HNK HAJDUK SPLIT 24/25

HajdukSplit1911
HajdukSplit1911
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 10.02.2025.
Poruka: 48
12. veljače 2025. u 22:03

Treba donit , prominit sta li vec zakon da mogu B momcadi igrat drugu ligu . Dobrobit za svih . Ako je nesto valjalo , zasto se ukidalo ? Nema nikakve logike . Kao fol trosili su klubovi puno na to , a sad ne trose na ostale gluposti kao ? Budzet Hajduka 35 milijuna eura , a od Dinama jos veci .

Johnny Dogs
Johnny Dogs
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.05.2022.
Poruka: 1.125
12. veljače 2025. u 22:08

Ne razumijem zasto Hajduk i Dinamo skupa (nek zanemare u ovom slucaju rivalstvo) ne uvjetuju HNS-u vracanje B ekipa u drugu ligu.

Zajedno imaju ogroman utjecaj i mislim da bi se moglo nesto pokrenuti na bolje.

Realno HNS je sam svojom odlukom izbacio te ekipe tako da bi imali uporista ih vratiti. Tragedija je da su oni na ustrb interesa koje kakvih drugoligasa ostavili nekoliko generacija bez adekvatnog razvoja. 

Ovdje bi se zajednickim nastupom pa i Osijek (ako oni imaju zelje) jako puno moglo napraviti.

xy name
xy name
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.12.2017.
Poruka: 1.533
12. veljače 2025. u 22:11

Definitivno trebaju B momcadi. Di ce se mladi igraci razvijat nego u B momcadi , eventualno oni bolji u A momcadi. Neznam sto hns misli, pa nisu to radnici iz Nepala da im je svejedno, pa tu se prica o okosnicama klubova u buducnosti, samim time i reprezentacije. 

cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.581
12. veljače 2025. u 22:16

b momčadi u vrh glave treću ligu (treći rang natjecanja) ili odvojenu rezervnu ligu, kao što je slučaj u većini drugih država. to inače iskrivljava natjecanje.

jer ako je primarni cilj nuđenje prilika juniorima da igraju protiv kvalitetnih protivnika, zašto stati na drugoj ligi i ne ubaciti b momčadi odmah u prvu, odnosno supersport hnl? 💀🙄

[uredio cameosis - 12. veljače 2025. u 22:17]
esse quam videri. (marcus tullius cicero)
ante_spava
ante_spava
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.03.2023.
Poruka: 3.756
12. veljače 2025. u 22:21

cameosis je napisao/la:

b momčadi u vrh glave treću ligu (treći rang natjecanja) ili odvojenu rezervnu ligu, kao što je slučaj u većini drugih država. to inače iskrivljava natjecanje.

jer ako je primarni cilj nuđenje prilika juniorima da igraju protiv kvalitetnih protivnika, zašto stati na drugoj ligi i ne ubaciti b momčadi odmah u prvu, odnosno supersport hnl? 💀🙄

Vidi cijeli citat


zato jer ubijaš regularnost natjecanja. Ne moš po uefa pravilima imat b momčadi u iston rangu natjecanja ka i a momčad.

Skužajte! Parce mihi, Domine, quia Dalmata sum! prinesi tekst, ne daji bagri klikove!!! Lile > ip4. Šta niste zabili 3 komada? Niman straja od sumrežne pogibelji, samo od prezira boljih od mene koji će me nadživit!
MakiST1950
MakiST1950
Mali dioničar
Pristupio: 31.05.2023.
Poruka: 6.803
12. veljače 2025. u 22:25

Kinez-i-olog je napisao/la:

ekipa koja u zadnjih 11 godina (liga 10) ima 2.31 bod po utakmici

ove sezone u 21 kolo (cca 60% prvenstva) ima 1.6 bodova po utakmici

jedine jedne sezone su bili imalo blizu ovoga i to sa 2.0 bodova po utakmici, ostale osjetno više

LP nema nikakve veze s nicim,

u natjecanju koje zajedno igramo (HNL) ovo im je najgora sezona otkad je lige 10

sve ostalo je (za neke vec uhodana) prodaja magle

Vidi cijeli citat

Pehar ispod 80 punata se ne smi slavit?

Ne kažem da nisi u pravu oko puno stvari, ali jbt, ima 15 kola do kraja 

Imamo izgurati ovo i biti maksimalna podrška ekipi, koliko god na momente izgleda loše

Možda će biti ka i lani, a možda i neće. Nitko nema kuglu

[uredio MakiST1950 - 12. veljače 2025. u 22:27]
UPRAVA I NO ODLAZI // Ne volim bicikle i kružne tokove. // Fermajj Rokoo, dosta ste spasili, ne spašavajte više ništa!
apjrlmcd
apjrlmcd
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.06.2015.
Poruka: 2.035
12. veljače 2025. u 23:07

kancelskis je napisao/la:

GabrieleBatistuta1997 je napisao/la:

kancelskis je napisao/la:

Zar je netko stvarno pomislio da mozes perisica izostavit sa popisa za utakmicu i da on nece otic?

veci je krivac onaj ko potpise ugovor sa ozljedjenim igracem da moze otic nakon 4 mjeseca i predstavlja ga ne centru uoci utakmice

Vidi cijeli citat

Mene je pokazatelj kakav je to covik, kad je si dopustio da ga uništavaju igrači Zmijavaca. znaci 0 truda za Hajduk, nakon svih izjava legendi i svega i svačega ispričavam se Dajaku, Diallu i ostalima, ove sto imaju tetovirano i vole sve Splitsko, neka ih dalje od nas. 

Vidi cijeli citat
a gledaj njegova ozljeda nije bila lagana i ne vjerujem da tu nije bilo truda za hajduk i za reprezentaciju je odigrao ocajno prvenstvo... i na pressici je odma rekao fokus je na sljedecu sezonu to sto smo mi ocekivali da ce se njegovim povratkom sve rijesit samo od sebe jbg...

mozda je planirao ostat ako se osvoji naslov i plasira u grupe europe, mozda je i sam cekao da vidi ocemo li se plasirat u ko nferencijsku ligu... mozda je imao bonus ako se plasiramo u europu... to sve mozemo samo nagadjat...

cinjenica da je luksa doveo ozljedjenog igraca na posudbu pola sezone i omogucio mu ugovorom da za 4 mjeseca ide, a zbog toga dao vuskovica s popustom...

Ko je gore prosao tjeranjem perisica? On je otiso u jacu ligu, jaci klub, za bolju placu i igra zavrsnicu lige prvaka i zabije juventusu, a mi jbg dovodimo rusyna na posudbu...

navijacki mu imamo sta zamjerit al objektivno nije ti perisic sarlija da ga mozes izbacivat iz momcadi, covjek je osvojio bundesligu, serie a, ligu prvaka itd.. izostavi sutra rakitica mislis da ce ti igrat poslije toga

Vidi cijeli citat

Sto bi rekao nas izbornik, za reprezentaciju trebas nekad i istrpit, tako i za Hajduka, ako ga volis, zatomit ego i odsjedit tu jednu utakmicu, i ne stavit odstetu za sebe od 200 000, eura,naravno kriv je i onaj tko mu je to dozvolio, ali to ne pere Perisica od odgovornosti, mene je on bas razocarao kao osoba

 

Kinez-i-olog
Kinez-i-olog
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.06.2015.
Poruka: 16.179
12. veljače 2025. u 23:37

MakiST1950 je napisao/la:

Kinez-i-olog je napisao/la:

ekipa koja u zadnjih 11 godina (liga 10) ima 2.31 bod po utakmici

ove sezone u 21 kolo (cca 60% prvenstva) ima 1.6 bodova po utakmici

jedine jedne sezone su bili imalo blizu ovoga i to sa 2.0 bodova po utakmici, ostale osjetno više

LP nema nikakve veze s nicim,

u natjecanju koje zajedno igramo (HNL) ovo im je najgora sezona otkad je lige 10

sve ostalo je (za neke vec uhodana) prodaja magle

Vidi cijeli citat

Pehar ispod 80 punata se ne smi slavit?

Ne kažem da nisi u pravu oko puno stvari, ali jbt, ima 15 kola do kraja 

Imamo izgurati ovo i biti maksimalna podrška ekipi, koliko god na momente izgleda loše

Možda će biti ka i lani, a možda i neće. Nitko nema kuglu

Vidi cijeli citat


zasto ne slaviti?

Niti san to reka niti je to uopce tema bila

tema je bila "najslabiji dinamo dosad" sta su neki (iz nekog meni neshvatljivog razloga) isli demantirat nekim maglama

Al bezuspjesno, naravno, jer su brojke jasne 

postojimo i bar je “naš”! 🤘🏻
Škiljo iz ZagvOzda
Škiljo iz ZagvOzda
Željan dokazivanja
Pristupio: 24.01.2025.
Poruka: 710
12. veljače 2025. u 23:48

Kinez-i-olog je napisao/la:

MakiST1950 je napisao/la:

Kinez-i-olog je napisao/la:

ekipa koja u zadnjih 11 godina (liga 10) ima 2.31 bod po utakmici

ove sezone u 21 kolo (cca 60% prvenstva) ima 1.6 bodova po utakmici

jedine jedne sezone su bili imalo blizu ovoga i to sa 2.0 bodova po utakmici, ostale osjetno više

LP nema nikakve veze s nicim,

u natjecanju koje zajedno igramo (HNL) ovo im je najgora sezona otkad je lige 10

sve ostalo je (za neke vec uhodana) prodaja magle

Vidi cijeli citat

Pehar ispod 80 punata se ne smi slavit?

Ne kažem da nisi u pravu oko puno stvari, ali jbt, ima 15 kola do kraja 

Imamo izgurati ovo i biti maksimalna podrška ekipi, koliko god na momente izgleda loše

Možda će biti ka i lani, a možda i neće. Nitko nema kuglu

Vidi cijeli citat


zasto ne slaviti?

Niti san to reka niti je to uopce tema bila

tema je bila "najslabiji dinamo dosad" sta su neki (iz nekog meni neshvatljivog razloga) isli demantirat nekim maglama

Al bezuspjesno, naravno, jer su brojke jasne 

Vidi cijeli citat

Pa po rezultatima u hnl je najslabiji u zadnjih mnogo godina, ali nominalno po ekipi ne bi trebali biti i po rezultatima u LP nisu

Tko je demantirao najslabiji dinamo?

Edit: ako su brojke jasne, one kažu 11 bodova u LP u 8 utakmica

[uredio Škiljo iz ZagvOzda - 12. veljače 2025. u 23:52]
Jednim okom na Brač, a drugim u Biokovo
MakiST1950
MakiST1950
Mali dioničar
Pristupio: 31.05.2023.
Poruka: 6.803
13. veljače 2025. u 00:02

Sretan ti 114. rođendan voljeni starče ♥️💙

Je lipo te vidit na prvom mjestu na tablici, gdje pripadaš uvijek, neovisno o tome gdje stojiš i kako igraš. Dabogda svaki rođendan odsada slavili na prvom mjestu. 

A bit će još ljepše kad se sutra prošetam Poljudom i obiđem stadion 

HŽV

UPRAVA I NO ODLAZI // Ne volim bicikle i kružne tokove. // Fermajj Rokoo, dosta ste spasili, ne spašavajte više ništa!
  • Najnovije
  • Najčitanije