HNK Rijeka 2013/2014

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.12.2011.
Poruka: 163
24. rujna 2013. u 20:42
MODD je napisao/la:
Skauti Hajduka vrebaju. Ugradili su im laptope na šank. Bojte se!
Vidi cijeli citat


Vi i laptopi  još malo i bit će "Daj Brbiću kunu" a ti pričaš o laptopima he he he.
Skauti Hajduka jel to neka nova humoristička serija brale 

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.10.2011.
Poruka: 5.108
24. rujna 2013. u 20:47
igorino je napisao/la:
MODD je napisao/la:
Skauti Hajduka vrebaju. Ugradili su im laptope na šank. Bojte se!
Vidi cijeli citat


Vi i laptopi  još malo i bit će "Daj Brbiću kunu" a ti pričaš o laptopima he he he.
Skauti Hajduka jel to neka nova humoristička serija brale 

Vidi cijeli citat


Iskreno, rugat se nekome radi neimaštine, bilo čovjeku, bilo klubu, državi, sasvim nebitno mogu samo činit propali abortusi.

Isto tako, koliko god trenutno ne imali, opet baratamo sa novcem i to šta sami uprihodimo ali koji ode šta zbog velikih dugova, koji vi možete samo sanjat, osim kad nono Volpi odriši kesu, za što i nemoraš biti ništa više do psića koji maše repom.
[uredio Ošneš - 24. rujna 2013. u 20:47]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.07.2012.
Poruka: 882
24. rujna 2013. u 20:47
Meni je ovo ODLIČNO! Još da je bez ovih križeva i bilo bi savršeno! Imali smo jedan od najčudnijih stadiona u svijetu a sad će biti i jedan od NAJLJEPŠIH!  Ovako je i najbolje ispalo, imat ćemo novi, moderni stadion podno naših stijena ali sa dušom minulih vremena.
Angel Dust
Angel Dust
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.06.2013.
Poruka: 2.635
24. rujna 2013. u 20:47
gogykiryales je napisao/la:
Jugović je isto i ne znam šta je s Leškovićem... drugi mislim da su počeli trenirati
Vidi cijeli citat

Po Robertovom izvještaju od neki dan i Leško i Jugo treniraju.za sada lagano.
...ti si nam najveća radost...
lakrdija
lakrdija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.09.2010.
Poruka: 4.167
24. rujna 2013. u 21:00
Kek je danas opravdano bio bjesan....i to na Lipojevića (team menager) koji je suce krivo obavjestio pa su oni kasnili....nadalje, neozbiljno je od jednog europaligaša da zakaže utakmicu, da nema sudaca, da padne mrak pa se tekma prekine... bez obzira što su igrali sa Klanom, to mora biti na višem nivou...

Jedna lijepa stvar je bila, da su svi igrači Klane odlazili do Keka da se rukuju sa njim...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2013.
Poruka: 1.031
24. rujna 2013. u 21:17
Danas je odličan bio ovaj novi ljevi bek, kako se ono zove Alychuku.
Mislim da bi njega Kek mogao staviti od početka i da će stvarati velike probleme ajdugu!
;)
iSpOd StIjEnA 2
iSpOd StIjEnA 2
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.05.2010.
Poruka: 11.084
24. rujna 2013. u 21:19
zlobin je napisao/la:
Danas je odličan bio ovaj novi ljevi bek, kako se ono zove Alychuku.
Mislim da bi njega Kek mogao staviti od početka i da će stvarati velike probleme ajdugu!
;)
Vidi cijeli citat


kako lijevi bek?

koliko ja znam na kvarnerskoj to nije igrao a gledao sam ga,a nigdje nisam ni pročitao da se radi o lijevom beku

Bit ćemo prvaci iduće godine.....fenix369-Kad mi srce stane kucatMoja dusa tad ce ostatNa tom mjestu ispod stijenaZa sva vremena
nikoništ
nikoništ
Dokazano ovisan
Pristupio: 06.06.2013.
Poruka: 17.023
24. rujna 2013. u 21:23
George Bush je napisao/la:
nikoništ je napisao/la:

Jel i vama ne pašu suci delegirani za Jadranski derbi, pogotovo delrgat?
Vidi cijeli citat


delrgat mi nikako ne paše, kao i kad tovar zaluta na ovaj topic
Vidi cijeli citat



Pardoncek! nisam gledal kaj sam napisal Žuril sam se pratit Slaven pa nisam obracal kaj pišem Delegat.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.06.2013.
Poruka: 129
24. rujna 2013. u 21:27
zlobin je napisao/la:
Danas je odličan bio ovaj novi ljevi bek, kako se ono zove Alychuku.
Mislim da bi njega Kek mogao staviti od početka i da će stvarati velike probleme ajdugu!
;)
Vidi cijeli citat


Neznam kako se pise ali cita se Okečuku. Vjezbali su Korado i Ferlin prije Vitorie pa sam zapamtio.
iSpOd StIjEnA 2
iSpOd StIjEnA 2
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.05.2010.
Poruka: 11.084
24. rujna 2013. u 21:28
i 2-0 je završilo
Bit ćemo prvaci iduće godine.....fenix369-Kad mi srce stane kucatMoja dusa tad ce ostatNa tom mjestu ispod stijenaZa sva vremena
  • Najnovije
  • Najčitanije