HNK Rijeka 2013/2014

George Bush
George Bush
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.05.2013.
Poruka: 3.691
23. rujna 2013. u 10:10
jedva čekam dan zabijanja prvog krampa na Kantridi, dok se bude gradio stadion biti će 10.000 stranica na forumu
SAMO RIJEKA !!!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2013.
Poruka: 7.740
23. rujna 2013. u 10:11
A sad nam dolaze naši dragi prijatelji sa juga i treba ih onako lijepo ugostit,
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.07.2010.
Poruka: 1.950
23. rujna 2013. u 10:17
USF1926 je napisao/la:
Koliko sam ja skuzio tunelom ce se ici ispod travnjaka do te glavne tribine ispod stijena.
Vidi cijeli citat


Da, i meni se tako cini. Spomenuli su tunel, a jedino taj ima smisla. To bi otvorilo dobar prostor za fan shop, muzej, kafice ispod samog travnjaka!
Špalatrin
Špalatrin
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.06.2013.
Poruka: 4.222
23. rujna 2013. u 10:18
Kupusar je napisao/la:


Miško: Hajduk dolazi ovdje i mora biti svjestan da će s druge strane imati Rijeku protiv koje će izgubiti.
Vidi cijeli citat

Pazite da vam se ne obije od glavu...
Bit ćemo prvaci ako nam dopuste
George Bush
George Bush
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.05.2013.
Poruka: 3.691
23. rujna 2013. u 10:19
Kupusar je napisao/la:
USF1926 je napisao/la:
Koliko sam ja skuzio tunelom ce se ici ispod travnjaka do te glavne tribine ispod stijena.
Vidi cijeli citat


Da, i meni se tako cini. Spomenuli su tunel, a jedino taj ima smisla. To bi otvorilo dobar prostor za fan shop, muzej, kafice ispod samog travnjaka!
Vidi cijeli citat


 i za sanitarne čvorove
[uredio George Bush - 23. rujna 2013. u 10:31]
SAMO RIJEKA !!!!
Smirena Bubica
Smirena Bubica
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.09.2013.
Poruka: 364
23. rujna 2013. u 10:20
George Bush je napisao/la:
jedva čekam dan zabijanja prvog krampa na Kantridi, dok se bude gradio stadion biti će 10.000 stranica na forumu
Vidi cijeli citat


Očekujem slike forumasa u prolazu na dnevnoj bazi.
Da do kraja prvog mjeseca poimence znamo svakog bauštelca, bageriste, inžinjera i vozače kamione. Pa ako radovi budu kasnili da znamo vršit pritisak
[uredio Smirena Bubica - 23. rujna 2013. u 10:44]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.07.2010.
Poruka: 1.950
23. rujna 2013. u 10:21
zoomii2 je napisao/la:
Kupusar je napisao/la:


Miško: Hajduk dolazi ovdje i mora biti svjestan da će s druge strane imati Rijeku protiv koje će izgubiti.
Vidi cijeli citat

Pazite da vam se ne obije od glavu...
Vidi cijeli citat


Nece, al se se odbit lopta od glave Benka u vase raslje.
Špalatrin
Špalatrin
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.06.2013.
Poruka: 4.222
23. rujna 2013. u 10:23
Kupusar je napisao/la:
zoomii2 je napisao/la:
Kupusar je napisao/la:


Miško: Hajduk dolazi ovdje i mora biti svjestan da će s druge strane imati Rijeku protiv koje će izgubiti.
Vidi cijeli citat

Pazite da vam se ne obije od glavu...
Vidi cijeli citat


Nece, al se se odbit lopta od glave Benka u vase raslje.
Vidi cijeli citat

Uh, kako je lipo kad se nadate... Kako ćemo vas našamarat posred Kantride. 
Bit ćemo prvaci ako nam dopuste
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.07.2010.
Poruka: 1.950
23. rujna 2013. u 10:26
Smirena Bubica je napisao/la:
George Bush je napisao/la:
jedva čekam dan zabijanja prvog krampa na Kantridi, dok se bude gradio stadion biti će 10.000 stranica na forumu
Vidi cijeli citat


Očekuje slike forumasa u prolazu na dnevnoj bazi.
Da do kraja prvo mjeseca poimence znamo svakog bauštelca, bageriste, inžinjera i vozače kamione. Pa ako radovi budu kasnili da znamo vršit pritisak
Vidi cijeli citat


Zaboravio si da ce vjerojatno graditi rijecka firma, vidjet ces kad se cijeli forum prijavi na oglas za posao. Stadion bi bio gotov za mjesec dana. I trajao bi toliko.

@Precjednik

Naravno, mora se imati gdje piskiti i kakati. Probaj poslati mail da umjesto stolica postave WC skoljke. Osim gostima, njima cucavce.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.07.2010.
Poruka: 1.950
23. rujna 2013. u 10:30
zoomii2 je napisao/la:
Kupusar je napisao/la:
zoomii2 je napisao/la:
Kupusar je napisao/la:


Miško: Hajduk dolazi ovdje i mora biti svjestan da će s druge strane imati Rijeku protiv koje će izgubiti.
Vidi cijeli citat

Pazite da vam se ne obije od glavu...
Vidi cijeli citat


Nece, al se se odbit lopta od glave Benka u vase raslje.
Vidi cijeli citat

Uh, kako je lipo kad se nadate... Kako ćemo vas našamarat posred Kantride. 
Vidi cijeli citat



Samarat cete samo svoje majmune na perverzno dobru igru Rijeke.

Volim derbije i ova podjebavanja. :-)

  • Najnovije
  • Najčitanije