HNK Rijeka 2013/2014

>che<
>che<
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.03.2006.
Poruka: 3.248
22. kolovoza 2013. u 18:14
Za nas ki delamo kadi ni televezije vec sam mobilni internet more niki "stream" tj. Link  !!
Hvala lipo !
O lijepa, o draga, o slatka slobodo,
dar u kom sva blaga višnji nam bog je do...
novixlinac
novixlinac
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.05.2013.
Poruka: 546
22. kolovoza 2013. u 18:17
ko če komentirat danas na HTV?
Potpis
nikoništ
nikoništ
Dokazano ovisan
Pristupio: 06.06.2013.
Poruka: 17.023
22. kolovoza 2013. u 18:20


poz..... iz Podravine DERI  Rijeko!!!!!!!!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.04.2013.
Poruka: 3.149
22. kolovoza 2013. u 18:32
Srtino Riječani!! Cili Zadar je uz vas!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 05.06.2012.
Poruka: 715
22. kolovoza 2013. u 18:33
Rijeka bez poraza ove sezone, Stuttgart bez pobjede, neka se samo nastavi niz.
Ajmo Rijeko, ostvari nam snove !!  
USF1926
USF1926
Mali dioničar
Pristupio: 06.03.2012.
Poruka: 6.359
22. kolovoza 2013. u 19:03
Trebali smo prava prodat slovenskoj televizijskoj kuci jer su nas oni vise pratili kroz kvalifikacije.
Si Spiritus pro nobis, quis contra nos?
USF1926
USF1926
Mali dioničar
Pristupio: 06.03.2012.
Poruka: 6.359
22. kolovoza 2013. u 19:08
Uno, due tre... http://www.youtube.com/watch?v=H3eDeP3NzHo

[uredio USF1926 - 22. kolovoza 2013. u 19:10]
Si Spiritus pro nobis, quis contra nos?
USF1926
USF1926
Mali dioničar
Pristupio: 06.03.2012.
Poruka: 6.359
22. kolovoza 2013. u 19:09
kille je napisao/la:
evo i malo "live pre-game texta" hah
forumaši se već pol sata zagrijavaju kod dvorane predvođeni inicijatorom okupljanja robertom..ekipica, 20-ak ljudi, a novi pristižu iz minute u minutu. ima i nekih poznatih faca s rijekinih gostovanja i tako to...atmosfera odlična
izložba dresova svih vrsta, boja i brojeva... tu i tamo, ćešće nego rijeđe, rokne i kakva petarda, ali pivo je definitivno artikl numero uno..
glazbe nema, ne znam zašto...dal se štede akumulatori da ne bi rikno auto na putu za kantridu il nisu dosta popili još :D
bandijere se ne vijore. zasad. al i to će doći s promilima...

Vidi cijeli citat


Je neko nokautirao roberta?
Si Spiritus pro nobis, quis contra nos?
USF1926
USF1926
Mali dioničar
Pristupio: 06.03.2012.
Poruka: 6.359
22. kolovoza 2013. u 19:31
Domaci Radio svira... "di su nasi splitski dani"... ne znam kako bih to komentirao
Si Spiritus pro nobis, quis contra nos?
Lynx17
Lynx17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 20.12.2005.
Poruka: 24.571
22. kolovoza 2013. u 19:33
sluzbeno:

Vargic
Skarabot
Tomecak
Leskovic
Maric
Alispahic
Kvrzic
Zlomislic
Males
Benko
Sharbini


Klupa:

Mance
Datkovic
Boras
Mocinic
Pokrivac
Ajayi
Krstanovic
  • Najnovije
  • Najčitanije