Kikašev rodjak je napisao/la:
Nitkoinista je napisao/la:
Mi smo CIRKUS....ako to nije jasno da nam pokojni spaco zbog kodeksa nije mogao u no a razni jebivjetri su sidili onda ne znam koji bi mogao bolji primjer dati ...ako je to po kodeksu (a je ) onda sa njim treba obrisati g...ili ga revidirati i model zajedno sa njim ... UNAPRIJEDITI ali ne ...nema mrdanja moj sinko iako tapkamo u mistu desetljeće ...zašto se u to ne smije dirati je meni jebena misterija ...ali sve je za pet Miško rasproda momčad mi smo prvi u ZG su dvorske igre pa smo zadovoljni ...sa svime se bavimo osim samim fundamentom
Vidi cijeli citat
Kodeks je vjecan, sto ce njima spaco katalinic i ostali.
"Kada sam na tribini vidio transparent rezultat je trend ideal je vjecan, shvatio sam da tu nemam sto traziti" Ivan Katalinić
Nebi se složio ...ništa se fundamentalno ne dira ako se stvari unaprijede ...zar to nije svima u interesu ...dionice nitko ne može uzeti zar ne ...a da će grad nešto na svoju ruku je uopće iluzorno očekivati ...dakle nema nikakve šanse da se unaprijedjenjem modela i kodeksa nešto dira u vlasnickoj strukturi...dapače ovako se model samo potkopava ako nisu dovoljno inteligentni da to vide onda je to katastrofa
[uredio Nitkoinista - 11. veljače 2025. u 15:44]