HNK Rijeka 2013/2014

lakrdija
lakrdija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.09.2010.
Poruka: 4.167
24. rujna 2013. u 19:57
Dakle jeste li razmislili kako bi to izgledalo u Puli... dakle utakmica Rijeka-Hajduk... 2000 Riječana putuje prema Puli, 1000 torcidaša putuje prema Puli....isto vrijedi za BBB... KAOS!!!!

Zamislite utakmicu Rijeka-HD u Puli.... pa bit će 1000 ljudi na stadionu...

Obavezno popraviti Žuknicu sa koje sam se upravo vratio...prošao sam opetovano puta sve stadione u RH i smatram da je Žuknica za dosta prvoligaških i bivših prvoligaških terena, SANTIAGO BERNABEU!!

Okechukwu me oduševio u drugom djelu protiv Klane...mislim da je 3:0 završilo
Angel Dust
Angel Dust
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.06.2013.
Poruka: 2.635
24. rujna 2013. u 19:59
Roberto čekamo izvještaj!!
...ti si nam najveća radost...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2013.
Poruka: 7.740
24. rujna 2013. u 20:00
Možda bolje da roberto ne dava izvještaj, ipak čitaju to ovi sa juga
Doktor Zak
Doktor Zak
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.06.2013.
Poruka: 1.399
24. rujna 2013. u 20:11
Campione je napisao/la:
Možda bolje da roberto ne dava izvještaj, ipak čitaju to ovi sa juga
Vidi cijeli citat

baš njih briga kako je čuki odigrao, pa njega čuvamo za betis
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2011.
Poruka: 9.999
24. rujna 2013. u 20:23
Skauti Hajduka vrebaju. Ugradili su im laptope na šank. Bojte se!
Angel Dust
Angel Dust
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.06.2013.
Poruka: 2.635
24. rujna 2013. u 20:38
Da li je Zlomislić trenutno jedini igrač koji nam je van treninga radi ozljede?
...ti si nam najveća radost...
zoba
zoba
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.06.2009.
Poruka: 1.916
24. rujna 2013. u 20:39
MODD je napisao/la:
Skauti Hajduka vrebaju. Ugradili su im laptope na šank. Bojte se!
Vidi cijeli citat



Nemate vi za travaricu, kamoli za laptop .
...to je pitanje za predsjednika policije i ministarstvo MUP-a...

http://www.youtube.com/watch?v=Sq502Jnnbp8&feature=related
Doktor Zak
Doktor Zak
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.06.2013.
Poruka: 1.399
24. rujna 2013. u 20:40
Angel Dust je napisao/la:
Da li je Zlomislić trenutno jedini igrač koji nam je van treninga radi ozljede?
Vidi cijeli citat

Jugović...
gogykiryales
gogykiryales
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.06.2013.
Poruka: 696
24. rujna 2013. u 20:41
Jugović je isto i ne znam šta je s Leškovićem... drugi mislim da su počeli trenirati
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.04.2013.
Poruka: 281
24. rujna 2013. u 20:41
3-0 protiv klane , krstanovic i 2 gola  ajayi  , kasnila  je tekma i zadnjih 15 minuta se nije igralo jer je pao mrak. 
  • Najnovije
  • Najčitanije