HNK Rijeka 2013/2014

kvarner87
kvarner87
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.03.2012.
Poruka: 253
23. rujna 2013. u 07:09
USF1926 je napisao/la:
rijeka1975 je napisao/la:
Za vrijeme gradnje novog stadiona, domaće utakmice igrat cemo u Puli.
Vidi cijeli citat


Iskreno, bilo bi bolje HNL u Zuknici a Evropu u Puli. Mislim da se Zuknica moze upicanit da dobije dozvolu za 1. HNL.
Vidi cijeli citat

Mislim da se Europa ne moze igrat u Puli.Poljud ili Maksimir,samo za ZG neznam ako i Lokomotiva uđe kako bi se igralo.Osobno bih volio Europu igrat u Varaždinu,ako ne može Pula.Super stadion,super ljudi i uvijek sam se ugodno tamo osjecao.Malo je dalje od Zagreba,ali puno blize od ST.
Smirena Bubica
Smirena Bubica
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.09.2013.
Poruka: 364
23. rujna 2013. u 07:18
ZagoRi Tenej je napisao/la:
Stigli i mi iz Pule. Krasno gostovanje. Bez obzira na sve Rijeka je ukupno bila bolja ekipa i zasluženo dobila. Prvo poluvrijeme Istra je jedva prešla centar dva -tri puta i zabila. Drugo poluvrijeme 50-50.
Neko je prije napisao, da osim 3 boda smo dobili Anasa natrag i Krleta- trebat će nam!! (čak i Škarabota)
Najbolji -Močo
Najgori-Pokrivač(opet alibi igra, bez zalaganja i uz nekoliko jebenih grešaka)

Malvazija jako dobra, kobisice još bolje
Vidi cijeli citat


Gostovanje je bilo fora, puno ljudi i dobra atmosfera. Da nije bilo onog preusmjeravanja na staru cestu zbog prometne bilo bi bolje, a ja danas na poslu ne bi izgledao kao zombie ali lako to.

Drago mi je za Krstanovića jer se čovjek zbilja trudio i u prethodnim utakmicama, ali ga nije išlo. Sada mu se, i u pravom trenutku otvorilo i nadam se da to neće bit samo kratki bljesak.

Što se Anasa tiče, ne znam točno što smo mi tu dobili nazad. Osim ofenzivno koliko-toliko raspoloženih 20 minuta jedino što je on napravio je puštao Škarabota na vjetrometini. Jedini, uključujući Pokrivača, igrač koji jučer nije pokazao ni trunku agresije. Slažem se da dekica nije bio baš 100% u formi, ali on se bar koliko toliko trudio, ali Anas ni to.


USF1926
USF1926
Mali dioničar
Pristupio: 06.03.2012.
Poruka: 6.359
23. rujna 2013. u 07:22
kvarner87 je napisao/la:
USF1926 je napisao/la:
rijeka1975 je napisao/la:
Za vrijeme gradnje novog stadiona, domaće utakmice igrat cemo u Puli.
Vidi cijeli citat


Iskreno, bilo bi bolje HNL u Zuknici a Evropu u Puli. Mislim da se Zuknica moze upicanit da dobije dozvolu za 1. HNL.
Vidi cijeli citat

Mislim da se Europa ne moze igrat u Puli.Poljud ili Maksimir,samo za ZG neznam ako i Lokomotiva uđe kako bi se igralo.Osobno bih volio Europu igrat u Varaždinu,ako ne može Pula.Super stadion,super ljudi i uvijek sam se ugodno tamo osjecao.Malo je dalje od Zagreba,ali puno blize od ST.
Vidi cijeli citat


Zadnje sto sam ja cuo je da se moze, ali Drosina nije bila prijavljena uefi, jer Istra nije ocekivala nastup u Evropi.
Si Spiritus pro nobis, quis contra nos?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2013.
Poruka: 7.740
23. rujna 2013. u 07:49
Predsjedniče George niste li malo pretjerali sa osiguranjem.
George Bush
George Bush
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.05.2013.
Poruka: 3.691
23. rujna 2013. u 07:57
Orlando, vizionaru,
ipak je Močo mali Pirlo
vjerovatno je Orlando to i vidio u bukaleti vina,kao što baba vračara gleda u kuglu...a mi smo bili slijepi, uključujući i mene
Osladili smo se u Puli, i to kad su mnogi izgubili nadu u preokret, uzeli smo sve sa istarskog pladnja i omastili brk
Istra taktički dobra, elastična obrana, nisu se libili u trenutcima naših slabnosti napasti visoko preko centra i prisiliti riječku obranu na svima poznatu igru kad ne ide, Marić balonima za Benka iz čega se u ovih godinu dana stvorila tek jedna prilika, u Portugalu ona u 6.minuti, i to greškom obrane Vitorie (jedinom)

puno smo opasniji kad organizirano stisnemo protivnika i lopta ide točno i tečno na krilne napadače (Kvržića i Anasa)

Kvržić je bio uporan i neumoran, uvijek nešto zakuha "sukrivacje za prvi gol"  gol, asistencija, Anas se brzo ugasio
to je pokazatelj da u nogometu moraš biti hrabar i uporan, a i imati kvalitetu (brzinu, tehniku, moč ponavljanja)
Močo sve bolji, kako bi rekao čovjek Morž "crta geometriju igre" kad ne ide lijevo, ide desno, ako ne ide naprijed ide nazad. još malo odlučnosti i snage i Močo će biti spejs šatl

I mi smo poneki izgubili nadu nakon dva istrina gola i zato tražim oprost od boga scijentologije i da me drugi put izbavi od sumlje u presvetog gospodina Keka

Istrijani moji dragi (Veruda i 052) nemojte biti gnjevni
Jedino objašnjene vaše isfrustriranosti nama je to da ste vi svi prikriveni navijači Hajduka (90% od 2.500 koliko vas se skupilo juče, s obzirom da je naših bilo 800)

znam da vam je teško,preispitajte se malo, u toplini vašeg doma za koga zapravo navijate i ko vam je u srcu
ja odgovor znam

kao što znam da je 80% istrijana za bijelu riječku boju, ostalo je za Hajduk ili Dinamo, a Istra (ili kako se već zove) i nije Istra nego Uljanik ili Pula ICI, da ste pravi navijači Istre navijali bi i jebali majke nekom drugom u 4. ligi
shvačam vaše frustracije, daleko vam je Split, osječate se napušteno i ostavljeno
[uredio George Bush - 23. rujna 2013. u 08:03]
SAMO RIJEKA !!!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.11.2005.
Poruka: 18.412
23. rujna 2013. u 08:17
a goni se ti isto u pičku materinu s tim forama za koga navijaju istrijani....

ako smo dosad bili korektni na ovom topicu, a mislim da jesmo, koji k ti moraš o tovarima...pravi si se našao govoriti a jedini ovdje nisi bio u Puli....
George Bush
George Bush
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.05.2013.
Poruka: 3.691
23. rujna 2013. u 08:34
Veruda je napisao/la:
a goni se ti isto u pičku materinu s tim forama za koga navijaju istrijani....

ako smo dosad bili korektni na ovom topicu, a mislim da jesmo, koji k ti moraš o tovarima...pravi si se našao govoriti a jedini ovdje nisi bio u Puli....
Vidi cijeli citat


Prijetelju, budi malo pristojniji,ovo je topic HNK Rijeka,dođeš tu i šalješ u pičku materinu
to možeš raditi na topicu NK Istra 1000 i neka
a to što nisam u bio u Puli nije tvoj problem
postoje neke udaljenosti koje tvoje agregatno stanje ne može pojmiti
SAMO RIJEKA !!!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.11.2005.
Poruka: 18.412
23. rujna 2013. u 08:43
George Bush je napisao/la:
Veruda je napisao/la:
a goni se ti isto u pičku materinu s tim forama za koga navijaju istrijani....

ako smo dosad bili korektni na ovom topicu, a mislim da jesmo, koji k ti moraš o tovarima...pravi si se našao govoriti a jedini ovdje nisi bio u Puli....
Vidi cijeli citat


Prijetelju, budi malo pristojniji,ovo je topic HNK Rijeka,dođeš tu i šalješ u pičku materinu
to možeš raditi na topicu NK Istra 1000 i neka
a to što nisam u bio u Puli nije tvoj problem
postoje neke udaljenosti koje tvoje agregatno stanje ne može pojmiti
Vidi cijeli citat


biti ću pristojan s onima koji to zaslužuju a ovdje ih ima popriličan broj a tebe šaljem u kurac....
USF1926
USF1926
Mali dioničar
Pristupio: 06.03.2012.
Poruka: 6.359
23. rujna 2013. u 08:59
Podsjetnik da PSK pocinje za desetak minuta i Miskovic odgovora na pitanja sa facebook-a.

http://radio.hrt.hr/radio-rijeka/ep/pod-stijenama-kantride/36116/
Si Spiritus pro nobis, quis contra nos?
Smirena Bubica
Smirena Bubica
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.09.2013.
Poruka: 364
23. rujna 2013. u 09:16
USF1926 je napisao/la:
Podsjetnik da PSK pocinje za desetak minuta i Miskovic odgovora na pitanja sa facebook-a.

http://radio.hrt.hr/radio-rijeka/ep/pod-stijenama-kantride/36116/
Vidi cijeli citat


nemam pristup na poslu danas, pa nek netko prenese bitno...

i također nadam se će netko pitat jedno od slijedećih:

1. fan shop
2. administrativne greške - tko je kriv




  • Najnovije
  • Najčitanije