052 je napisao/la:
Kompe, a vaši elementi na zapadu?Di to svrstavate?Zamislite da vam se netko na derbiju sa hajdinom usred centralne digne i kod protivničkog gola se okrene prema publici i počne provocirati mimikom i deranjem hajduk ili dinamo kao što je ovaj vaš ri-je-ka?

Ja sam vam prvi zapjeskao na kraju jer ste boljom igrom zaslužili, i nemojte u isti koš svrstavati sve puležane, ima i onih ki bi vas popeljali na kafe, ali već duže vrime odbijate, jel tako ZOBA?

Vidi cijeli citat
Kakovo kafe amico!? Ćeš da mi se tlak rovina?
Uglavnom, mi smo jučer nakon partide uredno pili biru ispod sjeverne tribine, nas četiri iz Ri i tri puležana u dresu Istre, laprdali o pikama, Križmanu, Ščeglovu, Brioni Rivieri i kade je najbolji ombolo i na koncu smo se tako posvadili da smo se skoro pomlatili ki će platit zadnju rundu.
Uglavnom, ja se potpuno slažem sa tvrdnjom da bez dobre zajebancije (pa može ponekad bit i možda malo degutantna) nema prave utakmice ni prave atmosfere. To onda nije nogomet i to je onda derbi Novog Zagreba. Ovako red riječkih pički, red koza putana i idemo dalje.
S druge strane, treba biti fer i objektivan i priznat da na Kantridi netko napravi ono što su naši napravili (a nije bio samo onaj kit na sjevernom dijelu centralke) da bi bio lansiran iz cipelica na pomočno.
Mi smo bili na centralnoj, sektor D i jako puno ljudi (usudio bi se reći čak i trećina) je bila za Rijeku, a na samom vrhu su bili ljudi sa šalovima i u dresovima Rijeke i vrlo su bučno i glasno navijali cijelu utakmicu za Rijeku. Toga kod nas ne može biti i budimo fer sami prema sebi da smo malo ličili na karaktere od prije 20 godina na Kantridi, a znamo kako su isti na koncu završili.
S druge strane treba isto tako naglasit da smo puležanskom puku na samom stadionu mili ko porezna prijava i da tako kvalitetan repertoar psovki (najjača mi je bila: ...šta je majmuni, koliko vas je rođeno u Rijeci...) se rijetko gdje drugdje može čut, ali meni je to primjerice vrh.
Utakmica. Sve smo trebali rješit u prvih 25 minuta i onda nebi bilo što ovo, što ono.
Istrijani, još jednom pusa i onaj Favorit je sve gori i gori 
...to je pitanje za predsjednika policije i ministarstvo MUP-a...
http://www.youtube.com/watch?v=Sq502Jnnbp8&feature=related