George Bush je napisao/la:
Brodet je napisao/la:
Campione je napisao/la:
Pa nećemo valjda se bojat tovara na forumu Angel? Neka pričaju šta žele mi ćemo pričat šta želimo, oni će provocirat nas mi ćemo provocirat njih, i opet u ponedeljak će bit sve u normali.
Vidi cijeli citat
Nemožeš na to tako gledat jer kad krenu niske strasti znaj da su skoro svi moderatori tovari, i da će se naši postovi brisati i dobivati banovi a njihovi će ostati.
Tako da ti je to jako uzaludna borba , iskušano više puta na ovom i na forum.hr-u
Vidi cijeli citat
svaki otpor je uzaludan, nemamo šanse osim na zelenom terenu, neka naši dečki pričaju umjesto nas i neka tovari dobiju ono što zaslužuju
težak poraz
a poslje možemo samo se smijati njihovom kmečanju
filijala kme,kme
Mamić i Mišković na krstarenju,kme,kme
Mamić ima prste svugdje (sahertorta)
Polako g-dine predsjedniče. Morate se smiriti jer vam samo još ova 3 preostaju