HNK Rijeka 2013/2014

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.12.2012.
Poruka: 206
23. kolovoza 2013. u 11:41
http://youtu.be/nRJB036ev2Q
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.06.2012.
Poruka: 8.543
23. kolovoza 2013. u 11:42
Doktor Zak je napisao/la:
El capitan je napisao/la:
Prvo i prvo, čestitke! Dinamo mi je jučer na rođendan priuštio jad i tugu, ovo je ipak donekle popravilo stvar :)

E sad, mislio sam pitati još prije par dana ali sam zaboravio: kolike su plaće recimo 5-10 najplaćenijih igrača Rijeke i koliki je Rijekin budžet za plaće/koliko može ponuditi, max? Radi se o okladi, imam frenda koji brije da zna sve o svemu i tvrdi da Rijeka može ponuditi iste plaće kao Dinamo. Nije provokacija nego mi treba pouzdana informacija. 

Hvala unaprijed!  :)
Vidi cijeli citat


Ne može ni blizu, kažu da je neka gornja granica za sada 150k eura, ne znam je li to sa ili bez bonusa.
Vidi cijeli citat


To je znači siguran, provjeren podatak? Pomoglo bi ako netko zna za neki link ili nešto slično. 

Izvalio je on još nešto što mi zvuči kao nebuloza ali nisam siguran da li je to pitanje za ovdje ili forum Osijeka... Kao da Rijeka nije ništa platila igrače koje je dovela iz Osijeka ali da se obavezala Osijekovima igračima na X vremena plaćati plaće. Meni to zvuči suludo ali reko ajde, da ipak pitam...

Rizla
Rizla
Dokazano ovisan
Pristupio: 17.12.2010.
Poruka: 14.213
23. kolovoza 2013. u 11:45
je da je malo sa zakašnjenjem, a i inače ne postam na vašoj temi a kamoli da trolam, ali

čestitke HNK Rijeka,navijačima Rijeke i gradu Rijeci na pobjedi na terenu i na tribinama.

zašto na terenu?
šteta za gol pri kraju ali ovo se može proć jer san bija siguran da ovi mogu posaugat gol tokom utakmice bez obzira na nerealiziranu šansu u 6-oj minuti. znači, kad ga vole primat zabit ga i u njihovoj kući.

zašto na tribinama?
pa u smislu šeme "against modern football",
jer me atmosfera podsjetila više puta na atmosferu na koju se naviknen ovdi doli kod nas južnjaka.
jebački ubitačno.
M.K.:" Nisam nikoga poslao u materinu, nego sam im rekao da su pederčine." "Ich bin ein Venezianer" Hvala šta ste ubili Hajduk, osta nan je samo kaštelanski crljenak
NewFriiiikan
NewFriiiikan
Mali dioničar
Pristupio: 20.12.2011.
Poruka: 6.393
23. kolovoza 2013. u 11:48
El capitan je napisao/la:
Doktor Zak je napisao/la:
El capitan je napisao/la:
Prvo i prvo, čestitke! Dinamo mi je jučer na rođendan priuštio jad i tugu, ovo je ipak donekle popravilo stvar :)

E sad, mislio sam pitati još prije par dana ali sam zaboravio: kolike su plaće recimo 5-10 najplaćenijih igrača Rijeke i koliki je Rijekin budžet za plaće/koliko može ponuditi, max? Radi se o okladi, imam frenda koji brije da zna sve o svemu i tvrdi da Rijeka može ponuditi iste plaće kao Dinamo. Nije provokacija nego mi treba pouzdana informacija. 

Hvala unaprijed!  :)
Vidi cijeli citat


Ne može ni blizu, kažu da je neka gornja granica za sada 150k eura, ne znam je li to sa ili bez bonusa.
Vidi cijeli citat


To je znači siguran, provjeren podatak? Pomoglo bi ako netko zna za neki link ili nešto slično. 

Izvalio je on još nešto što mi zvuči kao nebuloza ali nisam siguran da li je to pitanje za ovdje ili forum Osijeka... Kao da Rijeka nije ništa platila igrače koje je dovela iz Osijeka ali da se obavezala Osijekovima igračima na X vremena plaćati plaće. Meni to zvuči suludo ali reko ajde, da ipak pitam...

Vidi cijeli citat




Ovako najveću plaću u klubu ima Knežević koja je čini mi se oko 200k, svi noviji igrači koji su došli imaju oko 75k godišnje s time da je Mišković rekao da će igrače plaćati do 150k jer iznad toga je iznad proračuna. Josiću je isplačeno 500 000 eura odmah čim su potpisali Kvržić i Lešković jer se njih čekalo a oni su dolazili u Rijeku na pregovore. Donacije koje je Mišković darivao Osijeku da im pomogne oko plaće itd. neznam ali znam da su ova četiri pošteno kupljena i čim su potpisali dotična dvojica isti čas je uplaćeno na račun od Osijeka pola milijuna.

Traži po guglu i naći ćeš članak gdje govori o plaćama ja sam ti izvadio ovaj za proračun dalje mi se nije dalo tražiti.

http://www.novilist.hr/Sport/Nogomet/Damir-Miskovic-Sve-ide-po-planu-HNK-Rijeka-krece-s-budzetom-od-4.000.000-eura!
Prepoznaj, odupri se, prijavi!"Stay awhile and listen!"
NewFriiiikan
NewFriiiikan
Mali dioničar
Pristupio: 20.12.2011.
Poruka: 6.393
23. kolovoza 2013. u 11:49
Eto na šta ja naletim na FF forumu 

Damir Mišković je radio sklekove sa Chuck Norrisom na leđima.

Damir Mišković je kao golman Orijenta obranio penal Chuck Norrisu.

Damira Miškovića je nakon utakmice sa Dinamom vrijeđao neki pijanac. On je toga čovjeka
kupio. Njegovo ime je pomoćni oružar Sammir.

Damiru Miškoviću je NK Rijeka drugi Projekt. Prvi je bio ulaganje u samo-propelirajući vodeni projektil. Nazvao ga je torpedo.

Damir Mišković je htjeo kupiti Maloču, ali je potrošio taj novac na naftu od Kornata do Raba.

Damir Mišković nikada ne skida naočale jer čovječanstvo još nije spremno na liječenje svih bolesti pogledom.

Damir Mišković je uložio trogodišnji budžet Hajduka u Dinamo kada je Mamiću poklonio sat od 50 000 eura.
Prepoznaj, odupri se, prijavi!"Stay awhile and listen!"
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2011.
Poruka: 9.999
23. kolovoza 2013. u 11:51

Ka šta san napisa, Vargić prvi, ali i Marić je igra utakmicu karijere. Odlična defenziva, efikasne kontre. Na kraju je počelo curit, šta je prometnulo Vargića u heroja, jebiga, nije moga sve povatat. Svi su davali svoj maksimum i isplatilo se.

Nije neprelazno naravno, al morat će se još više iskazat u Njemačkoj. Prošli ili ne, odlična igra, odličan rezultat i kapa dolje za ovo jučer.

NewFriiiikan
NewFriiiikan
Mali dioničar
Pristupio: 20.12.2011.
Poruka: 6.393
23. kolovoza 2013. u 11:54
El capitan je napisao/la:
Doktor Zak je napisao/la:
El capitan je napisao/la:
Prvo i prvo, čestitke! Dinamo mi je jučer na rođendan priuštio jad i tugu, ovo je ipak donekle popravilo stvar :)

E sad, mislio sam pitati još prije par dana ali sam zaboravio: kolike su plaće recimo 5-10 najplaćenijih igrača Rijeke i koliki je Rijekin budžet za plaće/koliko može ponuditi, max? Radi se o okladi, imam frenda koji brije da zna sve o svemu i tvrdi da Rijeka može ponuditi iste plaće kao Dinamo. Nije provokacija nego mi treba pouzdana informacija. 

Hvala unaprijed!  :)
Vidi cijeli citat


Ne može ni blizu, kažu da je neka gornja granica za sada 150k eura, ne znam je li to sa ili bez bonusa.
Vidi cijeli citat


To je znači siguran, provjeren podatak? Pomoglo bi ako netko zna za neki link ili nešto slično. 

Izvalio je on još nešto što mi zvuči kao nebuloza ali nisam siguran da li je to pitanje za ovdje ili forum Osijeka... Kao da Rijeka nije ništa platila igrače koje je dovela iz Osijeka ali da se obavezala Osijekovima igračima na X vremena plaćati plaće. Meni to zvuči suludo ali reko ajde, da ipak pitam...

Vidi cijeli citat



Evo ti i članak kako Rijeka neželi dati Anasu 200 000 eura što ti automatski govori da su godišnje plaće puno manje.

http://www.novilist.hr/Sport/Nogomet/Nista-od-Anasova-povratka-Kantridi-NK-Rijeka-nije-mu-spremna-dati-200-tisuca-eura-po-sezoni
Prepoznaj, odupri se, prijavi!"Stay awhile and listen!"
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.05.2012.
Poruka: 2.562
23. kolovoza 2013. u 12:13
El capitan je napisao/la:
Doktor Zak je napisao/la:
El capitan je napisao/la:
Prvo i prvo, čestitke! Dinamo mi je jučer na rođendan priuštio jad i tugu, ovo je ipak donekle popravilo stvar :)

E sad, mislio sam pitati još prije par dana ali sam zaboravio: kolike su plaće recimo 5-10 najplaćenijih igrača Rijeke i koliki je Rijekin budžet za plaće/koliko može ponuditi, max? Radi se o okladi, imam frenda koji brije da zna sve o svemu i tvrdi da Rijeka može ponuditi iste plaće kao Dinamo. Nije provokacija nego mi treba pouzdana informacija. 

Hvala unaprijed!  :)
Vidi cijeli citat


Ne može ni blizu, kažu da je neka gornja granica za sada 150k eura, ne znam je li to sa ili bez bonusa.
Vidi cijeli citat


To je znači siguran, provjeren podatak? Pomoglo bi ako netko zna za neki link ili nešto slično. 

Izvalio je on još nešto što mi zvuči kao nebuloza ali nisam siguran da li je to pitanje za ovdje ili forum Osijeka... Kao da Rijeka nije ništa platila igrače koje je dovela iz Osijeka ali da se obavezala Osijekovima igračima na X vremena plaćati plaće. Meni to zvuči suludo ali reko ajde, da ipak pitam...

Vidi cijeli citat


Da je ovo istina onda igračima Osijeka nebi plaće kasnile 5 mjeseci...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.11.2012.
Poruka: 4.349
23. kolovoza 2013. u 12:20
TIR669 je napisao/la:



Vidi cijeli citat

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.04.2013.
Poruka: 3.149
23. kolovoza 2013. u 12:34
Riječani moji dragi čestitam na velikoj pobjedi, ne znan kada je zadnji put neka naša momčad skinula skalp jednoj odličnoj momčadi ko što je Stuttgart (jedino možda Dinamo kontra Villareala i Ajaxa). Atmosfera, jednostavno neman riči, iskreno ću vam reći nikad mi previše niste bili dragi, ali nakon one koreografije jučer i ludila komplatnog grada, na tren ste me sitili na moj KK Zadar i ludilo i nekadašnje Jazine. Na prijenosu se moglo čuti ludovanje na tribinama, lipo je biti Riječanin u posljednje vrime

što da vam kažem osim da van želim svu sriću u uzvratu

purgeri se mogu ugledati na vas i na navijanje kakvo ima Hajduk

ono u sridu je na njihovu sramotu, navijanje je jučer bilo savršenstvo, neman riči
  • Najnovije
  • Najčitanije