HNK Rijeka 2013/2014

Avenger_1
Avenger_1
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.03.2008.
Poruka: 2.548
23. rujna 2013. u 00:07
2fast je napisao/la:
Eto veruda svrstan si medu najvecu stoku
Vidi cijeli citat



Ne znam kakvih to ima frustracija u tebi da konstatno pokušavaš izazvati sukob između Verude i mene.....ali to više govori o tebi na koji način funkcioniraš...
Koju posluku porati?....
Dinko Bilich
Dinko Bilich
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 08.07.2012.
Poruka: 22.065
23. rujna 2013. u 00:08
Nećete zauvik ovako,već u subotu ćete moat pružit duplo da bi dobili,Šugavci
Angel Dust
Angel Dust
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.06.2013.
Poruka: 2.635
23. rujna 2013. u 00:14
Dinko Bilich je napisao/la:
Nećete zauvik ovako,već u subotu ćete moat pružit duplo da bi dobili,Šugavci
Vidi cijeli citat

Pozdrav Dinko deBilich!!!
...ti si nam najveća radost...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.11.2005.
Poruka: 18.412
23. rujna 2013. u 00:14
inače ono što mrzim što više ne idem u RI na utakmice jer se bojim zbog auta, pa vidio sam danas na desetine RI tablica i nikad mi ne bi palo na pamet niti loše pogledati taj auto, pa to su pičkice koji razbijaju aute i takve gluposti....
jbt još ovaj tjedan na kantridi mi izgraban auto ali vjerujem nenamjerno
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 05.03.2013.
Poruka: 2.781
23. rujna 2013. u 00:19
2fast je napisao/la:
sahertorta je napisao/la:
Veruda je napisao/la:
Ma ajde pretjerujete... Ja sam jebo mater onom tipu, ja sam mu došao i prijetio mu, ja sam psovao Keku i Miskovicu mater i ja sam vrijedao vaše igrače....isto to sam radio i prošli tjedan zadranina i raditi ću za dva tjedna....
Čak za ovaj dio centrale zapadne je bilo i manje nego inače vrijeđanja, ja iskreno i puno vise vrijedam a pogotovo trenere puno vise se psuje, Keka se uopće nije nesto posebno vrijeđalo....
Da ja onako skacem po Kantridi kad Istra povede granatiram da bih dobio batina... Btw na kraju tekme smo si dali ruku....
Vidi cijeli citat
Svaka čast,to je bit navijanja i nadmetanja. A ovaj tvoj sugrađanin 2fast je neka mamina maza

Vidi cijeli citat


Sad si me dobro nasmijao......samo sam konstatirao da mi je nevjerovatno da istrijan skace i vice koza je kurva.
Pretpostavljam da onda malo gluplji istrijani navijaju za rijeku :)

Netko je predlozio da mogu u istrinomdresu doc na glavnu rijecku i skakat na gol istre......nisam bas siguran da ne bi bilo problema
Vidi cijeli citat

Nemoj pisat gluposti,naravno da ni jedan od istrijana,a ima ih min 100 na južnoj tribini,ne viče takva sranja i nije im drago kao ni meni koji ih poznam dosta. Ali protiv toga se ne može,jer neki kreteni to ne razumiju i uvjek neka budala povede skandiranje. Ali svi znaju da je to samo provokacija i neki šugavi folklor.. Btw,u prvih pola sata nije bilo nikakvog vrijeđanja,onda demoni počinju sa riječke pičke i kreće degutantno skandiranje-obostrano.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.05.2013.
Poruka: 1.975
23. rujna 2013. u 00:30
Dinko Bilich je napisao/la:
Nećete zauvik ovako,već u subotu ćete moat pružit duplo da bi dobili,Šugavci
Vidi cijeli citat
To mi je drago čut,ne znam zašto ti daju minuse. Uf,bit će jebanja majki,a ako vas pobijedimo slušanje vas pokislih,pa kmečanje,pa žalovanje,pa red depresije,frustracija,kompleksa. 
Mislim ljudi,to je draž nogometa,koji bi mi bio gušt pobijedit hajduk da je došao "dinko bilich" i napisao "u subotu neka bolji pobijedi,popit ćemo skupa pivu iogovarat naše igrače". 
Nadam se da ćeš nastavit palit pred utakmicu,samo nemoj preći na regionalne podjele i ostale gluposti koje mene osobno ne pale. Probaj iskazat čim više mržnje i antipatija prema svemu i pokaži čim više frustracija ako Rijeka pobijedi jer je to draž nogometa i ono šta pali

USF1926
USF1926
Mali dioničar
Pristupio: 06.03.2012.
Poruka: 6.359
23. rujna 2013. u 00:31
Jedva cekam Morzettijevu kolumnu nakon ove utakmice (ako je uspio sta uopce napisat onako nakraman...)

Sada slijedi tjedan dana prepucavanja pred jadranski derbi pa je najbolje da se svi normalni udaljimo s foruma do iduce utakmice, ili kreiramo specijalni topic za prepucavanje i za retarde tipa Dinko deBilich.

Netko je pitao za zute kartone, i trenutno su nam Benko, Kvrzic, Mocinic i Pokrivac na dva zuta kartona.
Si Spiritus pro nobis, quis contra nos?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.05.2013.
Poruka: 1.975
23. rujna 2013. u 00:33
Veruda je napisao/la:
inače ono što mrzim što više ne idem u RI na utakmice jer se bojim zbog auta, pa vidio sam danas na desetine RI tablica i nikad mi ne bi palo na pamet niti loše pogledati taj auto, pa to su pičkice koji razbijaju aute i takve gluposti....
jbt još ovaj tjedan na kantridi mi izgraban auto ali vjerujem nenamjerno
Vidi cijeli citat
Ajde to ću se složit,ipak su velike pare u pitanju i ne vidim nekog smisla u razbijanju auta. Ali ima djece koja se s time junače,ne osuđujem jer su te adolescentske godine dosta zajebane u glavi,ali bi svakako zavalio ćušku nekome koga vidim da oštećuje tuđi auto.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.05.2013.
Poruka: 1.975
23. rujna 2013. u 00:35
Football Scout je napisao/la:
2fast je napisao/la:
sahertorta je napisao/la:
Veruda je napisao/la:
Ma ajde pretjerujete... Ja sam jebo mater onom tipu, ja sam mu došao i prijetio mu, ja sam psovao Keku i Miskovicu mater i ja sam vrijedao vaše igrače....isto to sam radio i prošli tjedan zadranina i raditi ću za dva tjedna....
Čak za ovaj dio centrale zapadne je bilo i manje nego inače vrijeđanja, ja iskreno i puno vise vrijedam a pogotovo trenere puno vise se psuje, Keka se uopće nije nesto posebno vrijeđalo....
Da ja onako skacem po Kantridi kad Istra povede granatiram da bih dobio batina... Btw na kraju tekme smo si dali ruku....
Vidi cijeli citat
Svaka čast,to je bit navijanja i nadmetanja. A ovaj tvoj sugrađanin 2fast je neka mamina maza

Vidi cijeli citat


Sad si me dobro nasmijao......samo sam konstatirao da mi je nevjerovatno da istrijan skace i vice koza je kurva.
Pretpostavljam da onda malo gluplji istrijani navijaju za rijeku :)

Netko je predlozio da mogu u istrinomdresu doc na glavnu rijecku i skakat na gol istre......nisam bas siguran da ne bi bilo problema
Vidi cijeli citat

Nemoj pisat gluposti,naravno da ni jedan od istrijana,a ima ih min 100 na južnoj tribini,ne viče takva sranja i nije im drago kao ni meni koji ih poznam dosta. Ali protiv toga se ne može,jer neki kreteni to ne razumiju i uvjek neka budala povede skandiranje. Ali svi znaju da je to samo provokacija i neki šugavi folklor.. Btw,u prvih pola sata nije bilo nikakvog vrijeđanja,onda demoni počinju sa riječke pičke i kreće degutantno skandiranje-obostrano.
Vidi cijeli citat
Za tebe smo već ustanovili,krunicu pod ruku pa u crkvu,i na ispovjedi obavezno spomeni popu te degutantne prostate koje se spominju na utakmicama,on će te razumijet.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.05.2012.
Poruka: 528
23. rujna 2013. u 00:36
USF1926 je napisao/la:
Jedva cekam Morzettijevu kolumnu nakon ove utakmice (ako je uspio sta uopce napisat onako nakraman...)

Sada slijedi tjedan dana prepucavanja pred jadranski derbi pa je najbolje da se svi normalni udaljimo s foruma do iduce utakmice, ili kreiramo specijalni topic za prepucavanje i za retarde tipa Dinko deBilich.

Netko je pitao za zute kartone, i trenutno su nam Benko, Kvrzic, Mocinic i Pokrivac na dva zuta kartona.
Vidi cijeli citat


Pas mater, kad nam se nagomilaju kartoni + ozljede pa neće nam imat tko igrati. Koliko ima ono još utakmica do zimske stanke/prijelaznoga roka?
  • Najnovije
  • Najčitanije