HNK Hajduk Split 2026./2027.

123
...
110711081109
Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 638
jučer u 22:47

FranckConstanzaZolja je napisao/la:

"Imamo Krovinovića i Huga, kojima je rečeno da pronađu novi klub, pa je normalna stvar da neće igrati s nama."

Šta ono reće, ulaze protiv Žiline?

Vidi cijeli citat

Očito nitko iz kluba nije Garciju obavijestio da će Hugo i krov igrat protiv Žiline 

Bilićev sin
u3pm
u3pm
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.06.2020.
Poruka: 2.987
danas u 00:09

Ćelava prevara je napisao/la:

Florence23 je napisao/la:

Ćelava prevara je napisao/la:

Florence23 je napisao/la:

Kakav je Livaja kroz cilu utakmicu? Jel pokaza štogod dobrog?

Vidi cijeli citat

Jedna minijatura u drugom poluvremenu. Ništa konkretno.

Vidi cijeli citat


Nije to nikako dobro, je da su prijateljske i da nije utakmica od velikog značaja ali svejedno ako neće tu klasu pokazat a di će onda. Nastavi li tako kroz neko duže vrime ja bi mu se zahvalia.

Vidi cijeli citat

U prvoj utakmici je bio još gori, al je dao gol (iz velikog ofsajda) pa se nije pričalo o tome. Znači diže se.

Vidi cijeli citat

Naš igrač je stavio nogu, igrač Škendije je nehotice vratio balun nazad, odnosno odbilo se od njega. Nije ofsajd

u3pm
u3pm
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.06.2020.
Poruka: 2.987
danas u 00:25

bron-yr-aur je napisao/la:

ne znam gospodo, vi bi odbacili Bambu, ali ja kad pomislim na vruće predvečer na Poljudu u srpnju, žuti dresovi protivnika, ja čujem bubnjeve, afrički ritam i glasanje slonova.

Vidi cijeli citat

Kad on primi balun, ja obično čujem smih hijena

Rinomeister
Rinomeister
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 01.08.2024.
Poruka: 24
danas u 00:26

Nevjerovatno je da ovdi ima ljudi koji na glasine o Selahiju imaju komentar "radije nebi da dode" znajuci sta smo sve propatili zadnjih sezona i to uvelike jer nan je falia takav igrac na toj poziciji... Boli me briga sta je izjavljiva prije, ako ga imamo priliku dovest to moramo napravit odma!

Ajduk1911
Ajduk1911
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.11.2020.
Poruka: 2.731
danas u 00:34

Dobri su ovi Panamci, volia bi kad bi bili zainteresirani za neke od njih

Igrat će se i dogodine
virnihajduku
virnihajduku
Željan dokazivanja
Pristupio: 01.06.2025.
Poruka: 169
danas u 00:41

Rinomeister je napisao/la:

Nevjerovatno je da ovdi ima ljudi koji na glasine o Selahiju imaju komentar "radije nebi da dode" znajuci sta smo sve propatili zadnjih sezona i to uvelike jer nan je falia takav igrac na toj poziciji... Boli me briga sta je izjavljiva prije, ako ga imamo priliku dovest to moramo napravit odma!

Vidi cijeli citat


Bolje da dovedu onog brazilca iz Ferencvarosa

Dugarry u skoku
Dugarry u skoku
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.06.2023.
Poruka: 3.316
danas u 00:56

virnihajduku je napisao/la:

Rinomeister je napisao/la:

Nevjerovatno je da ovdi ima ljudi koji na glasine o Selahiju imaju komentar "radije nebi da dode" znajuci sta smo sve propatili zadnjih sezona i to uvelike jer nan je falia takav igrac na toj poziciji... Boli me briga sta je izjavljiva prije, ako ga imamo priliku dovest to moramo napravit odma!

Vidi cijeli citat


Bolje da dovedu onog brazilca iz Ferencvarosa

Vidi cijeli citat

Selahi želi veliki ugovor, nema logike.

Gospodin Ivan Bilić, predsjednik!
Gimli91
Gimli91
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2026.
Poruka: 638
danas u 01:03

Dugarry u skoku je napisao/la:

virnihajduku je napisao/la:

Rinomeister je napisao/la:

Nevjerovatno je da ovdi ima ljudi koji na glasine o Selahiju imaju komentar "radije nebi da dode" znajuci sta smo sve propatili zadnjih sezona i to uvelike jer nan je falia takav igrac na toj poziciji... Boli me briga sta je izjavljiva prije, ako ga imamo priliku dovest to moramo napravit odma!

Vidi cijeli citat


Bolje da dovedu onog brazilca iz Ferencvarosa

Vidi cijeli citat

Selahi želi veliki ugovor, nema logike.

Vidi cijeli citat

A i to, u Poljskoj ima 600-700

Mi sad dajemo 300-450 plaće tu negdi za ove dosad

Mislim da će Brazilac iz Cordobe oko kojeg je najveća skepsa bit najveće iznenađenje od sviju, naravno ako bude Šego špica i dobra krila tako da njegova kombinatorika i pas može još više doći do izražaja, neće nam donit golove ka puki, al će nam donit bolji protok lopte između linija i kombinatorika, šegi će namistit masu golova, s livajom baš i ne jer on voli loptu u noge.

Jedva čekam Žilinu, jedva čekam pogledat dosta drukčiji hajduk. 👍

Bilićev sin
Arena
Arena
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.05.2024.
Poruka: 1.800
danas u 01:04

Dugarry u skoku je napisao/la:

virnihajduku je napisao/la:

Rinomeister je napisao/la:

Nevjerovatno je da ovdi ima ljudi koji na glasine o Selahiju imaju komentar "radije nebi da dode" znajuci sta smo sve propatili zadnjih sezona i to uvelike jer nan je falia takav igrac na toj poziciji... Boli me briga sta je izjavljiva prije, ako ga imamo priliku dovest to moramo napravit odma!

Vidi cijeli citat


Bolje da dovedu onog brazilca iz Ferencvarosa

Vidi cijeli citat

Selahi želi veliki ugovor, nema logike.

Vidi cijeli citat

Ne vjerujem...

Pisalo se kad je otišao u Poljsku da je Hajduk nudio 400, a Poljaci 500...

Tako da sigurno ide sad za 300-400...

FranckConstanzaZolja
FranckConstanzaZolja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.06.2025.
Poruka: 3.261
danas u 01:11

Ja nebi nikakva poznata imena. Nek svi budu neki anonimusi za koje se nije dosad čulo i nek s njima takvima sve profunkcionira kako spada. Pa da gušenje kako Graf i Garcija ipak znaju sto rade bude čim jače...

Otamendi, De Bruyne, Fernandinho, Silva, Sterling, Aguero, they are investments from the past. Do you know how many of United players left the club last season? See where they play, how they play, IF they play. That's football heritage.
123
...
110711081109
  • Najnovije
  • Najčitanije