Laprdalo je napisao/la:
ako se u Sigetu igra prva liga, onda je Zuknica spremna barem za Kup uefa
realno,
onaj Siget osim reflektora nema apsolutno nista..jedna natkrivena tribina za 500 ljudi i jedna montazna(!!!!!!!!!!!!) kojoj prijeti raspad ako dodje horda Boysa, Torce ili Armade...zato i te 3 tekme HD igra u Kranjcevicevoj radi sigurnosnih razloga
tak bi po meni trebala i Rijeka...na Zuknicu nabacit neke montazne tribine i tu igrat manje tekme di nece doc vise od 50 gostujucih navijaca..sve ostalo + europa na Drosinu
za reflektore mislim da bi HNS progledao kroz prste posto je to samo privremeno rjesenje..
Vidi cijeli citat
Prilično oftopic,
ali tu i je glavna misao zašto toliko iz
Dragovoljca cmolje za stadion, jer dok imaš takav "stadion" kao u Sigetu iznimno lako se klub ugasi, ili propadne alla NK Dubrava i nikom ništa, a ako bi imali kakav-takav stadion onda to psihološki stvara osjećaj da je "izgrađen dobar dio kluba", a u biti se radi o poistovjećivanju kluba s građevinskim objektom. Ne kažem ja i to je dio kluba, ali baš zato toliko
dragovoljci "traže" da dobiju objekt, jer igraju na to da se samo tako mogu učvrstiti kao klub, u protivnom stalno imaju image nekog provizornog kluba. Makar po meni i ovaj ovakav "siget" je dovoljan za prvu HNL, mislim da im ne treba bolje, pogotovo nešto preveliko.
[uredio javasluk - 24. rujna 2013. u 19:01]