Orlando, vizionaru,
ipak je Močo mali Pirlo
vjerovatno je Orlando to i vidio u bukaleti vina,kao što baba vračara gleda u kuglu...a mi smo bili slijepi, uključujući i mene
Osladili smo se u Puli, i to kad su mnogi izgubili nadu u preokret, uzeli smo sve sa istarskog pladnja i omastili brk
Istra taktički dobra, elastična obrana, nisu se libili u trenutcima naših slabnosti napasti visoko preko centra i prisiliti riječku obranu na svima poznatu igru kad ne ide, Marić balonima za Benka iz čega se u ovih godinu dana stvorila tek jedna prilika, u Portugalu ona u 6.minuti, i to greškom obrane Vitorie (jedinom)
puno smo opasniji kad organizirano stisnemo protivnika i lopta ide točno i tečno na krilne napadače (Kvržića i Anasa)
Kvržić je bio uporan i neumoran, uvijek nešto zakuha "sukrivacje za prvi gol" gol, asistencija, Anas se brzo ugasio
to je pokazatelj da u nogometu moraš biti hrabar i uporan, a i imati kvalitetu (brzinu, tehniku, moč ponavljanja)
Močo sve bolji, kako bi rekao čovjek Morž "crta geometriju igre" kad ne ide lijevo, ide desno, ako ne ide naprijed ide nazad. još malo odlučnosti i snage i Močo će biti spejs šatl
I mi smo poneki izgubili nadu nakon dva istrina gola i zato tražim oprost od boga scijentologije i da me drugi put izbavi od sumlje u presvetog gospodina Keka
Istrijani moji dragi (Veruda i 052) nemojte biti gnjevni
Jedino objašnjene vaše isfrustriranosti nama je to da ste vi svi prikriveni navijači Hajduka (90% od 2.500 koliko vas se skupilo juče, s obzirom da je naših bilo 800)
znam da vam je teško,preispitajte se malo, u toplini vašeg doma za koga zapravo navijate i ko vam je u srcu
ja odgovor znam
kao što znam da je 80% istrijana za bijelu riječku boju, ostalo je za Hajduk ili Dinamo, a Istra (ili kako se već zove) i nije Istra nego Uljanik ili Pula ICI, da ste pravi navijači Istre navijali bi i jebali majke nekom drugom u 4. ligi
shvačam vaše frustracije, daleko vam je Split, osječate se napušteno i ostavljeno
[uredio George Bush - 23. rujna 2013. u 08:03]