HNK HAJDUK SPLIT 24/25

Kikašev rodjak
Kikašev rodjak
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.01.2025.
Poruka: 1.053
11. veljače 2025. u 15:28

Nitkoinista je napisao/la:

Mi smo CIRKUS....ako to nije jasno da nam pokojni spaco zbog kodeksa nije mogao u no a razni jebivjetri su sidili onda ne znam koji bi mogao bolji primjer dati ...ako je to po kodeksu (a je ) onda sa njim treba obrisati g...ili ga revidirati i model zajedno sa njim ... UNAPRIJEDITI ali ne ...nema mrdanja moj sinko iako tapkamo u mistu  desetljeće ...zašto se u to ne smije dirati je meni jebena misterija ...ali sve je za pet Miško rasproda momčad mi smo prvi u ZG su dvorske igre pa smo zadovoljni ...sa svime se bavimo osim samim fundamentom 

Vidi cijeli citat

Kodeks je vjecan, sto ce njima spaco katalinic i ostali.

"Kada sam na tribini vidio transparent rezultat je trend ideal je vjecan, shvatio sam da tu nemam sto traziti" Ivan Katalinić

kraajki
kraajki
Mali dioničar
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 8.115
11. veljače 2025. u 15:37

Ima li još koja velika legenda da povrati po svom najdražem klubu ili se okrećemo utakmici protiv Istre?

Važno je zvati se Alec Van Hoorenbeeck
Nitkoinista
Nitkoinista
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.09.2020.
Poruka: 10.230
11. veljače 2025. u 15:38

Škiljo iz ZagvOzda je napisao/la:

Nitkoinista je napisao/la:

Mi smo CIRKUS....ako to nije jasno da nam pokojni spaco zbog kodeksa nije mogao u no a razni jebivjetri su sidili onda ne znam koji bi mogao bolji primjer dati ...ako je to po kodeksu (a je ) onda sa njim treba obrisati g...ili ga revidirati i model zajedno sa njim ... UNAPRIJEDITI ali ne ...nema mrdanja moj sinko iako tapkamo u mistu  desetljeće ...zašto se u to ne smije dirati je meni jebena misterija ...ali sve je za pet Miško rasproda momčad mi smo prvi u ZG su dvorske igre pa smo zadovoljni ...sa svime se bavimo osim samim fundamentom 

Vidi cijeli citat

Ja ću bit zloban pa ću reć da se u to ne smije dirat zato da bi određena grupacija mogla potrgat pola stolica sa sjevera i sl. bez snošenja odgovornosti iako vješaju transparente odgovornost, a ne demagogija

Vidi cijeli citat


Meni još nitko nije dao smislen odgovor zašto ...jbg nije ni ovaj tvoj ...da napomenem to pitanje postavljam od prvog dana modela 

[uredio Nitkoinista - 11. veljače 2025. u 15:39]
WE ARE BACK BITCHES
Nitkoinista
Nitkoinista
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.09.2020.
Poruka: 10.230
11. veljače 2025. u 15:40

Kikašev rodjak je napisao/la:

Nitkoinista je napisao/la:

Mi smo CIRKUS....ako to nije jasno da nam pokojni spaco zbog kodeksa nije mogao u no a razni jebivjetri su sidili onda ne znam koji bi mogao bolji primjer dati ...ako je to po kodeksu (a je ) onda sa njim treba obrisati g...ili ga revidirati i model zajedno sa njim ... UNAPRIJEDITI ali ne ...nema mrdanja moj sinko iako tapkamo u mistu  desetljeće ...zašto se u to ne smije dirati je meni jebena misterija ...ali sve je za pet Miško rasproda momčad mi smo prvi u ZG su dvorske igre pa smo zadovoljni ...sa svime se bavimo osim samim fundamentom 

Vidi cijeli citat

Kodeks je vjecan, sto ce njima spaco katalinic i ostali.

"Kada sam na tribini vidio transparent rezultat je trend ideal je vjecan, shvatio sam da tu nemam sto traziti" Ivan Katalinić

Vidi cijeli citat


Nebi se složio ...ništa se fundamentalno ne dira ako se stvari unaprijede ...zar to nije svima u interesu ...dionice nitko ne može uzeti zar ne ...a da će grad nešto na svoju ruku je uopće iluzorno očekivati ...dakle nema nikakve šanse da se unaprijedjenjem modela i  kodeksa nešto dira u vlasnickoj strukturi...dapače ovako se model samo potkopava ako nisu dovoljno inteligentni da to vide onda je to katastrofa 

[uredio Nitkoinista - 11. veljače 2025. u 15:44]
WE ARE BACK BITCHES
lozkhanDJ
lozkhanDJ
Željan dokazivanja
Pristupio: 19.11.2024.
Poruka: 471
11. veljače 2025. u 15:42

kraajki je napisao/la:

Ima li još koja velika legenda da povrati po svom najdražem klubu ili se okrećemo utakmici protiv Istre?

Vidi cijeli citat

Ćekaj, navijači još nisu završili. Nema dovoljno negative i zvižduka.

rossa19
rossa19
Potencijal za velika djela
Pristupio: 20.08.2017.
Poruka: 1.581
11. veljače 2025. u 15:43

Ne znam jel se iskomentiralo, ali osvanija je mural Rakitiću kraj kampusa. Po mom mišljenju bezveze, čak i sramotno za čovika koji je odigra 20 utakmica za Hajduk, bez trofeja i ičega... da se uzme naslov pa je druga priča

HŽV
StrilaNebeska
StrilaNebeska
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.03.2021.
Poruka: 1.315
11. veljače 2025. u 15:46

rossa19 je napisao/la:

Ne znam jel se iskomentiralo, ali osvanija je mural Rakitiću kraj kampusa. Po mom mišljenju bezveze, čak i sramotno za čovika koji je odigra 20 utakmica za Hajduk, bez trofeja i ičega... da se uzme naslov pa je druga priča

Vidi cijeli citat

Nije mu ga Torcida napravila nego Studentski centar. Populisticki potez, nista vise od toga.

Naš jedini kompas - tvoj grb na obzoru.
Zadranin5654
Zadranin5654
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.01.2025.
Poruka: 202
11. veljače 2025. u 15:48

Neka murala, zasluzia ga je Raketa onog trena kad je odlucia stavit potpis na nas klub.

 

Zanimljivija tema je trenutno kup. Mi smo kao losi, a sto bi Dinamo triba rec? Zamislite da mi gubimo od Bjelovara

BijeliZagrebGrad
BijeliZagrebGrad
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 30.01.2025.
Poruka: 16
11. veljače 2025. u 15:48

Kad bi barem mi igrali kao Bjelovar

K'o da mogu isprat kiše onu davnu sol sa kože
Đejms Đojs
Đejms Đojs
Željan dokazivanja
Pristupio: 31.07.2024.
Poruka: 697
11. veljače 2025. u 15:54

BijeliZagrebGrad je napisao/la:

Kad bi barem mi igrali kao Bjelovar

Vidi cijeli citat

Defanzivni za popizdit, posjed mizeran

  • Najnovije
  • Najčitanije