HNK Rijeka 2013/2014

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.07.2010.
Poruka: 1.950
22. kolovoza 2013. u 13:42
Vidiš ja nikada nisam tamo pisao, a od čitanja sam odustao zbog felge i njemu sličnih. To se smirilo?
USF1926
USF1926
Mali dioničar
Pristupio: 06.03.2012.
Poruka: 6.359
22. kolovoza 2013. u 13:43
Kupusar je napisao/la:
Vidiš ja nikada nisam tamo pisao, a od čitanja sam odustao zbog felge i njemu sličnih. To se smirilo?
Vidi cijeli citat


Felga i BUDALA su se malo smirili...
Si Spiritus pro nobis, quis contra nos?
iSpOd StIjEnA 2
iSpOd StIjEnA 2
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.05.2010.
Poruka: 11.085
22. kolovoza 2013. u 13:46
Bit ćemo prvaci iduće godine.....fenix369-Kad mi srce stane kucatMoja dusa tad ce ostatNa tom mjestu ispod stijenaZa sva vremena
iSpOd StIjEnA 2
iSpOd StIjEnA 2
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.05.2010.
Poruka: 11.085
22. kolovoza 2013. u 13:47
vidi ih sa ručnicima došli se malo okupat

Bit ćemo prvaci iduće godine.....fenix369-Kad mi srce stane kucatMoja dusa tad ce ostatNa tom mjestu ispod stijenaZa sva vremena
USF1926
USF1926
Mali dioničar
Pristupio: 06.03.2012.
Poruka: 6.359
22. kolovoza 2013. u 13:48
Vidi cijeli citat


Kako rano... al ce pocrvenit ko svabice do tekme...
Si Spiritus pro nobis, quis contra nos?
RobiRi
RobiRi
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.04.2013.
Poruka: 2.916
22. kolovoza 2013. u 13:49
Tisuće želja, na svakoj isto piše - RIJEKA PRVAK - Za to cijeli Kvarner diše
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 05.06.2013.
Poruka: 1.223
22. kolovoza 2013. u 14:04

novi biseri iz radionice Tudor.......

Nastavio je Tudor:

"Smeta me taj medijski tretman moje momčadi i priče kako je tobože 'Maglica donio mir' pogotkom protiv Slaven Belupa. Zar smo mi Bayern ili Barcelona pa bismo protiv Slaven Belupa trebali stvoriti 15 šansi? S druge strane kad čitate o Rijeci, koja je uložila milijune, a ima bod manje i utakmicu više od nas - tamo se priča o čudu, o 'fešti nogometa' i sve pozitivno. Smatram da to nije realno i da moja momčad zaslužuje bolji tretman".

[uredio bulut - 22. kolovoza 2013. u 14:07]
novixlinac
novixlinac
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2013.
Poruka: 546
22. kolovoza 2013. u 14:08
možda če sonce i more onoga čelavega u crnem malo iskulirat...
Potpis
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.05.2012.
Poruka: 528
22. kolovoza 2013. u 14:10
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.03.2013.
Poruka: 736
22. kolovoza 2013. u 14:13
onda..jel sigurna akcija kretanje s autima ispred dvorane mladosti ? ide li na kraju tko ? Mislim da kad kasnije dođem kod prasca da će švabe bit crveni ko rakovi
  • Najnovije
  • Najčitanije