HNK HAJDUK SPLIT '21./'22.
Nitkoinista je napisao/la:
Hysen Memolla je napisao/la:
Nitkoinista je napisao/la:
whiteboy je napisao/la:
Nitkoinista je napisao/la:
whiteboy je napisao/la:
vinko je napisao/la:
whiteboy je napisao/la:
Iz nekih prijateljskih krugova čuja san priče o Neji sr. koji je navodno dobro diga nos nakon šta je posta dalmatinski Mino Raiola. Navodno je došlo do toga da se ni rodbini u selu više ne javlja u prolazu šta je za kulturu vlaškog kraja ravno najtežoj uvredi.
Tiranje inata u njegovoj poziciji se pokazuje stvarno glupim odabirom koji najviše šteti igračima, očito nije očekiva da će se na drugoj strani brvna nać ovan koji će jednako uprit rogovima.
I stvarno bi sve nekako razumija da ne zastupa svog sina koji prvo trpi igračku štetu pa onda i društvenu jer ga se neminovno veže uz postupke čovika koji želi "nategnit" klub u kojem mali igra. Malo me čak podsjeća na oca jednog od kvartovskih talenata iz moje mladosti koji je svojom bolesnom ambicijom od dobrog momka i talentiranog nogometaša napravija ruinu koja igra u najnižem razredu županijskog nogometa i frustracije liči alkoholom. Možda malo napuhan primjer, al ta crta mentalne propasti i "what if" moment su dosta slični.
Vidi cijeli citat
Dosta ti je vidit šta je sve izveo sa svojim igračima ovu sezonu.
O Caktašu je sve rečeno. Sina je svojim postupcima radi slučaja Caktaš doveo do druge momčadi. Labrović je završio na klupi jer je tražio previše para za novi ugovor. Prince Ampem je igrao samo zato što si Šibenik nije mogao dopustiti da igraju bez njega.
Većinu svojih igrača je doveo do druge momčadi radi pohlepe, smeće jedno.
Tu su još Blagaić i Unušić, to itekako treba uzeti kao faktor prilikom razgovora o njihovoj budućnosti u Hajduku.
Vidi cijeli citat
U pravu si skroz, al onda se čovik triba zapitat kakve su to stavke ugovora kad igrači šute dok im neko ko bi triba brinit o njihovim karijerama doslovno uništava budućnost prid očima.
Sve san bliže teoriji jednog od mojih prijatelja koji duže vrimena tvrdi da je Neja zapravo Šošo zapakiran u lipši omot. Sa Šošon si se nekad (velik naglasak na nekad) moga dogovorit da klub bar dobije koju lipu, a ovi mrtav ladan se drži stava my way or the highway, a na kraju na "highwayu" završe igrači koje on zastupa.
Vidi cijeli citat
Siti se slučaja letice tu je soson ispa 👍....tako da ne može stat u istu rečenicu sa nejom seniorom
Vidi cijeli citat
Daleko od toga, al se također Šošo dobro okoristija od suradnje s raznim upravama uvaljujuć sve i svašta u razne Hajdukove kategorije. Čovik je sigurno najomraženiji menadžer za veliku većinu navijača i nisan iskreno virova da će ikad iko doć do razine da je gori od njega.
Vidi cijeli citat
Ako se dobro sjećam mogao je mirno leticu povest Vanka i ugovoriti puno veću plaću i sebi proviziju jer idiotima je mali na Kantridi branio bez profi ugovora sa onom poznatom mantrom ima vrimena (sličan je bio slučaj Perišić) doslovno je poklonio Hajduku 3mil eura + ....mislim da me sjećanje ne vara ...pa usporedi to sa nejom seniorom
Vidi cijeli citat
Vara te sjecanje Letica je imao ugovor, samo je isti taj ugovor isticao iduce sezone Šošo je tu za razliku od Neje seniora napravio kompromis i prodao malog odmah i Hajduk je dobio odstetu a Leticu nije docekala sudbina Grbica ili sada Caktasa(pola godine tribina), dok je Neja senior isao drugacije i popusio
Vidi cijeli citat
Ja bi se kladio da je bio stipendijsji ugovor ...ali ako si siguran onda griješim np
Vidi cijeli citat
Je u pravu si za stipendijski, bio je stipendijski ali on ima jednaku zakonsku snagu kao i profesionalni znaci nema neke razlike po tom pitanju, Letica je jedino mogao otici bez odstete da je ostao jos godinu dana a novi ugovor nije potpisao
Ko piva na rivi u 5. misecu 2027? PRAVDA ZA MILANKA
Hysen Memolla je napisao/la:
Nitkoinista je napisao/la:
Hysen Memolla je napisao/la:
Nitkoinista je napisao/la:
whiteboy je napisao/la:
Nitkoinista je napisao/la:
whiteboy je napisao/la:
vinko je napisao/la:
whiteboy je napisao/la:
Iz nekih prijateljskih krugova čuja san priče o Neji sr. koji je navodno dobro diga nos nakon šta je posta dalmatinski Mino Raiola. Navodno je došlo do toga da se ni rodbini u selu više ne javlja u prolazu šta je za kulturu vlaškog kraja ravno najtežoj uvredi.
Tiranje inata u njegovoj poziciji se pokazuje stvarno glupim odabirom koji najviše šteti igračima, očito nije očekiva da će se na drugoj strani brvna nać ovan koji će jednako uprit rogovima.
I stvarno bi sve nekako razumija da ne zastupa svog sina koji prvo trpi igračku štetu pa onda i društvenu jer ga se neminovno veže uz postupke čovika koji želi "nategnit" klub u kojem mali igra. Malo me čak podsjeća na oca jednog od kvartovskih talenata iz moje mladosti koji je svojom bolesnom ambicijom od dobrog momka i talentiranog nogometaša napravija ruinu koja igra u najnižem razredu županijskog nogometa i frustracije liči alkoholom. Možda malo napuhan primjer, al ta crta mentalne propasti i "what if" moment su dosta slični.
Vidi cijeli citat
Dosta ti je vidit šta je sve izveo sa svojim igračima ovu sezonu.
O Caktašu je sve rečeno. Sina je svojim postupcima radi slučaja Caktaš doveo do druge momčadi. Labrović je završio na klupi jer je tražio previše para za novi ugovor. Prince Ampem je igrao samo zato što si Šibenik nije mogao dopustiti da igraju bez njega.
Većinu svojih igrača je doveo do druge momčadi radi pohlepe, smeće jedno.
Tu su još Blagaić i Unušić, to itekako treba uzeti kao faktor prilikom razgovora o njihovoj budućnosti u Hajduku.
Vidi cijeli citat
U pravu si skroz, al onda se čovik triba zapitat kakve su to stavke ugovora kad igrači šute dok im neko ko bi triba brinit o njihovim karijerama doslovno uništava budućnost prid očima.
Sve san bliže teoriji jednog od mojih prijatelja koji duže vrimena tvrdi da je Neja zapravo Šošo zapakiran u lipši omot. Sa Šošon si se nekad (velik naglasak na nekad) moga dogovorit da klub bar dobije koju lipu, a ovi mrtav ladan se drži stava my way or the highway, a na kraju na "highwayu" završe igrači koje on zastupa.
Vidi cijeli citat
Siti se slučaja letice tu je soson ispa 👍....tako da ne može stat u istu rečenicu sa nejom seniorom
Vidi cijeli citat
Daleko od toga, al se također Šošo dobro okoristija od suradnje s raznim upravama uvaljujuć sve i svašta u razne Hajdukove kategorije. Čovik je sigurno najomraženiji menadžer za veliku većinu navijača i nisan iskreno virova da će ikad iko doć do razine da je gori od njega.
Vidi cijeli citat
Ako se dobro sjećam mogao je mirno leticu povest Vanka i ugovoriti puno veću plaću i sebi proviziju jer idiotima je mali na Kantridi branio bez profi ugovora sa onom poznatom mantrom ima vrimena (sličan je bio slučaj Perišić) doslovno je poklonio Hajduku 3mil eura + ....mislim da me sjećanje ne vara ...pa usporedi to sa nejom seniorom
Vidi cijeli citat
Vara te sjecanje Letica je imao ugovor, samo je isti taj ugovor isticao iduce sezone Šošo je tu za razliku od Neje seniora napravio kompromis i prodao malog odmah i Hajduk je dobio odstetu a Leticu nije docekala sudbina Grbica ili sada Caktasa(pola godine tribina), dok je Neja senior isao drugacije i popusio
Vidi cijeli citat
Ja bi se kladio da je bio stipendijsji ugovor ...ali ako si siguran onda griješim np
Vidi cijeli citat
Je u pravu si za stipendijski, bio je stipendijski ali on ima jednaku zakonsku snagu kao i profesionalni znaci nema neke razlike po tom pitanju, Letica je jedino mogao otici bez odstete da je ostao jos godinu dana a novi ugovor nije potpisao
Vidi cijeli citat
Aj dogovoriti ćemo se na kraju 😅...jesi siguran da nije bio još 6 mjeseci 😉
WE ARE BACK BITCHES
Nitkoinista je napisao/la:
Hysen Memolla je napisao/la:
Nitkoinista je napisao/la:
Hysen Memolla je napisao/la:
Nitkoinista je napisao/la:
whiteboy je napisao/la:
Nitkoinista je napisao/la:
whiteboy je napisao/la:
vinko je napisao/la:
whiteboy je napisao/la:
Iz nekih prijateljskih krugova čuja san priče o Neji sr. koji je navodno dobro diga nos nakon šta je posta dalmatinski Mino Raiola. Navodno je došlo do toga da se ni rodbini u selu više ne javlja u prolazu šta je za kulturu vlaškog kraja ravno najtežoj uvredi.
Tiranje inata u njegovoj poziciji se pokazuje stvarno glupim odabirom koji najviše šteti igračima, očito nije očekiva da će se na drugoj strani brvna nać ovan koji će jednako uprit rogovima.
I stvarno bi sve nekako razumija da ne zastupa svog sina koji prvo trpi igračku štetu pa onda i društvenu jer ga se neminovno veže uz postupke čovika koji želi "nategnit" klub u kojem mali igra. Malo me čak podsjeća na oca jednog od kvartovskih talenata iz moje mladosti koji je svojom bolesnom ambicijom od dobrog momka i talentiranog nogometaša napravija ruinu koja igra u najnižem razredu županijskog nogometa i frustracije liči alkoholom. Možda malo napuhan primjer, al ta crta mentalne propasti i "what if" moment su dosta slični.
Vidi cijeli citat
Dosta ti je vidit šta je sve izveo sa svojim igračima ovu sezonu.
O Caktašu je sve rečeno. Sina je svojim postupcima radi slučaja Caktaš doveo do druge momčadi. Labrović je završio na klupi jer je tražio previše para za novi ugovor. Prince Ampem je igrao samo zato što si Šibenik nije mogao dopustiti da igraju bez njega.
Većinu svojih igrača je doveo do druge momčadi radi pohlepe, smeće jedno.
Tu su još Blagaić i Unušić, to itekako treba uzeti kao faktor prilikom razgovora o njihovoj budućnosti u Hajduku.
Vidi cijeli citat
U pravu si skroz, al onda se čovik triba zapitat kakve su to stavke ugovora kad igrači šute dok im neko ko bi triba brinit o njihovim karijerama doslovno uništava budućnost prid očima.
Sve san bliže teoriji jednog od mojih prijatelja koji duže vrimena tvrdi da je Neja zapravo Šošo zapakiran u lipši omot. Sa Šošon si se nekad (velik naglasak na nekad) moga dogovorit da klub bar dobije koju lipu, a ovi mrtav ladan se drži stava my way or the highway, a na kraju na "highwayu" završe igrači koje on zastupa.
Vidi cijeli citat
Siti se slučaja letice tu je soson ispa 👍....tako da ne može stat u istu rečenicu sa nejom seniorom
Vidi cijeli citat
Daleko od toga, al se također Šošo dobro okoristija od suradnje s raznim upravama uvaljujuć sve i svašta u razne Hajdukove kategorije. Čovik je sigurno najomraženiji menadžer za veliku većinu navijača i nisan iskreno virova da će ikad iko doć do razine da je gori od njega.
Vidi cijeli citat
Ako se dobro sjećam mogao je mirno leticu povest Vanka i ugovoriti puno veću plaću i sebi proviziju jer idiotima je mali na Kantridi branio bez profi ugovora sa onom poznatom mantrom ima vrimena (sličan je bio slučaj Perišić) doslovno je poklonio Hajduku 3mil eura + ....mislim da me sjećanje ne vara ...pa usporedi to sa nejom seniorom
Vidi cijeli citat
Vara te sjecanje Letica je imao ugovor, samo je isti taj ugovor isticao iduce sezone Šošo je tu za razliku od Neje seniora napravio kompromis i prodao malog odmah i Hajduk je dobio odstetu a Leticu nije docekala sudbina Grbica ili sada Caktasa(pola godine tribina), dok je Neja senior isao drugacije i popusio
Vidi cijeli citat
Ja bi se kladio da je bio stipendijsji ugovor ...ali ako si siguran onda griješim np
Vidi cijeli citat
Je u pravu si za stipendijski, bio je stipendijski ali on ima jednaku zakonsku snagu kao i profesionalni znaci nema neke razlike po tom pitanju, Letica je jedino mogao otici bez odstete da je ostao jos godinu dana a novi ugovor nije potpisao
Vidi cijeli citat
Aj dogovoriti ćemo se na kraju 😅...jesi siguran da nije bio još 6 mjeseci 😉
Vidi cijeli citat
Hahah 99% da jesam, poprilicno sam siguran da mu je ugovor izlazio 2018, pa je Branco nakon Rijeke mislim ili nakon sta je Grbic odbio produziti potpisao novi ugovor s Leticom do 30.06.2019
Ko piva na rivi u 5. misecu 2027? PRAVDA ZA MILANKA
Radikalna kazna Fife zbog uplitanja politike: Država suspendirana iz svih nogometnih natjecanja pod okriljem
Solin još jednu godinu organizira malonogometni turnir pod nazivom 'Zlatni Pan kup Solin 2026'
Bruno Durdov došao do pogotka već u prvoj utakmici u novom klubu
Inter započeo pregovore s Real Madridom oko dovođenja Nice Paza
Hysen Memolla je napisao/la:
Nitkoinista je napisao/la:
Hysen Memolla je napisao/la:
Nitkoinista je napisao/la:
Hysen Memolla je napisao/la:
Nitkoinista je napisao/la:
whiteboy je napisao/la:
Nitkoinista je napisao/la:
whiteboy je napisao/la:
vinko je napisao/la:
whiteboy je napisao/la:
Iz nekih prijateljskih krugova čuja san priče o Neji sr. koji je navodno dobro diga nos nakon šta je posta dalmatinski Mino Raiola. Navodno je došlo do toga da se ni rodbini u selu više ne javlja u prolazu šta je za kulturu vlaškog kraja ravno najtežoj uvredi.
Tiranje inata u njegovoj poziciji se pokazuje stvarno glupim odabirom koji najviše šteti igračima, očito nije očekiva da će se na drugoj strani brvna nać ovan koji će jednako uprit rogovima.
I stvarno bi sve nekako razumija da ne zastupa svog sina koji prvo trpi igračku štetu pa onda i društvenu jer ga se neminovno veže uz postupke čovika koji želi "nategnit" klub u kojem mali igra. Malo me čak podsjeća na oca jednog od kvartovskih talenata iz moje mladosti koji je svojom bolesnom ambicijom od dobrog momka i talentiranog nogometaša napravija ruinu koja igra u najnižem razredu županijskog nogometa i frustracije liči alkoholom. Možda malo napuhan primjer, al ta crta mentalne propasti i "what if" moment su dosta slični.
Vidi cijeli citat
Dosta ti je vidit šta je sve izveo sa svojim igračima ovu sezonu.
O Caktašu je sve rečeno. Sina je svojim postupcima radi slučaja Caktaš doveo do druge momčadi. Labrović je završio na klupi jer je tražio previše para za novi ugovor. Prince Ampem je igrao samo zato što si Šibenik nije mogao dopustiti da igraju bez njega.
Većinu svojih igrača je doveo do druge momčadi radi pohlepe, smeće jedno.
Tu su još Blagaić i Unušić, to itekako treba uzeti kao faktor prilikom razgovora o njihovoj budućnosti u Hajduku.
Vidi cijeli citat
U pravu si skroz, al onda se čovik triba zapitat kakve su to stavke ugovora kad igrači šute dok im neko ko bi triba brinit o njihovim karijerama doslovno uništava budućnost prid očima.
Sve san bliže teoriji jednog od mojih prijatelja koji duže vrimena tvrdi da je Neja zapravo Šošo zapakiran u lipši omot. Sa Šošon si se nekad (velik naglasak na nekad) moga dogovorit da klub bar dobije koju lipu, a ovi mrtav ladan se drži stava my way or the highway, a na kraju na "highwayu" završe igrači koje on zastupa.
Vidi cijeli citat
Siti se slučaja letice tu je soson ispa 👍....tako da ne može stat u istu rečenicu sa nejom seniorom
Vidi cijeli citat
Daleko od toga, al se također Šošo dobro okoristija od suradnje s raznim upravama uvaljujuć sve i svašta u razne Hajdukove kategorije. Čovik je sigurno najomraženiji menadžer za veliku većinu navijača i nisan iskreno virova da će ikad iko doć do razine da je gori od njega.
Vidi cijeli citat
Ako se dobro sjećam mogao je mirno leticu povest Vanka i ugovoriti puno veću plaću i sebi proviziju jer idiotima je mali na Kantridi branio bez profi ugovora sa onom poznatom mantrom ima vrimena (sličan je bio slučaj Perišić) doslovno je poklonio Hajduku 3mil eura + ....mislim da me sjećanje ne vara ...pa usporedi to sa nejom seniorom
Vidi cijeli citat
Vara te sjecanje Letica je imao ugovor, samo je isti taj ugovor isticao iduce sezone Šošo je tu za razliku od Neje seniora napravio kompromis i prodao malog odmah i Hajduk je dobio odstetu a Leticu nije docekala sudbina Grbica ili sada Caktasa(pola godine tribina), dok je Neja senior isao drugacije i popusio
Vidi cijeli citat
Ja bi se kladio da je bio stipendijsji ugovor ...ali ako si siguran onda griješim np
Vidi cijeli citat
Je u pravu si za stipendijski, bio je stipendijski ali on ima jednaku zakonsku snagu kao i profesionalni znaci nema neke razlike po tom pitanju, Letica je jedino mogao otici bez odstete da je ostao jos godinu dana a novi ugovor nije potpisao
Vidi cijeli citat
Aj dogovoriti ćemo se na kraju 😅...jesi siguran da nije bio još 6 mjeseci 😉
Vidi cijeli citat
Hahah 99% da jesam, poprilicno sam siguran da mu je ugovor izlazio 2018, pa je Branco nakon Rijeke mislim ili nakon sta je Grbic odbio produziti potpisao novi ugovor s Leticom do 30.06.2019
Vidi cijeli citat
Branco potpisa ...je je Al je prvo da dupe šošonu ...eto veliki sd...necemo o tome jer ćemo asovcic ostrit ako mi bivši patriot snimi šta pišem 😅
WE ARE BACK BITCHES
- Najnovije
- Najčitanije


Jakirović traži pojačanja na Svjetskom prvenstvu: Iskusni belgijski reprezentativac glavna meta Hulla
16 sati•Engleski nogomet

Radikalna kazna Fife zbog uplitanja politike: Država suspendirana iz svih nogometnih natjecanja pod okriljem
1 dan•Nogometni svijet

Como produljio ugovor s Hrvatom: 'On ima mentalitet kakav želimo izgraditi u klubu'
1 dan•Talijanski nogomet

Mathieu Acapandié potpisao višegodišnji ugovor s Bijelima
1 dan•SuperSport HNL

Dinamo danas igra prvu pripremnu utakmicu - evo gdje i kada je prijenos
1 dan•SuperSport HNL

Inter započeo pregovore s Real Madridom oko dovođenja Nice Paza
1 dan•Talijanski nogomet

Solin još jednu godinu organizira malonogometni turnir pod nazivom 'Zlatni Pan kup Solin 2026'
2 dana•Futsal

Dinamo danas igra prvu pripremnu utakmicu - evo gdje i kada je prijenos
1 dan•SuperSport HNL

Como produljio ugovor s Hrvatom: 'On ima mentalitet kakav želimo izgraditi u klubu'
1 dan•Talijanski nogomet

Alžir - Austrija 3:3: Šest golova i na kraju ishod koji odgovara jednima i drugima
1 sat•SP 2026.

Dejan Lovren napušta PAOK nakon sezone obilježene ozljedama
3 dana•Ostale lige

Jakirović traži pojačanja na Svjetskom prvenstvu: Iskusni belgijski reprezentativac glavna meta Hulla
16 sati•Engleski nogomet

Real Madrid aktivirao povratnu klauzulu za Nicu Paza
2 dana•Španjolski nogomet

Bruno Durdov došao do pogotka već u prvoj utakmici u novom klubu
2 dana•Ostale lige

Mathieu Acapandie nadomak potpisivanju ugovora s Hajdukom
2 dana•SuperSport HNL





