Razgovor s Kekom o jučer. Zadovoljan, ali ne shvaća kako opet primamo tako naivne golove.
Smeta mu što padamo pa se dižemo nakon što dobijemo gol.
Miško presretan time što se stvorila prava momčad, zajedništvo, gdje svi podržavaju jedan drugoga. Mali Obi na tribini plesao nigerijski ples nakon našeg trećeg gola.
Pita Miško tko je rekao da Kek nema doživotni ugovor, ono o Rupi je zajebancija.
Pitanje slušatelja fan shopu, zašto se ne može kupiti dres, zašto je to u tako lošem stanju. Za početak se Miško malo izmotava, govori da se ne može gledati svaka greškica. Ipak, što se tiče fan shopa (kritike po TIM forumima

) treba biti realan. Lotto je počeo proizvoditi ovaj set dresova tek u 9. mjesecu kad je krenulo talijansko prvenstvo. Mi smo dobili naše dresove ranije jer nam ranije počinje sezona (i to s mukom). Prošle sezone fan shop je izgubio preko 150 000 € jer dresovi nisu bili prodani. NK Rijeka ne određuje cijene, marža je minimalna ali cijena je takva kakva je, zato se i išlo s replikom, preko 1000 komada iste. Što se tiče originala oni uskoro dolaze.
Pita slušatelj koliko će trajati izgradnja stadiona i tko će biti izvođači. Rok je 12-15 mjeseci, trebalo bi se krenuti u svibnju, ukoliko papiri budu spremni. Miško misli da bi bilo najbolje da grade hrvatski izvođači, da se zaposle naši ljudi. Ukoliko to bude preskupo možda će se tražiti strani, ali cilj je da to bude izvošač iz Rijeke. Stadion se okreće na način da će centralna tribina biti pod stijenama. Nemoguće je da će svih 10000 ljudi parkirati na stadionu, morat će se koristiti više javni prijevoz ako će se htjeti povećati propusnost.
Pitanje o zdravstvenoj službi. Miško misli da služba radi ok posao, nemaju magični štapić da oporavljaju u tjedan dana. Igrači imaju kompletan tretman, kada se radi o ozbiljnijijm ozljedama igrači idu specijalistima, liječnik opće prakse ili fizioterapeut ne može tu pomoći.
Miško nije očekivao ovakve rezultate ove sezone, radio se plan na bazi 3 godine. Međutim bolje što ranije, kad god se stvari ubrzaju je dobro. Bit će i pobjeda i poraza, ne treba ići iz euforije u depresiju. Kaže Korado da je po Miškovićevim reakcijama i skakanju jučer u Puli njemu bilo mjesto među Armadom, a ne u loži.
Sutra počinje prodaja paketa za EL, na onaj telefon i mail se mogu razjasniti detalji, ne mogu se rezervirati paketi. Od sutra su u prodaji i ulaznice za Hajduk.
Miško: Hajduk dolazi ovdje i mora biti svjestan da će s druge strane imati Rijeku protiv koje će izgubiti.
