Dinko Bilich je napisao/la:
sahertorta je napisao/la:
Dinko Bilich je napisao/la:
Nećete zauvik ovako,već u subotu ćete moat pružit duplo da bi dobili,Šugavci
Vidi cijeli citat
To mi je drago čut,ne znam zašto ti daju minuse. Uf,bit će jebanja majki,a ako vas pobijedimo slušanje vas pokislih,pa kmečanje,pa žalovanje,pa red depresije,frustracija,kompleksa.
Mislim ljudi,to je draž nogometa,koji bi mi bio gušt pobijedit hajduk da je došao "dinko bilich" i napisao "u subotu neka bolji pobijedi,popit ćemo skupa pivu iogovarat naše igrače".
Nadam se da ćeš nastavit palit pred utakmicu,samo nemoj preći na regionalne podjele i ostale gluposti koje mene osobno ne pale. Probaj iskazat čim više mržnje i antipatija prema svemu i pokaži čim više frustracija ako Rijeka pobijedi jer je to draž nogometa i ono šta pali

Vidi cijeli citat
Eto to mi je i cilj,ali sad ti tu nešto pokušavaš smirit situation.Riječka pi cko
Moran priznat da san isfrustriran otkad san upalia teletekst i vidia pobjede dynama i rijeke 
U svakom slučaju čeka nas novi Jadranski derbi,po bodovnom stanju najvažniji i najkvalitetniji posli puno godina,ali ima još dotad.Moran priskrbit šolde za gostovanje 
Vidi cijeli citat
Sory,znam da ću te jako naljutit,ali ne palite me kao nekada

. Iako se vi navijači hajduka svojski trudite da nas napalite,klub vam je banana i uopće ga ne doživljavam kao ozbiljnog konkurenta za naslov iako ste skupili dobar broj bodova. Ja bi Benka i Kvržića sačuvao za dinamo jer bi u slučaju da dobiju žuti protiv vas morali pauzirat.
A i protiv vas sudi mamićeva maršinerija već duži niz godina,ako šta će i protiv svakoga ko im se pokuša približit,pa samim time,nemoj mi zamjerit,ali niste mi previše napeti.

. Mislim,vrijeđat ću ja i sve to,ali puno,puno mi je važnija utakmica na maksimiru.