HNK Rijeka 2013/2014

George Bush
George Bush
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.05.2013.
Poruka: 3.691
23. rujna 2013. u 10:33
počela su podjebavanja 5 dana prije
biti će ovo zanimljiv tjedan
SAMO RIJEKA !!!!
Špalatrin
Špalatrin
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.06.2013.
Poruka: 4.222
23. rujna 2013. u 10:34

Kupusar je napisao/la:
zoomii2 je napisao/la:
Kupusar je napisao/la:
zoomii2 je napisao/la:
Kupusar je napisao/la:


Miško: Hajduk dolazi ovdje i mora biti svjestan da će s druge strane imati Rijeku protiv koje će izgubiti.
Vidi cijeli citat

Pazite da vam se ne obije od glavu...
Vidi cijeli citat


Nece, al se se odbit lopta od glave Benka u vase raslje.
Vidi cijeli citat

Uh, kako je lipo kad se nadate... Kako ćemo vas našamarat posred Kantride. 
Vidi cijeli citat



Samarat cete samo svoje majmune na perverzno dobru igru Rijeke.

Volim derbije i ova podjebavanja. :-)

Vidi cijeli citat

I ja.

Al to ne mjenja činjenicu da ćemo se prošetat Kantridom rezultatom 1-3...

Bit ćemo prvaci ako nam dopuste
Angel Dust
Angel Dust
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.06.2013.
Poruka: 2.635
23. rujna 2013. u 10:36
Šta Brezovec i Alispahić jučer nisu bili ni među rezervama?
...ti si nam najveća radost...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 29.07.2013.
Poruka: 1.252
23. rujna 2013. u 10:38
Angel Dust je napisao/la:
Šta Brezovec i Alispahić jučer nisu bili ni među rezervama?
Vidi cijeli citat


ššššššššššššššššššš, da se Kek opet nebi počeo glupirat s njim. ne mogu vjerovat da mu je trebalo pola godina ta prokuži tu prevaru od igrača
USF1926
USF1926
Mali dioničar
Pristupio: 06.03.2012.
Poruka: 6.359
23. rujna 2013. u 10:40
Smirena Bubica je napisao/la:
George Bush je napisao/la:
jedva čekam dan zabijanja prvog krampa na Kantridi, dok se bude gradio stadion biti će 10.000 stranica na forumu
Vidi cijeli citat


Očekujem slike forumasa u prolazu na dnevnoj bazi.
Da do kraja prvo mjeseca poimence znamo svakog bauštelca, bageriste, inžinjera i vozače kamione. Pa ako radovi budu kasnili da znamo vršit pritisak
Vidi cijeli citat


Roberto ce morat dat otkaz na poslu. 
Si Spiritus pro nobis, quis contra nos?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.03.2013.
Poruka: 736
23. rujna 2013. u 10:40
evo jutro nakon jedne krasne pobjede, onako za dušu...baš je jučer bilo lijepo biti navijač Rijeke, a i sama utakmica je imala preokreta i zanimljivih scenarija....ali zar naš derbi baš uvijek mora biti začinjen međusobnim vrijeđanjem..pa niti ja kao neki nemogu prihvatiti činjenicu da se mi i Puležani moramo tako ponašati...sad bi sahertorta rekao da odem u kazalište, ali zar bar mi koji smo susjedi i slični po mentalitetu moramo stvarati tenzije...da, na zapadu su bili ljudi koji navijaju za Rijeku...pa šta i ako su se digli kod gola, a meni sa juga mi se činilo da su to obitelji s djecom i obični navijači...zašto se nebi digli i zašto nebi slavili ??? Druga je stvar ako je bio netko ko je provocirao...meni nebi smetalo da kad Istra igra na Kantridi da na centralnu dođu navijači Istre i ako treba u dresovima i šalovima i nek slave ako daju gol...oni koji misle drukčije nek se međusobno dogovore, uzmu palice, noževe, boksere pa nek se međusobno svi izlupaju...što se nekih stvari tiče, forumaši koji navijaju za Istru imaju pravo...kao prvo vikati Istarske pičke kad je na tvojoj tribini dosta navijača iz te Istre (Pazina, Buzeta i Labina) je glupo, suludo i jadno..ako već moraju biti na toj razini onda nek se viče pulske pičke, mada je to jedna velika djetinjarija...ona kolona na staroj cesti je bila stvarno impresivna, onoliko auta, ne vidiš ni početak ni kraj, predivno
[uredio neverending story - 23. rujna 2013. u 11:03]
zoba
zoba
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.06.2009.
Poruka: 1.916
23. rujna 2013. u 10:45
052 je napisao/la:
Kompe, a vaši elementi na zapadu?Di to svrstavate?Zamislite da vam se netko na derbiju sa hajdinom usred centralne digne i kod protivničkog gola se okrene prema publici i počne provocirati mimikom i deranjem hajduk ili dinamo kao što je ovaj vaš ri-je-ka?
Ja sam vam prvi zapjeskao na kraju jer ste boljom igrom zaslužili, i nemojte u isti koš svrstavati sve puležane, ima i onih ki bi vas popeljali na kafe, ali već duže vrime odbijate, jel tako ZOBA?
Vidi cijeli citat



Kakovo kafe amico!? Ćeš da mi se tlak rovina?

Uglavnom, mi smo jučer nakon partide uredno pili biru ispod sjeverne tribine, nas četiri iz Ri i tri puležana u dresu Istre, laprdali o pikama, Križmanu, Ščeglovu, Brioni Rivieri i kade je najbolji ombolo i na koncu smo se tako posvadili da smo se skoro pomlatili ki će platit zadnju rundu.

Uglavnom, ja se potpuno slažem sa tvrdnjom da bez dobre zajebancije (pa može ponekad bit i možda malo degutantna) nema prave utakmice ni prave atmosfere. To onda nije nogomet i to je onda derbi Novog Zagreba. Ovako red riječkih pički, red koza putana i idemo dalje.

S druge strane, treba biti fer i objektivan i priznat da na Kantridi netko napravi ono što su naši napravili (a nije bio samo onaj kit na sjevernom dijelu centralke) da bi bio lansiran iz cipelica na pomočno.
Mi smo bili na centralnoj, sektor D i jako puno ljudi (usudio bi se reći čak i trećina) je bila za Rijeku, a na samom vrhu su bili ljudi sa šalovima i u dresovima Rijeke i vrlo su bučno i glasno navijali cijelu utakmicu za Rijeku. Toga kod nas ne može biti i budimo fer sami prema sebi da smo malo ličili na karaktere od prije 20 godina na Kantridi, a znamo kako su isti na koncu završili.

S druge strane treba isto tako naglasit da smo puležanskom puku na samom stadionu mili ko porezna prijava i da tako kvalitetan repertoar psovki (najjača mi je bila: ...šta je majmuni, koliko vas je rođeno u Rijeci...) se rijetko gdje drugdje može čut, ali meni je to primjerice vrh.

Utakmica. Sve smo trebali rješit u prvih 25 minuta i onda nebi bilo što ovo, što ono.
Istrijani, još jednom pusa i onaj Favorit je sve gori i gori

...to je pitanje za predsjednika policije i ministarstvo MUP-a...

http://www.youtube.com/watch?v=Sq502Jnnbp8&feature=related
Smirena Bubica
Smirena Bubica
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.09.2013.
Poruka: 364
23. rujna 2013. u 10:52
neverending story je napisao/la:
ona kolona na staroj cesti je bila stvarno impresivna, onoliko auta, ne vidiš ni početak ni kraj, predivno
Vidi cijeli citat


Skroz. Mi smo bili relativno prema kraju kolone, iako je i iza nas bilo još autiju i super je bilo na jednoj dužoj ravnici vidjet cijelu kolonu crvenih svijetala. Kao neka plamteća gusjenica kako prolazi kroz mrak.


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.09.2013.
Poruka: 4
23. rujna 2013. u 11:03
kREPAT MA NE MOLAT...! Bio u Puli...istrani zgaženi!
Angel Dust
Angel Dust
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.06.2013.
Poruka: 2.635
23. rujna 2013. u 11:18
Moram priznat da nas je onaj njihov ŽOnaldinjo poprilićno vozao dok ga Maleš,ili Pokrivač nisu poćeli ozbiljno shvaćati,dobro je asistirao za njihov drugi gol,prolazio je kroz nas kao kroz putar par puta i stvarao popriličnu paniku i u obrani i u vezi.A Blagojević im je žešća sirovina,taj udara ko malj,nema milosti-direkt va kost.
Neznam točno tko,al netko je tu prije par dana rekao da ne može dočekat povratak Škarabota na lijevi bok i imao je potpuno pravo.Iako sam ga i ja dosta kritizirao,koliko god da zna kiksat defenzivno,ipak donosi obrani nekakvu sigurnost,a prema napred je sasvim solidan.Lijepa asistencija za drugi gol.On je trenutno definitivno najbolja opcija za lijevi bok i nadam se da su za njega ozlijede napokon prošlost.

EDIT: Mariću,crni Mariću!!Pa ne može ti jedan Križman onako pobjeć
[uredio Angel Dust - 23. rujna 2013. u 11:19]
...ti si nam najveća radost...
  • Najnovije
  • Najčitanije