HNK Rijeka 2013/2014

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
iSpOd StIjEnA 2
iSpOd StIjEnA 2
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.05.2010.
Poruka: 11.083
23. rujna 2013. u 22:43
FF1987 je napisao/la:
Hoće li se negdje moći pogledati repriza Orlanda?
Vidi cijeli citat


ovo i meni treba.nisam stigao gledat pa ako netko zna kad je repriza nek stavi

thnx

Bit ćemo prvaci iduće godine.....fenix369-Kad mi srce stane kucatMoja dusa tad ce ostatNa tom mjestu ispod stijenaZa sva vremena
George Bush
George Bush
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.05.2013.
Poruka: 3.691
23. rujna 2013. u 22:46
Brodet je napisao/la:
George Bush je napisao/la:
Brodet je napisao/la:
Campione je napisao/la:
Pa nećemo valjda se bojat tovara na forumu Angel? Neka pričaju šta žele mi ćemo pričat šta želimo, oni će provocirat nas mi ćemo provocirat njih, i opet u ponedeljak će bit sve u normali.
Vidi cijeli citat


Nemožeš na to tako gledat jer kad krenu niske strasti znaj da su skoro svi moderatori tovari, i da će se naši postovi brisati i dobivati banovi a njihovi će ostati.

Tako da ti je to jako uzaludna borba , iskušano više puta na ovom i na forum.hr-u
Vidi cijeli citat


svaki otpor je uzaludan, nemamo šanse osim na zelenom terenu, neka naši dečki pričaju umjesto nas i neka tovari dobiju ono što zaslužuju
težak poraz
a poslje možemo samo se smijati njihovom kmečanju
filijala kme,kme
Mamić i Mišković na krstarenju,kme,kme
Mamić ima prste svugdje (sahertorta)

Vidi cijeli citat


Polako g-dine predsjedniče. Morate se smiriti jer vam samo još ova 3 preostaju 

             
42 William Jefferson Clinton Bill Clinton.jpg 20. januar1993 20. januar2001 Demokratska stranka (SAD) Albert A. Gore, Jr.
43 George Walker Bush George-W-Bush.jpeg 20. januar2001 20. januar2009 Republikanska stranka (SAD) Richard B. Cheney
44 Barack Obama BarackObama2005portrait.jpg 20. januar2009 Mandat još traje Demokratska stranka (SAD) Joe Biden

i samo je 1 republikanac
Vidi cijeli citat


Clinton i Obama su več bili, i brzo su potrošeni,kao i legendarni Nixon

SAMO RIJEKA !!!!
George Bush
George Bush
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.05.2013.
Poruka: 3.691
23. rujna 2013. u 22:47
Roberto je napisao/la:
Sutra idem opet na trening, snimit ću fotke i bit ćete obaviješteni o svemu...

Imam posebno iznenađenje za našeg junaka koji je odlučio "derbi della Ucka"  i moga imenjaka 
Vidi cijeli citat


Roberto Krstanović?

SAMO RIJEKA !!!!
iSpOd StIjEnA 2
iSpOd StIjEnA 2
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.05.2010.
Poruka: 11.083
23. rujna 2013. u 22:47
Roberto je napisao/la:
iSpOd StIjEnA 2 je napisao/la:
FF1987 je napisao/la:
Hoće li se negdje moći pogledati repriza Orlanda?
Vidi cijeli citat


ovo i meni treba.nisam stigao gledat pa ako netko zna kad je repriza nek stavi

thnx

Vidi cijeli citat



Tko je bio gost ? ima i na youtube-u snimki njegovih emisija...
Vidi cijeli citat


Mišković

Bit ćemo prvaci iduće godine.....fenix369-Kad mi srce stane kucatMoja dusa tad ce ostatNa tom mjestu ispod stijenaZa sva vremena
George Bush
George Bush
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.05.2013.
Poruka: 3.691
23. rujna 2013. u 22:49
@Roberto da li ti je spremna zastava
na kartama ti piše da se ne smiju unositi zastave, tako ni na A
na zapadu je valjda dogovoreno
SAMO RIJEKA !!!!
Iz_no_god
Iz_no_god
Željan dokazivanja
Pristupio: 29.05.2013.
Poruka: 592
23. rujna 2013. u 22:53
...o onome jadu koji je otegao papke ni riječi...nadam da će minuta tišine stvarno biti "tiha"...ipak je to zaslužio...
Rijeka je najbolje od svega.....
iSpOd StIjEnA 2
iSpOd StIjEnA 2
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.05.2010.
Poruka: 11.083
23. rujna 2013. u 22:56
Iz_no_god je napisao/la:
...o onome jadu koji je otegao papke ni riječi...nadam da će minuta tišine stvarno biti "tiha"...ipak je to zaslužio...
Vidi cijeli citat



nadam se da će proći bez te minute jer ne očekjuem tišini,a nije lijepo bez obzira na postupke dotičnog pogotov prema Rijeci
Bit ćemo prvaci iduće godine.....fenix369-Kad mi srce stane kucatMoja dusa tad ce ostatNa tom mjestu ispod stijenaZa sva vremena
Iz_no_god
Iz_no_god
Željan dokazivanja
Pristupio: 29.05.2013.
Poruka: 592
23. rujna 2013. u 23:00
http://www.ironmaiden.com/maiden-argentina-football-shirt.html
...ja bi ovo........a i brzo je rođendan,prispomenut ću voljenima..
Rijeka je najbolje od svega.....
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2013.
Poruka: 7.740
23. rujna 2013. u 23:17
7 Arči preselit na Kantridu da kad kasnim mogu pojest nešto normalno.
Iz_no_god
Iz_no_god
Željan dokazivanja
Pristupio: 29.05.2013.
Poruka: 592
23. rujna 2013. u 23:21
@Roberto
pod 3. grijani poklopci WC školjki (wc daske) po mogućnosti vatirani,da ne žuljaju...
dodao bi 7.tapecirane sjedalice na F tribini,sadašnjoj A i na poklon dekica za pretplatnike sa grbom kluba..na A tribini sada F pod ložama su montirane infracrvene grijalice pa njima dekice ne trebaju....
..i to je u globalu to...ništa više...zapravo,da,u sklopu stadiona otvoriti BEERTIJU sa bar 160 vrsta piva...bez one znate koje...
Rijeka je najbolje od svega.....
  • Najnovije
  • Najčitanije