Dugarry u skoku je napisao/la:
virnihajduku je napisao/la:
Rinomeister je napisao/la:
Nevjerovatno je da ovdi ima ljudi koji na glasine o Selahiju imaju komentar "radije nebi da dode" znajuci sta smo sve propatili zadnjih sezona i to uvelike jer nan je falia takav igrac na toj poziciji... Boli me briga sta je izjavljiva prije, ako ga imamo priliku dovest to moramo napravit odma!
Vidi cijeli citat
Bolje da dovedu onog brazilca iz Ferencvarosa
Vidi cijeli citat
Selahi želi veliki ugovor, nema logike.
Vidi cijeli citat
A i to, u Poljskoj ima 600-700
Mi sad dajemo 300-450 plaće tu negdi za ove dosad
Mislim da će Brazilac iz Cordobe oko kojeg je najveća skepsa bit najveće iznenađenje od sviju, naravno ako bude Šego špica i dobra krila tako da njegova kombinatorika i pas može još više doći do izražaja, neće nam donit golove ka puki, al će nam donit bolji protok lopte između linija i kombinatorika, šegi će namistit masu golova, s livajom baš i ne jer on voli loptu u noge.
Jedva čekam Žilinu, jedva čekam pogledat dosta drukčiji hajduk. 👍