Iz_no_god je napisao/la:
Bio danas na Kantridi za karte i popit piće i gledam tu našu ljepoticu.Sjetim se svih lijepih i manje lijepih trenutaka koje sam proživio tamo,sjećam se svih ljudi koji su tiho prešli na drugu stranu i čiji duh isto leti iznad tih stijena Zamišljam kako ćemo se oprostiti od nje i shvatim:zadnja utakmica će biti zadnje kolo protiv Slavena 17.5.2013......neznam kako ćemo se poslije tekme moći razići a da neki dio nje ne ponesemo sa sobom jer ipak je ona dio nas....narednih dana aukcija djelova stadiona....tko ponudi više da mu ona porta "D4" ponosno urešava vrt ili stoji iznad portuna...i onda ideja...kod gradnje takvih građevina uvijek se u temelje ugrađuje kutija,neka vrsta vremenske kapsule za buduće generacije sa predmetima iz vremena gradnje....
Okupimo se,počnimo sakupljati stvari koje bi se dalo staviti unutra,većinom fotografije,ulaznice koje su vam drage,sve tako nešto..a ako na novom stadionu ne bude mjesta za kakav muzejčić ili spomen sobu onda kvragu sve,neko mjesto gdje će se moći pogledati i prelistati digitalizirana arhivska građa...mislim da je Kantrida i sve generacije koje su je pohodile to zaslužila...
Vidi cijeli citat
Rekao je Mišković sinoć na Orlandu da u projektu novog stadiona bitno mjesto zauzima muzej.
Htio sam te samo pitati da li si možda načuo šta vezano za prodaju karata za subotu,kako idu i to?Mislio sam ih kupiti u petak(tribina D),kada odem po pakete za EL,pa da nebi bilo kasno.
[uredio Angel Dust - 24. rujna 2013. u 21:49]
...ti si nam najveća radost...