HNK Rijeka 2013/2014

Dinko Bilich
Dinko Bilich
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 08.07.2012.
Poruka: 22.065
23. rujna 2013. u 00:36

sahertorta je napisao/la:
Dinko Bilich je napisao/la:
Nećete zauvik ovako,već u subotu ćete moat pružit duplo da bi dobili,Šugavci
Vidi cijeli citat
To mi je drago čut,ne znam zašto ti daju minuse. Uf,bit će jebanja majki,a ako vas pobijedimo slušanje vas pokislih,pa kmečanje,pa žalovanje,pa red depresije,frustracija,kompleksa. 
Mislim ljudi,to je draž nogometa,koji bi mi bio gušt pobijedit hajduk da je došao "dinko bilich" i napisao "u subotu neka bolji pobijedi,popit ćemo skupa pivu iogovarat naše igrače". 
Nadam se da ćeš nastavit palit pred utakmicu,samo nemoj preći na regionalne podjele i ostale gluposti koje mene osobno ne pale. Probaj iskazat čim više mržnje i antipatija prema svemu i pokaži čim više frustracija ako Rijeka pobijedi jer je to draž nogometa i ono šta pali

Vidi cijeli citat

Eto to mi je i cilj,ali sad ti tu nešto pokušavaš smirit situation.Riječka pi cko

Moran priznat da san isfrustriran otkad san upalia teletekst i vidia pobjede dynama i rijeke 

U svakom slučaju čeka nas novi Jadranski derbi,po bodovnom stanju najvažniji i najkvalitetniji posli puno godina,ali ima još dotad.Moran priskrbit šolde za gostovanje 

worm
worm
Mali dioničar
Pristupio: 01.05.2008.
Poruka: 8.862
23. rujna 2013. u 00:40



i to je sve!! 
MAGICA FIUME
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.05.2013.
Poruka: 1.975
23. rujna 2013. u 00:42
Dinko Bilich je napisao/la:

sahertorta je napisao/la:
Dinko Bilich je napisao/la:
Nećete zauvik ovako,već u subotu ćete moat pružit duplo da bi dobili,Šugavci
Vidi cijeli citat
To mi je drago čut,ne znam zašto ti daju minuse. Uf,bit će jebanja majki,a ako vas pobijedimo slušanje vas pokislih,pa kmečanje,pa žalovanje,pa red depresije,frustracija,kompleksa. 
Mislim ljudi,to je draž nogometa,koji bi mi bio gušt pobijedit hajduk da je došao "dinko bilich" i napisao "u subotu neka bolji pobijedi,popit ćemo skupa pivu iogovarat naše igrače". 
Nadam se da ćeš nastavit palit pred utakmicu,samo nemoj preći na regionalne podjele i ostale gluposti koje mene osobno ne pale. Probaj iskazat čim više mržnje i antipatija prema svemu i pokaži čim više frustracija ako Rijeka pobijedi jer je to draž nogometa i ono šta pali

Vidi cijeli citat

Eto to mi je i cilj,ali sad ti tu nešto pokušavaš smirit situation.Riječka pi cko

Moran priznat da san isfrustriran otkad san upalia teletekst i vidia pobjede dynama i rijeke 

U svakom slučaju čeka nas novi Jadranski derbi,po bodovnom stanju najvažniji i najkvalitetniji posli puno godina,ali ima još dotad.Moran priskrbit šolde za gostovanje 

Vidi cijeli citat
Sory,znam da ću te jako naljutit,ali ne palite me kao nekada. Iako se vi navijači hajduka svojski trudite da nas napalite,klub vam je banana i uopće ga ne doživljavam kao ozbiljnog konkurenta za naslov iako ste skupili dobar broj bodova. Ja bi Benka i Kvržića sačuvao za dinamo jer bi u slučaju da dobiju žuti protiv vas morali pauzirat.
A i protiv vas sudi mamićeva maršinerija već duži niz godina,ako šta će i protiv svakoga ko im se pokuša približit,pa samim time,nemoj mi zamjerit,ali niste mi previše napeti.. Mislim,vrijeđat ću ja i sve to,ali puno,puno mi je važnija utakmica na maksimiru.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.05.2013.
Poruka: 1.975
23. rujna 2013. u 00:43
RiBoy18 je napisao/la:
USF1926 je napisao/la:
Jedva cekam Morzettijevu kolumnu nakon ove utakmice (ako je uspio sta uopce napisat onako nakraman...)

Sada slijedi tjedan dana prepucavanja pred jadranski derbi pa je najbolje da se svi normalni udaljimo s foruma do iduce utakmice, ili kreiramo specijalni topic za prepucavanje i za retarde tipa Dinko deBilich.

Netko je pitao za zute kartone, i trenutno su nam Benko, Kvrzic, Mocinic i Pokrivac na dva zuta kartona.
Vidi cijeli citat


Pas mater, kad nam se nagomilaju kartoni + ozljede pa neće nam imat tko igrati. Koliko ima ono još utakmica do zimske stanke/prijelaznoga roka?
Vidi cijeli citat
Ma pokrivač neka  i dobije 3. žuti protiv Hajduka,Breza i Pušić čekaju ko zapeti.

Dinko Bilich
Dinko Bilich
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 08.07.2012.
Poruka: 22.065
23. rujna 2013. u 00:47
sahertorta je napisao/la:
Dinko Bilich je napisao/la:

sahertorta je napisao/la:
Dinko Bilich je napisao/la:
Nećete zauvik ovako,već u subotu ćete moat pružit duplo da bi dobili,Šugavci
Vidi cijeli citat
To mi je drago čut,ne znam zašto ti daju minuse. Uf,bit će jebanja majki,a ako vas pobijedimo slušanje vas pokislih,pa kmečanje,pa žalovanje,pa red depresije,frustracija,kompleksa. 
Mislim ljudi,to je draž nogometa,koji bi mi bio gušt pobijedit hajduk da je došao "dinko bilich" i napisao "u subotu neka bolji pobijedi,popit ćemo skupa pivu iogovarat naše igrače". 
Nadam se da ćeš nastavit palit pred utakmicu,samo nemoj preći na regionalne podjele i ostale gluposti koje mene osobno ne pale. Probaj iskazat čim više mržnje i antipatija prema svemu i pokaži čim više frustracija ako Rijeka pobijedi jer je to draž nogometa i ono šta pali

Vidi cijeli citat

Eto to mi je i cilj,ali sad ti tu nešto pokušavaš smirit situation.Riječka pi cko

Moran priznat da san isfrustriran otkad san upalia teletekst i vidia pobjede dynama i rijeke 

U svakom slučaju čeka nas novi Jadranski derbi,po bodovnom stanju najvažniji i najkvalitetniji posli puno godina,ali ima još dotad.Moran priskrbit šolde za gostovanje 

Vidi cijeli citat
Sory,znam da ću te jako naljutit,ali ne palite me kao nekada. Iako se vi navijači hajduka svojski trudite da nas napalite,klub vam je banana i uopće ga ne doživljavam kao ozbiljnog konkurenta za naslov iako ste skupili dobar broj bodova. Ja bi Benka i Kvržića sačuvao za dinamo jer bi u slučaju da dobiju žuti protiv vas morali pauzirat.
A i protiv vas sudi mamićeva maršinerija već duži niz godina,ako šta će i protiv svakoga ko im se pokuša približit,pa samim time,nemoj mi zamjerit,ali niste mi previše napeti.. Mislim,vrijeđat ću ja i sve to,ali puno,puno mi je važnija utakmica na maksimiru.

Vidi cijeli citat
A ne znam oću ti lako oprostit jer si mi prouzročia nagli napadaj i mora san popit aspirin.Budimo realni,svi znamo na koga se vi palite i koga mrzite.Svi znamo ko je prvak već odavna i znamo da van je ova utakmica puno važnija od one sljedeće jer je izravna borba  za 2. misto u pitanju.Neću više svraćat na topic Reke do subote i želin vam svima dobar radni tjedan i onda se u subotu čujemo s tribina,nadam se.

[uredio Dinko Bilich - 23. rujna 2013. u 00:48]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 05.03.2013.
Poruka: 2.781
23. rujna 2013. u 00:50
sahertorta je napisao/la:
Football Scout je napisao/la:
2fast je napisao/la:
sahertorta je napisao/la:
Veruda je napisao/la:
Ma ajde pretjerujete... Ja sam jebo mater onom tipu, ja sam mu došao i prijetio mu, ja sam psovao Keku i Miskovicu mater i ja sam vrijedao vaše igrače....isto to sam radio i prošli tjedan zadranina i raditi ću za dva tjedna....
Čak za ovaj dio centrale zapadne je bilo i manje nego inače vrijeđanja, ja iskreno i puno vise vrijedam a pogotovo trenere puno vise se psuje, Keka se uopće nije nesto posebno vrijeđalo....
Da ja onako skacem po Kantridi kad Istra povede granatiram da bih dobio batina... Btw na kraju tekme smo si dali ruku....
Vidi cijeli citat
Svaka čast,to je bit navijanja i nadmetanja. A ovaj tvoj sugrađanin 2fast je neka mamina maza

Vidi cijeli citat


Sad si me dobro nasmijao......samo sam konstatirao da mi je nevjerovatno da istrijan skace i vice koza je kurva.
Pretpostavljam da onda malo gluplji istrijani navijaju za rijeku :)

Netko je predlozio da mogu u istrinomdresu doc na glavnu rijecku i skakat na gol istre......nisam bas siguran da ne bi bilo problema
Vidi cijeli citat

Nemoj pisat gluposti,naravno da ni jedan od istrijana,a ima ih min 100 na južnoj tribini,ne viče takva sranja i nije im drago kao ni meni koji ih poznam dosta. Ali protiv toga se ne može,jer neki kreteni to ne razumiju i uvjek neka budala povede skandiranje. Ali svi znaju da je to samo provokacija i neki šugavi folklor.. Btw,u prvih pola sata nije bilo nikakvog vrijeđanja,onda demoni počinju sa riječke pičke i kreće degutantno skandiranje-obostrano.
Vidi cijeli citat
Za tebe smo već ustanovili,krunicu pod ruku pa u crkvu,i na ispovjedi obavezno spomeni popu te degutantne prostate koje se spominju na utakmicama,on će te razumijet.

Vidi cijeli citat

Ne znam šta se ustanovilo za mene ali znam šta se ustanovilo za tebe .. Da sad ne ponavljam aš san nakraman i dobre volje zbog pobjede,čak i tebi šaljem pozdav muffine !
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.05.2013.
Poruka: 1.975
23. rujna 2013. u 00:51
2. mjesto,3. mjesto meni svjedno,ishod je isti -Europa. Mi se u Riejci svi nadamo naslovu prvaka i to je jedina želja iako neobjektivna. Vi tu niste opasnost,tako da tješi se ti ali meni je utakmica sezone na makimiru.
D as nadovoežem,dinamo sljedeće sezone igra na jednom od nekoliko gostovanja gdje mu će mu se pokušat otkinut bodove,a ne unaprijed predat. Vjerujem da Zadar može do boda,a nama bi to bila prilka za preuzimanje prvog mjesta. 
Iako svi koji ste gledali Osijek-dinamo vidite kako se njima dijele bodovi,čisti penal nije sviran Osijeku,a vjerujem da će i Zadar ubit sa suđenjem.

[uredio sahertorta - 23. rujna 2013. u 00:53]
USF1926
USF1926
Mali dioničar
Pristupio: 06.03.2012.
Poruka: 6.359
23. rujna 2013. u 00:57
Dinko Bilich je napisao/la:

sahertorta je napisao/la:
Dinko Bilich je napisao/la:
Nećete zauvik ovako,već u subotu ćete moat pružit duplo da bi dobili,Šugavci
Vidi cijeli citat
To mi je drago čut,ne znam zašto ti daju minuse. Uf,bit će jebanja majki,a ako vas pobijedimo slušanje vas pokislih,pa kmečanje,pa žalovanje,pa red depresije,frustracija,kompleksa. 
Mislim ljudi,to je draž nogometa,koji bi mi bio gušt pobijedit hajduk da je došao "dinko bilich" i napisao "u subotu neka bolji pobijedi,popit ćemo skupa pivu iogovarat naše igrače". 
Nadam se da ćeš nastavit palit pred utakmicu,samo nemoj preći na regionalne podjele i ostale gluposti koje mene osobno ne pale. Probaj iskazat čim više mržnje i antipatija prema svemu i pokaži čim više frustracija ako Rijeka pobijedi jer je to draž nogometa i ono šta pali

Vidi cijeli citat

Eto to mi je i cilj,ali sad ti tu nešto pokušavaš smirit situation.Riječka pi cko

Moran priznat da san isfrustriran otkad san upalia teletekst i vidia pobjede dynama i rijeke 

U svakom slučaju čeka nas novi Jadranski derbi,po bodovnom stanju najvažniji i najkvalitetniji posli puno godina,ali ima još dotad.Moran priskrbit šolde za gostovanje 

Vidi cijeli citat


Siguran sam da ce ti vibrator rijesit frustraciju. 
Si Spiritus pro nobis, quis contra nos?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2013.
Poruka: 7.740
23. rujna 2013. u 01:43
USF dobro jutro. 

Evo mene iz Pule pa se sad idem  lijepo naspavat.
ZagoRi Tenej
ZagoRi Tenej
Željan dokazivanja
Pristupio: 05.07.2013.
Poruka: 638
23. rujna 2013. u 02:25
Stigli i mi iz Pule. Krasno gostovanje. Bez obzira na sve Rijeka je ukupno bila bolja ekipa i zasluženo dobila. Prvo poluvrijeme Istra je jedva prešla centar dva -tri puta i zabila. Drugo poluvrijeme 50-50.
Neko je prije napisao, da osim 3 boda smo dobili Anasa natrag i Krleta- trebat će nam!! (čak i Škarabota)
Najbolji -Močo
Najgori-Pokrivač(opet alibi igra, bez zalaganja i uz nekoliko jebenih grešaka)
Situacija na zapadu: čovjek je malo popio i provocirao ; realno  na Kantridi bi sigurno dobio batina...
Navijanje, klasika Istarske, Riječke pičke... Armada puno brojnija i originalnija od Demona

"Ma sve pet fijumani, samo da nam se ne prekine tradicija naših utakmica, jer ove godine ćemo dobrano visiti uzraku, pa neka dogodine Volpi kupi i Istru i neka se igra prava prijateljska utakmica za bodove, kada mogu u ZG možemo i mi.Usput, kakva je bila malvazija i pršut?"

Malvazija jako dobra, kobisice još bolje
Chico Felipe Cayetano Lopez y Martinez y Gonzales
  • Najnovije
  • Najčitanije