HNK HAJDUK SPLIT '21./'22.

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.03.2021.
Poruka: 5.973
21. svibnja 2022. u 23:32

Ja bih svašta napisao, al dobija bi ban, mogu samo reći nitko neće proći lišo za svoja nedjela u ovozemaljskom životu. A mamićevci i pendrekaši pogotovo

[uredio Baldwin IV - 21. svibnja 2022. u 23:33]
robo0302
robo0302
Mali dioničar
Pristupio: 14.08.2020.
Poruka: 6.316
21. svibnja 2022. u 23:34

Baldwin IV je napisao/la:

Ja bih svašta napisao, al dobija bi ban, mogu samo reći nitko neće proći lišo za svoja nedjela u ovozemaljskom životu. A mamićevci i pendrekaši pogotovo

Vidi cijeli citat

Ovo je samo jedna boaga verzija

Stoke, Inter, Dila Gori, Dnjipro, Slovan, Maccabi, Everton, FCSB, Gzira, Galatasaray, Tobol, Villareal, Paok, Ružomberok, Dinamo Tirana, ....LOADING....
robo0302
robo0302
Mali dioničar
Pristupio: 14.08.2020.
Poruka: 6.316
21. svibnja 2022. u 23:36

Laž ponovljena 1000 puta postane istina

Stoke, Inter, Dila Gori, Dnjipro, Slovan, Maccabi, Everton, FCSB, Gzira, Galatasaray, Tobol, Villareal, Paok, Ružomberok, Dinamo Tirana, ....LOADING....
StrilaNebeska
StrilaNebeska
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.03.2021.
Poruka: 1.314
21. svibnja 2022. u 23:37

sjebala se stranica a a a

[uredio StrilaNebeska - 21. svibnja 2022. u 23:45]
Naš jedini kompas - tvoj grb na obzoru.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 09.06.2021.
Poruka: 1.436
21. svibnja 2022. u 23:37

Podrška braći!

Koliko god muke i sranja proživili u zadnjih godina i godina tribamo biti ponosni sto smo mi s ove strane pendreka a oni s one druge.

Tribamo biti ponosni sto smo mi na strani pravde  Nikada se  ne smimo poistovjetiti s njima.

Tribamo biti slozni jer ce nas na sve načine pokušati posvađat i uništit. 

 

PRKOS MOĆNOME,ZAŠTITA SLABOME.

Jameson
Jameson
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 17.06.2016.
Poruka: 25.133
21. svibnja 2022. u 23:39

Baldwin IV je napisao/la:

Ja bih svašta napisao, al dobija bi ban, mogu samo reći nitko neće proći lišo za svoja nedjela u ovozemaljskom životu. A mamićevci i pendrekaši pogotovo

Vidi cijeli citat


Isto razmišljamo. Svašta mi pada napamet. 

Narod nikad nije bia pokretač rata. Jedna ili par glupih glava glupim odlukama napravi sranje, lokalno, globalno, nebitno.

Antolič i ostala mamičeva su neke stvari vratili par koraka unatrag. 

Klub je ka i čovik, nosi ime za cili vik HŽV!!!Igor Pajač - najveća sudačka lopina!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.08.2018.
Poruka: 4.584
21. svibnja 2022. u 23:39

..rokačina je s policijom a ne s bojsima..

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.05.2022.
Poruka: 176
21. svibnja 2022. u 23:39

Ako je ovo istina,klub se mora oglasit,on nam je jedina kakva-takva zaštita.Na finalu kupa ako se povede pjesma za zna se koga,urlat ću iz sveg glasa pa taman da ne budem moga do kraja utakmice progovorit.

  • Najnovije
  • Najčitanije