Gimli91 je napisao/la:
CoccoBill je napisao/la:
Gimli91 je napisao/la:
ja vjerujem da će i bit pravih pojačanja, nekih malo jačih igrača
za mene će to bit ona šestica iz ferenca ako dođe.
isto tako kad prodamo igrače šta su višak ili talente ka sigur i puki.
ovo sve dosad su dovedeni sistemski igrači za trenerov stil nogometa, ja Bogu hvala ne patim od toga da dovodimo igrača iz španjolskih niželigaša, ni da ga dovedemo iz treće bugarske. To ovi šta nose majce od livaje i slični oni pate od toga.
nemogu se sjetit kad smo zadnji put više manje bili kadrovirani do službene utakmice (a da radiš potrebnu rekonstrukciju ekipe, ne ubrajam u to villareal i everton, jer smo više manje tada u evropu ušli s kadrom iz proljeća uz par pojačanja ljetnih, to su već bile posložene ekipe)
Vidi cijeli citat
Po čemu si ti zaključio da su svi dovedeni igrači sistemski za trenerov stil nogomet i koji je to trenerov stil nogometa?
Vidi cijeli citat
stil nogometa je visok posjed i presing, "spori" build up sa stoperima gdje privlačimo protivnika u presing na našu polovicu, tako da ostave više prostora u svojoj polovici i onda kroz par brzih dodavanja idemo u neku kao polukontru i stvaramo šanse, ili presing i postizanje golova iz pogrešaka protivničkih kad im ukrademo loptu blizu gola ili posjed protiv bunkera gdje radimo izolacije za krila koji onda centriraju na prvu stativu ili oko penala na povratnu.
to sam ja primjetio u garcijinom stilu.
edit a igrači dovedeni dosad
belgijac- brži stoper, livak, tehnički potkovan
del moral-box to box igrač odličan u defenzivnoj tranziciji u kojoj smo mi živo sranje, tj. ne postojimo, neće protivnici neometano moć pucat s 20m (kao albanci npr)
francuz- mlad potencijal, polivalentniji desni bek, nije samo pravocrtan bek
brazilac- međulinijski igrač, može igrat krila, desetku, neznam točno za koju ulogu ga dovode, momak je nešto kao benrahou
Gimli, ja te pitam jel imas nesto konkretno na čemu temeljis ono sto pises i donosi zakljucke. Nešto da nije chatgpt.