HNK HAJDUK SPLIT 24/25

GabrieleBatistuta1997
GabrieleBatistuta1997
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.07.2023.
Poruka: 3.415
12. veljače 2025. u 09:57

kancelskis je napisao/la:

Zar je netko stvarno pomislio da mozes perisica izostavit sa popisa za utakmicu i da on nece otic?

veci je krivac onaj ko potpise ugovor sa ozljedjenim igracem da moze otic nakon 4 mjeseca i predstavlja ga ne centru uoci utakmice

Vidi cijeli citat

Mene je pokazatelj kakav je to covik, kad je si dopustio da ga uništavaju igrači Zmijavaca. znaci 0 truda za Hajduk, nakon svih izjava legendi i svega i svačega ispričavam se Dajaku, Diallu i ostalima, ove sto imaju tetovirano i vole sve Splitsko, neka ih dalje od nas. 

[uredio GabrieleBatistuta1997 - 12. veljače 2025. u 10:00]
Škiljo iz ZagvOzda
Škiljo iz ZagvOzda
Željan dokazivanja
Pristupio: 24.01.2025.
Poruka: 710
12. veljače 2025. u 10:01

GabrieleBatistuta1997 je napisao/la:

kancelskis je napisao/la:

Zar je netko stvarno pomislio da mozes perisica izostavit sa popisa za utakmicu i da on nece otic?

veci je krivac onaj ko potpise ugovor sa ozljedjenim igracem da moze otic nakon 4 mjeseca i predstavlja ga ne centru uoci utakmice

Vidi cijeli citat

Mene je pokazatelj kakav je to covik, kad je si dopustio da ga uništavaju igrači Zmijavaca. znaci 0 truda za Hajduk, nakon svih izjava legendi i svega i svačega ispričavam se Dajaku, Diallu i ostalima, ove sto imaju tetovirano i vole sve Splitsko, neka ih dalje od nas. 

Vidi cijeli citat

Mnogo govori činjenica da su u pravilu veliki purgeri i dinamovci zadnjih godina ostavili veći trag u klubu od velikih hajdukovaca

Jednim okom na Brač, a drugim u Biokovo
dm180
dm180
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.06.2014.
Poruka: 754
12. veljače 2025. u 10:06

Perisic bi trebao biti gotova priča.

To što sad igra u svom klubu iz djetinjstva - PSVu i igra okej, to me uopće ne zanima.

Čovjek je došao u Hajduk da ispuni neku obavezu o kojoj je pričao i srao godinama, a nije bio iskreno u tome.

Ako je stanje očajno u Hajduku, sigurno nije došao da ne zna za to. A tako kako je napravio, trebao je otići odmah rehabilitirati se u neki Al Sharjah i onda otići u taj nebeski PSV.

Iskoristio je Hajduk, trčkarao, dao taj jedan gol, ali uživo tko ga je gledao je vidio na šta to liči, bježao od duela, igrao koliko je htio i trebao on, a ne Hajduk.

 

Đejms Đojs
Đejms Đojs
Željan dokazivanja
Pristupio: 31.07.2024.
Poruka: 697
12. veljače 2025. u 10:07

Kikašev rodjak je napisao/la:

Kojem se veznom redu nadate protiv istre, a koji objektivno ocekujete?

Vidi cijeli citat

Rakitić i Krovinović nisko, Livaja centralno i tri zujalice - Bamba, Šego i Rusin Ukrajinac

The Phantom
The Phantom
Moderator
Pristupio: 19.09.2010.
Poruka: 43.727
12. veljače 2025. u 10:08

Pošto mi nije nitko htio ozbiljno odgovoriti, molio bi da svatko u sebi odgovori na ovo pitanje: da smo mi ekipa sa najviše udaraca, kornera, posjeda, pogođenih okvira vrata,... i da smo treći u prvenstvu, koga bi krivili za tu situaciju? Bi li kleli sreću, ukleti klub, stadion, prokletstvo, zvali egzorcista ili nešto drugo? 

I wear a mask. And that mask, it's not to hide who I am, but to create what I am.
podolski10
podolski10
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.08.2010.
Poruka: 3.429
12. veljače 2025. u 10:13

The Phantom je napisao/la:

Pošto mi nije nitko htio ozbiljno odgovoriti, molio bi da svatko u sebi odgovori na ovo pitanje: da smo mi ekipa sa najviše udaraca, kornera, posjeda, pogođenih okvira vrata,... i da smo treći u prvenstvu, koga bi krivili za tu situaciju? Bi li kleli sreću, ukleti klub, stadion, prokletstvo, zvali egzorcista ili nešto drugo? 

Vidi cijeli citat

Tottenham je dao 48 golova, na 3mj u toj kategoriju, a na tablici su 14. Dzaba napad ako nema obrane

Dubi_bj
Dubi_bj
Mali dioničar
Pristupio: 19.12.2021.
Poruka: 6.588
12. veljače 2025. u 10:14

The Phantom je napisao/la:

Pošto mi nije nitko htio ozbiljno odgovoriti, molio bi da svatko u sebi odgovori na ovo pitanje: da smo mi ekipa sa najviše udaraca, kornera, posjeda, pogođenih okvira vrata,... i da smo treći u prvenstvu, koga bi krivili za tu situaciju? Bi li kleli sreću, ukleti klub, stadion, prokletstvo, zvali egzorcista ili nešto drugo? 

Vidi cijeli citat

Napad pobjeđuje utakmice,obrana osvaja naslove i trofeje....

Puno puta dokazano..

 

Škiljo iz ZagvOzda
Škiljo iz ZagvOzda
Željan dokazivanja
Pristupio: 24.01.2025.
Poruka: 710
12. veljače 2025. u 10:16

Dubi_bj je napisao/la:

The Phantom je napisao/la:

Pošto mi nije nitko htio ozbiljno odgovoriti, molio bi da svatko u sebi odgovori na ovo pitanje: da smo mi ekipa sa najviše udaraca, kornera, posjeda, pogođenih okvira vrata,... i da smo treći u prvenstvu, koga bi krivili za tu situaciju? Bi li kleli sreću, ukleti klub, stadion, prokletstvo, zvali egzorcista ili nešto drugo? 

Vidi cijeli citat

Napad pobjeđuje utakmice,obrana osvaja naslove i trofeje....

Puno puta dokazano..

 

Vidi cijeli citat

Između ostalog navedeno je i citat najboljeg trenera u povijesti

Jednim okom na Brač, a drugim u Biokovo
Škiljo iz ZagvOzda
Škiljo iz ZagvOzda
Željan dokazivanja
Pristupio: 24.01.2025.
Poruka: 710
12. veljače 2025. u 10:16

The Phantom je napisao/la:

Pošto mi nije nitko htio ozbiljno odgovoriti, molio bi da svatko u sebi odgovori na ovo pitanje: da smo mi ekipa sa najviše udaraca, kornera, posjeda, pogođenih okvira vrata,... i da smo treći u prvenstvu, koga bi krivili za tu situaciju? Bi li kleli sreću, ukleti klub, stadion, prokletstvo, zvali egzorcista ili nešto drugo? 

Vidi cijeli citat

Kako nije?

Jednim okom na Brač, a drugim u Biokovo
Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.592
12. veljače 2025. u 10:24

The Phantom je napisao/la:

Pošto mi nije nitko htio ozbiljno odgovoriti, molio bi da svatko u sebi odgovori na ovo pitanje: da smo mi ekipa sa najviše udaraca, kornera, posjeda, pogođenih okvira vrata,... i da smo treći u prvenstvu, koga bi krivili za tu situaciju? Bi li kleli sreću, ukleti klub, stadion, prokletstvo, zvali egzorcista ili nešto drugo? 

Vidi cijeli citat

Opet bi se po treneru tuklo. Ja nebi, ja bi bija još više frustriran nego šta san sad, pretpostavljan

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
  • Najnovije
  • Najčitanije