HNK Rijeka 2013/2014

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.10.2010.
Poruka: 2.572
24. rujna 2013. u 17:31
ako se u Sigetu igra prva liga, onda je Zuknica spremna barem za Kup uefa

realno, onaj Siget osim reflektora nema apsolutno nista..jedna natkrivena tribina za 500 ljudi i jedna montazna(!!!!!!!!!!!!) kojoj prijeti raspad ako dodje horda Boysa, Torce ili Armade...zato i te 3 tekme HD igra u Kranjcevicevoj radi sigurnosnih razloga

tak bi po meni trebala i Rijeka...na Zuknicu nabacit neke montazne tribine i tu igrat manje tekme di nece doc vise od 50 gostujucih navijaca..sve ostalo + europa na Drosinu

za reflektore mislim da bi HNS progledao kroz prste posto je to samo privremeno rjesenje..
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.03.2011.
Poruka: 127
24. rujna 2013. u 17:39
oggy je napisao/la:
juki je napisao/la:
u kakvom je stanju taj stadion u kostreni što je potrebno da se prva liga može igrat?
za europu mi je jasno da se mora u pulu ići (pod uvjetom da je Rijeka izbori što je gotovo sigurno)
Vidi cijeli citat


Za prvu ligu im trebaju reflektori,a i barem jos jedna tribina posto imaju samo jednu ostalo misli da manje vise udovoljava nasoj lizi.
Vidi cijeli citat


ok, problem riješen, Krimeja ima reflektore !!!!!!!!
Igra se na Krimeji !!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.12.2011.
Poruka: 718
24. rujna 2013. u 17:44
juki je napisao/la:
u kakvom je stanju taj stadion u kostreni što je potrebno da se prva liga može igrat?
za europu mi je jasno da se mora u pulu ići (pod uvjetom da je Rijeka izbori što je gotovo sigurno)
Vidi cijeli citat

ništa nije sigurno jer rijeka najvjerojatnije neće biti nositelj u 3. i 4. pretkolu EL

Mr. Pennypacker
Mr. Pennypacker
Dokazano ovisan
Pristupio: 08.06.2012.
Poruka: 15.676
24. rujna 2013. u 17:44
Laprdalo je napisao/la:
ako se u Sigetu igra prva liga, onda je Zuknica spremna barem za Kup uefa

realno, onaj Siget osim reflektora nema apsolutno nista..jedna natkrivena tribina za 500 ljudi i jedna montazna(!!!!!!!!!!!!) kojoj prijeti raspad ako dodje horda Boysa, Torce ili Armade...zato i te 3 tekme HD igra u Kranjcevicevoj radi sigurnosnih razloga

tak bi po meni trebala i Rijeka...na Zuknicu nabacit neke montazne tribine i tu igrat manje tekme di nece doc vise od 50 gostujucih navijaca..sve ostalo + europa na Drosinu

za reflektore mislim da bi HNS progledao kroz prste posto je to samo privremeno rjesenje..
Vidi cijeli citat

Odlicna ti je ova ideja, ne bih imao nista protiv. Ali ponavljam, Miskovic je rekao da bi trebalo uloziti u Zuknicu, a on to ne zeli, i ima pravo sto se toga tice.

Sto se tice reflektora, jedino da igramo ove utakmice sa takorec slabijim protivnicima (bez uvrede njihovim navijacima) po danu. No onda bi se vjerovatno svi ostali zalili, jer su oni bili primorani staviti reflektore, i to sve ne bi lijepo zavrsilo poznavajuci hrvatski jal.
RIJEKA PRVAK! FF! √ Kako skrtac cuvan za se tu lipotu doma svoj'ga se lipote, cuda svita nisu sjena kraja moj'ga
oggy
oggy
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2011.
Poruka: 3.011
24. rujna 2013. u 17:45
pamoo je napisao/la:
oggy je napisao/la:
juki je napisao/la:
u kakvom je stanju taj stadion u kostreni što je potrebno da se prva liga može igrat?
za europu mi je jasno da se mora u pulu ići (pod uvjetom da je Rijeka izbori što je gotovo sigurno)
Vidi cijeli citat


Za prvu ligu im trebaju reflektori,a i barem jos jedna tribina posto imaju samo jednu ostalo misli da manje vise udovoljava nasoj lizi.
Vidi cijeli citat


ok, problem riješen, Krimeja ima reflektore !!!!!!!!
Igra se na Krimeji !!!
Vidi cijeli citat

od kad su gore reflektori,pa zbog njih pomorac nije mogau uli u prvu ligu pred koju godinu,a ne sjecam se da su ih radili u meduvremenu
[uredio oggy - 24. rujna 2013. u 17:46]
Doktor Zak
Doktor Zak
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.06.2013.
Poruka: 1.399
24. rujna 2013. u 17:51
coco.bill je napisao/la:
juki je napisao/la:
u kakvom je stanju taj stadion u kostreni što je potrebno da se prva liga može igrat?
za europu mi je jasno da se mora u pulu ići (pod uvjetom da je Rijeka izbori što je gotovo sigurno)
Vidi cijeli citat

ništa nije sigurno jer rijeka najvjerojatnije neće biti nositelj u 3. i 4. pretkolu EL

Vidi cijeli citat

pa i mislio je na pretkola
RobiRi
RobiRi
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.04.2013.
Poruka: 2.916
24. rujna 2013. u 18:11
Opa začudilo me da je Obersnel propustio dozu političkih bodova i priliku da ljudi misle da mu je stalo do Rijeke (kako grada tako i kluba) time što bi uredio Krimeju...

Izgleda da su mu građani Rijeke dozvolili da misli da mu više ni politički bodovi netrebaju jer će ionako pobjediti na izborima sljedećih xy godina...

Tužno
Tisuće želja, na svakoj isto piše - RIJEKA PRVAK - Za to cijeli Kvarner diše
javasluk
javasluk
Mali dioničar
Pristupio: 27.05.2010.
Poruka: 8.718
24. rujna 2013. u 18:48
Laprdalo je napisao/la:
ako se u Sigetu igra prva liga, onda je Zuknica spremna barem za Kup uefa

realno, onaj Siget osim reflektora nema apsolutno nista..jedna natkrivena tribina za 500 ljudi i jedna montazna(!!!!!!!!!!!!) kojoj prijeti raspad ako dodje horda Boysa, Torce ili Armade...zato i te 3 tekme HD igra u Kranjcevicevoj radi sigurnosnih razloga

tak bi po meni trebala i Rijeka...na Zuknicu nabacit neke montazne tribine i tu igrat manje tekme di nece doc vise od 50 gostujucih navijaca..sve ostalo + europa na Drosinu

za reflektore mislim da bi HNS progledao kroz prste posto je to samo privremeno rjesenje..
Vidi cijeli citat


Prilično oftopic,
ali tu i je glavna misao zašto toliko iz Dragovoljca cmolje za stadion, jer dok imaš takav "stadion" kao u Sigetu iznimno lako se klub ugasi, ili propadne alla NK Dubrava i nikom ništa, a ako bi imali kakav-takav stadion onda to psihološki stvara osjećaj da je "izgrađen dobar dio kluba", a u biti se radi o poistovjećivanju kluba s građevinskim objektom. Ne kažem ja i to je dio kluba, ali baš zato toliko dragovoljci "traže" da dobiju objekt, jer igraju na to da se samo tako mogu učvrstiti kao klub, u protivnom stalno imaju image nekog provizornog kluba. Makar po meni i ovaj ovakav "siget" je dovoljan za prvu HNL, mislim da im ne treba bolje, pogotovo nešto preveliko.
[uredio javasluk - 24. rujna 2013. u 19:01]
Samo Cibalia!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 09.06.2011.
Poruka: 640
24. rujna 2013. u 19:12
Mr. Pennypacker je napisao/la:
Laprdalo je napisao/la:
ako se u Sigetu igra prva liga, onda je Zuknica spremna barem za Kup uefa

realno, onaj Siget osim reflektora nema apsolutno nista..jedna natkrivena tribina za 500 ljudi i jedna montazna(!!!!!!!!!!!!) kojoj prijeti raspad ako dodje horda Boysa, Torce ili Armade...zato i te 3 tekme HD igra u Kranjcevicevoj radi sigurnosnih razloga

tak bi po meni trebala i Rijeka...na Zuknicu nabacit neke montazne tribine i tu igrat manje tekme di nece doc vise od 50 gostujucih navijaca..sve ostalo + europa na Drosinu

za reflektore mislim da bi HNS progledao kroz prste posto je to samo privremeno rjesenje..
Vidi cijeli citat

Odlicna ti je ova ideja, ne bih imao nista protiv. Ali ponavljam, Miskovic je rekao da bi trebalo uloziti u Zuknicu, a on to ne zeli, i ima pravo sto se toga tice.

Sto se tice reflektora, jedino da igramo ove utakmice sa takorec slabijim protivnicima (bez uvrede njihovim navijacima) po danu. No onda bi se vjerovatno svi ostali zalili, jer su oni bili primorani staviti reflektore, i to sve ne bi lijepo zavrsilo poznavajuci hrvatski jal.
Vidi cijeli citat


na žuknici je igrala mlada repka a pomorac u prvoj hnl nije mogao..pametnom dosta...ako su samo reflektori bili problem, zašto se nebi preselili reflektori sa kantride tamo kad se bude kantruda rušila?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.06.2012.
Poruka: 694
24. rujna 2013. u 19:14
Mr. Pennypacker je napisao/la:
Laprdalo je napisao/la:
ako se u Sigetu igra prva liga, onda je Zuknica spremna barem za Kup uefa

realno, onaj Siget osim reflektora nema apsolutno nista..jedna natkrivena tribina za 500 ljudi i jedna montazna(!!!!!!!!!!!!) kojoj prijeti raspad ako dodje horda Boysa, Torce ili Armade...zato i te 3 tekme HD igra u Kranjcevicevoj radi sigurnosnih razloga

tak bi po meni trebala i Rijeka...na Zuknicu nabacit neke montazne tribine i tu igrat manje tekme di nece doc vise od 50 gostujucih navijaca..sve ostalo + europa na Drosinu

za reflektore mislim da bi HNS progledao kroz prste posto je to samo privremeno rjesenje..
Vidi cijeli citat

Odlicna ti je ova ideja, ne bih imao nista protiv. Ali ponavljam, Miskovic je rekao da bi trebalo uloziti u Zuknicu, a on to ne zeli, i ima pravo sto se toga tice.

Sto se tice reflektora, jedino da igramo ove utakmice sa takorec slabijim protivnicima (bez uvrede njihovim navijacima) po danu. No onda bi se vjerovatno svi ostali zalili, jer su oni bili primorani staviti reflektore, i to sve ne bi lijepo zavrsilo poznavajuci hrvatski jal.
Vidi cijeli citat


Sa pola lige možemo igrati i po mraku, bez beda!!!
  • Najnovije
  • Najčitanije