Mr. Pennypacker je napisao/la:
Zašto uporno zaboravljate utakmice kad smo osvojili Kup, to su ipak bili naši prvi trofeji u nezavisnoj nam državi.
1. Utakmica protiv Osijeka
2. Finala protiv Hajduka i Varteksa
3 (subjektivno) Sezona 99/00 i dolazak Croacije nakon one krađe, i pobjeda 3:1.
onda one protiv Partizana, Celte..
Vidi cijeli citat
Ne želim utjecat na mišljenje drugih,ali meni te utakmice kupova nikada nisu prestavljale puno. Kada bi izborili grupnu fazu europe navijao bi da ispadnemo iz kupa da se potpuno možemo skoncentrirat na prvenstvo i europu. Mojih top 10 u samostalnoj Hrvatskoj
1. Osijek
2. Partizan
3. Poljud 1-3 99.
4.Finale kupa 94.
5. Celta
6. Gencerbirligi,Litex
7.također utakmica protiv Croatije nakon krađe. Takvu mržnju nisam osjetio nikada do tada i siguran sam da je više nikad neću osijetit
8.Finala kupa 2005 i 2006
9.pobjeda protiv dinama na maskimiru 1-2 (Štrok,Rodić)
10.Pobjeda protiv croatie 0-1 99. Balaban. Iako je te sezone kao nabrijanija atmosfera bila kada su nas srušili 3-0,a nas 2000 nadobudnih bijelim vlakom na maksimiru.
Pod 7,9. i 10 nisu najvažnije utakmice,ali je adrenalin bio velik i meni subjektivno su nakon završetka i naših pobjeda tada djelovale kao najvažnije. Krivo je uspoređivat drage pobjede s veličinom i značajem utakmice jer je to mješanje kruuške i jabuke ali ja sam malo izmješao pa neka bude marmelade

. Stuttgart bi stavio odmah iza Poljuda 99. na 4. mjesto,ovo je bio popis onoga šta je iza nas.