HNK Rijeka 2013/2014

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.05.2013.
Poruka: 684
22. kolovoza 2013. u 00:08
Večeras dečki iz Armade idu buditi igrače Stuttgarta! 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.06.2009.
Poruka: 5.057
22. kolovoza 2013. u 00:12
Nije nepoznanica da ne volim Nk Rijeku, u biti ne da ne volim nego malo gore.

ali...... držim fige sutra svakako, sretno susjedi.
Doktor Zak
Doktor Zak
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.06.2013.
Poruka: 1.399
22. kolovoza 2013. u 00:14
Kaže Mamić da se Ivanković eliminirao kao novi trener Dinama jer se nije htio naći s njim odmah večeras. Metak izbjegnut.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.05.2013.
Poruka: 1.975
22. kolovoza 2013. u 00:28
Ovo nikako nije najeća tekma novijeg doba nezavisne nam države jer je uvjerljivo najvažnija bila 99. protiv Osijeka. 2. po redu najvažnijih sigurno je bila ona protiv Partizana u kval za ligu prvaka. Na 3. mjestu je stuttgart zato jer je ipak 1. pretkolo,dok su Celta,Gencerbirligi i Litex bili u 2. pretkolu. 
 Sutra će biti onako kako kaže naša obrana,to je ključ svega. Oni iće sigurno igrat napadački i znam da im se gol može zabit,samo je pitanjae koliko ćemo prostora dozvolit njihovim napadačima.
2 su ključa našeg mogućeg uspijeha,1. je da Škarabot i Tomečak odigraju defenzivno najbolje utakmice u životu i zatvore Harnika i Traorea po krilu i 2. je da budemo sigurni u prekidima.  Ja se bojim te okomite igre njihovih krila prema našim bočnim igračima koji imaju problema i s HNL "brzancima",stvarno nebi bilo pametno da ih Kek postavi visoko.
Ibišević je sam po sebi nemoćan,igrač kojemu su golovi servirani,a on se kao pravi napadač uvijek nađe na pravom mjestu. Mislim da im ni sredina nije tako ubitačno jaka,osnovna stvar biti će zatvorit 2 njihova krila.
Moramo biti agresivniji nego inače,šteta da nema Breze jer bi ga ja dodao još Pokrivaču i Malešu. Kek je stručnjak,ali kad već iznosim neke činjenice ja da imam tu privliegiju odlučivat sutra bi stavio Maleša,Pokirvača i Zlomislića,svu trojicu od 1. minute tako da lijevi i desni zadnji vezni dupliraju bekove. Mislim da će spori Alispahić bit bekoristan.

--------------------------------------Vargić
Tomečak------------Lešković------------------Marić-----------Škarabot

---------------Zlomilić-----------Maleš---------------Pokrivač

----------------Kvržić------------Benko---------------Anas
Angel Dust
Angel Dust
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.06.2013.
Poruka: 2.635
22. kolovoza 2013. u 00:36
Dvije karte za pomoćne tribine se prodaju na Njuškalu,jedna za 150,druga za 200.Dabogda se ugušili sa tih 50/100kn...Nadam se da te gamadi neće biti puno sutra oko stadiona,valjda su dosad izdilali šta su imali.
...ti si nam najveća radost...
USF1926
USF1926
Mali dioničar
Pristupio: 06.03.2012.
Poruka: 6.359
22. kolovoza 2013. u 01:00
Da se priljucim u red onih sto su sanjali utakmicu. Sanjao sam da je od prve minute poceo Ajayi, a utakmica zavrsila 1:1. Nekako smo u tom snu mi protiv njih igrali u nekoj grupi u kojoj su jos bili Man United i Athletic Bilbao. To je sve sto sam zapamtio.

Jos manje od 20 sati....... treba izgurat danasnji dan nekako. Samo da stream radi kako treba!
Si Spiritus pro nobis, quis contra nos?
Mr. Pennypacker
Mr. Pennypacker
Dokazano ovisan
Pristupio: 08.06.2012.
Poruka: 15.676
22. kolovoza 2013. u 01:00
Zašto uporno zaboravljate utakmice kad smo osvojili Kup, to su ipak bili naši prvi trofeji u nezavisnoj nam državi.

1. Utakmica protiv Osijeka
2. Finala protiv Hajduka i Varteksa
3 (subjektivno) Sezona 99/00 i dolazak Croacije nakon one krađe, i pobjeda 3:1.

onda one protiv Partizana, Celte..

[uredio Mr. Pennypacker - 22. kolovoza 2013. u 01:01]
RIJEKA PRVAK! FF! √ Kako skrtac cuvan za se tu lipotu doma svoj'ga se lipote, cuda svita nisu sjena kraja moj'ga
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.12.2011.
Poruka: 163
22. kolovoza 2013. u 01:01
Onda ko sve dolazi sutra ispred Dvorane Mladosti !!!
Dinamo je kiksao jer je podcijenio Austrijance a mi sigurno nećemo Švabe sad dal će oni nas DAO BOG
Dan za velika dijela je počeo IDEMO DO KRAJA

KREPAT MA NE MOLAT
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.05.2013.
Poruka: 1.975
22. kolovoza 2013. u 01:20
Mr. Pennypacker je napisao/la:
Zašto uporno zaboravljate utakmice kad smo osvojili Kup, to su ipak bili naši prvi trofeji u nezavisnoj nam državi.

1. Utakmica protiv Osijeka
2. Finala protiv Hajduka i Varteksa
3 (subjektivno) Sezona 99/00 i dolazak Croacije nakon one krađe, i pobjeda 3:1.

onda one protiv Partizana, Celte..

Vidi cijeli citat
Ne želim utjecat na mišljenje drugih,ali meni te utakmice kupova nikada nisu prestavljale puno. Kada bi izborili grupnu fazu europe navijao bi da ispadnemo iz kupa da se potpuno možemo skoncentrirat na prvenstvo i europu. Mojih top 10 u samostalnoj Hrvatskoj

1. Osijek
2. Partizan
3. Poljud 1-3 99.
4.Finale kupa 94.  
5. Celta
6. Gencerbirligi,Litex
7.također utakmica protiv Croatije nakon krađe. Takvu mržnju nisam osjetio nikada do tada i siguran sam da je više nikad neću osijetit
8.Finala kupa 2005 i 2006
9.pobjeda protiv dinama na maskimiru 1-2 (Štrok,Rodić)
10.Pobjeda protiv croatie 0-1 99. Balaban. Iako je te sezone kao nabrijanija atmosfera bila kada su nas srušili 3-0,a nas 2000 nadobudnih bijelim vlakom na maksimiru.

Pod 7,9. i 10 nisu najvažnije utakmice,ali je adrenalin bio velik i meni subjektivno su nakon završetka i naših pobjeda tada djelovale kao najvažnije. Krivo je uspoređivat drage pobjede s veličinom i značajem utakmice jer je to mješanje kruuške i jabuke ali ja sam malo izmješao pa neka bude marmelade. Stuttgart bi stavio odmah iza Poljuda 99. na 4. mjesto,ovo je bio popis onoga šta je iza nas.
lakrdija
lakrdija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.09.2010.
Poruka: 4.167
22. kolovoza 2013. u 02:49
http://www.index.hr/sport/clanak/stuttgart-auf-wiedersehen-armada-probudila-nijemce-policija-pokvarila-plan-navijaca/696123.aspx

n
ikakva policija nije prekinula planove...pjevalo se ispred hotela a onda se išlo u šetnju i tri kruga oko hotela uz predivne serenade o Rijeci...uz pratnju dva drvenjaka... Fredi i ostali iz stručnog stožera su sjedili na pivici na terasi hotela i čak djelili trenerke i majice... 

sve u svemu...lijepa uvertira!
  • Najnovije
  • Najčitanije