HNK Rijeka 2013/2014

USF1926
USF1926
Mali dioničar
Pristupio: 06.03.2012.
Poruka: 6.359
23. rujna 2013. u 09:21
Nije potpisano da ce Rijeka igrat u Puli ali Miskovic govori da je to najvjerovatnija opcija. Drosina moze dobit dozvolu za UEFA ligu. U Rijeci se ne moze nigdje igrat.
Si Spiritus pro nobis, quis contra nos?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.07.2010.
Poruka: 1.950
23. rujna 2013. u 09:22
Miško je pristao na intervju samo ako će navijači postavljati pitanja.

Dok se bude gradio stadion vjerojatno će se igrati u Puli, nije ništa potpisano, ali je načelno dogovoreno. Za sve se stadione u Rijeci pokušavalo i niti jedan stadion u okolici ne može zadovoljavati uvjete za HNL i Europu.


EDIT:

Globalno selo, Australija je bliže nego sam mislio.
[uredio Kupusar - 23. rujna 2013. u 09:22]
USF1926
USF1926
Mali dioničar
Pristupio: 06.03.2012.
Poruka: 6.359
23. rujna 2013. u 09:31
Evo neko nas s foruma pita za fan shop... 
Si Spiritus pro nobis, quis contra nos?
Mr. Pennypacker
Mr. Pennypacker
Dokazano ovisan
Pristupio: 08.06.2012.
Poruka: 15.676
23. rujna 2013. u 09:35
Hm, malo mi je neuvjerljiva priča oko fan shopa. Samo osobno mišljenje.
RIJEKA PRVAK! FF! √ Kako skrtac cuvan za se tu lipotu doma svoj'ga se lipote, cuda svita nisu sjena kraja moj'ga
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.06.2009.
Poruka: 5.057
23. rujna 2013. u 09:35
Avenger_1 je napisao/la:
2fast je napisao/la:
Eto veruda svrstan si medu najvecu stoku
Vidi cijeli citat



Ne znam kakvih to ima frustracija u tebi da konstatno pokušavaš izazvati sukob između Verude i mene.....ali to više govori o tebi na koji način funkcioniraš...
Vidi cijeli citat


Nikakva namjera vjeruj, cist sarkazam, nit ce se veruda naljutit nit ce se itko sukobiti s foruma.
USF1926
USF1926
Mali dioničar
Pristupio: 06.03.2012.
Poruka: 6.359
23. rujna 2013. u 09:35
Stadion ce bit gotov u 12-15 mjeseci a gradnja najvjerovatnije pocinje u svibnju. Sredisnja tribina ispod stijena, te ce biti isti smjer stadiona istok-zapad.
[uredio USF1926 - 23. rujna 2013. u 09:36]
Si Spiritus pro nobis, quis contra nos?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2013.
Poruka: 7.740
23. rujna 2013. u 09:38
Neću da budem centralna pička
[uredio Campione - 23. rujna 2013. u 09:39]
Mr. Pennypacker
Mr. Pennypacker
Dokazano ovisan
Pristupio: 08.06.2012.
Poruka: 15.676
23. rujna 2013. u 09:46
Mislio sam pitati na fejsu za prijateljsku s Udineseom, ali sam zaboravio. Tko zna da li je to još uvijek aktualno?
RIJEKA PRVAK! FF! √ Kako skrtac cuvan za se tu lipotu doma svoj'ga se lipote, cuda svita nisu sjena kraja moj'ga
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.07.2010.
Poruka: 1.950
23. rujna 2013. u 09:48
Razgovor s Kekom o jučer. Zadovoljan, ali ne shvaća kako opet primamo tako naivne golove.
Smeta mu što padamo pa se dižemo nakon što dobijemo gol.

Miško presretan time što se stvorila prava momčad, zajedništvo, gdje svi podržavaju jedan drugoga. Mali Obi na tribini plesao nigerijski ples nakon našeg trećeg gola.

Pita Miško tko je rekao da Kek nema doživotni ugovor, ono o Rupi je zajebancija.

Pitanje slušatelja fan shopu, zašto se ne može kupiti dres, zašto je to u tako lošem stanju. Za početak se Miško malo izmotava, govori da se ne može gledati svaka greškica. Ipak, što se tiče fan shopa (kritike po TIM forumima ) treba biti realan. Lotto je počeo proizvoditi ovaj set dresova tek u 9. mjesecu kad je krenulo talijansko prvenstvo. Mi smo dobili naše dresove ranije jer nam ranije počinje sezona (i to s mukom). Prošle sezone fan shop je izgubio preko 150 000 € jer dresovi nisu bili prodani. NK Rijeka ne određuje cijene, marža je minimalna ali cijena je takva kakva je, zato se i išlo s replikom, preko 1000 komada iste. Što se tiče originala oni uskoro dolaze.

Pita slušatelj koliko će trajati izgradnja stadiona i tko će biti izvođači. Rok je 12-15 mjeseci, trebalo bi se krenuti u svibnju, ukoliko papiri budu spremni. Miško misli da bi bilo najbolje da grade hrvatski izvođači, da se zaposle naši ljudi. Ukoliko to bude preskupo možda će se tražiti strani, ali cilj je da to bude izvošač iz Rijeke. Stadion se okreće na način da će centralna tribina biti pod stijenama. Nemoguće je da će svih 10000 ljudi parkirati na stadionu, morat će se koristiti više javni prijevoz ako će se htjeti povećati propusnost.

Pitanje o zdravstvenoj službi. Miško misli da služba radi ok posao, nemaju magični štapić da oporavljaju u tjedan dana. Igrači imaju kompletan tretman, kada se radi o ozbiljnijijm ozljedama igrači idu specijalistima, liječnik opće prakse ili fizioterapeut ne može tu pomoći.

Miško nije očekivao ovakve rezultate ove sezone, radio se plan na bazi 3 godine. Međutim bolje što ranije, kad god se stvari ubrzaju je dobro. Bit će i pobjeda i poraza, ne treba ići iz euforije u depresiju. Kaže Korado da je po Miškovićevim reakcijama i skakanju jučer u Puli njemu bilo mjesto među Armadom, a ne u loži.

Sutra počinje prodaja paketa za EL, na onaj telefon i mail se mogu razjasniti detalji, ne mogu se rezervirati paketi. Od sutra su u prodaji i ulaznice za Hajduk.

Miško: Hajduk dolazi ovdje i mora biti svjestan da će s druge strane imati Rijeku protiv koje će izgubiti.
USF1926
USF1926
Mali dioničar
Pristupio: 06.03.2012.
Poruka: 6.359
23. rujna 2013. u 10:03
Koliko sam ja skuzio tunelom ce se ici ispod travnjaka do te glavne tribine ispod stijena.
Si Spiritus pro nobis, quis contra nos?
  • Najnovije
  • Najčitanije