Dinko Bilich je napisao/la:
Nećete zauvik ovako,već u subotu ćete moat pružit duplo da bi dobili,Šugavci
Vidi cijeli citat
To mi je drago čut,ne znam zašto ti daju minuse. Uf,bit će jebanja majki,a ako vas pobijedimo slušanje vas pokislih,pa kmečanje,pa žalovanje,pa red depresije,frustracija,kompleksa.
Mislim ljudi,to je draž nogometa,koji bi mi bio gušt pobijedit hajduk da je došao "dinko bilich" i napisao "u subotu neka bolji pobijedi,popit ćemo skupa pivu iogovarat naše igrače".
Nadam se da ćeš nastavit palit pred utakmicu,samo nemoj preći na regionalne podjele i ostale gluposti koje mene osobno ne pale. Probaj iskazat čim više mržnje i antipatija prema svemu i pokaži čim više frustracija ako Rijeka pobijedi jer je to draž nogometa i ono šta pali
