad im ukrademo loptu blizu gola ili posjed protiv bunkera gdje radimo izolacije za krila koji onda centriraju na prvu stativu ili oko penala na povratnu.

to sam ja primjetio u garcijinom stilu.  

edit a igrači dovedeni dosad

belgijac- brži stoper, livak, tehnički potkovan

del moral-box to box igrač odličan u defenzivnoj tranziciji u kojoj smo mi živo sranje, tj. ne postojimo, neće protivnici neometano moć pucat s 20m (kao albanci npr)

francuz- mlad potencijal, polivalentniji desni bek, nije samo pravocrtan bek

brazilac- međulinijski igrač, može igrat krila, desetku, neznam točno za koju ulogu ga dovode, momak je nešto kao benrahou

 

 

Vidi cijeli citat


Gimli, ja te pitam jel imas nesto konkretno na čemu temeljis ono sto pises i donosi zakljucke. Nešto da nije chatgpt.


Vidi cijeli citat

O čemu ti pričaš, kakvi jebeni AI? A mislim dobro, ok, graf dovodi bezveze igrače, boli ga kurac jel se uklapaju ili ne garciji, ima zubarinu od toga. Vjerojatno je to "prava"  i jedina istina

Odo na posa,  mislite šta oćete, teren će sve pokazat.

Bilićev sin
Ivi22
Ivi22
Željan dokazivanja
Pristupio: 31.07.2025.
Poruka: 265
danas u 13:30

Dobar sam sa ocem jednog juniora iz Dinama, rekao je da Sutalo moze igrati i lijevog beka, sesticu i osmicu, da je dobar, da je fizički jako spreman ali da ne zna ima li kapaciteta napraviti ozbiljnu karijeru.

Mmaee je prvih 2 mjeseca bio odličan u Dinamu, sve dok se nije posvadao s Bjelicom.

  • Najnovije
  • Najčitanije