Angel Dust je napisao/la:
Na ovakvim utakmicama je jako teško pratiti igru općenito,a kamoli još igrače pojedinačno i neznam za vas,al mene je mali Lešković jučer oduševio-mislim da to još nitko nije spomenuo.Fenomenalno je odigrao(kao i cijela ekipa,naravno).
Velika hvala Osijeku i Osječanima na ova 4 igrača,mislim da se taj paket polako ali sigurno pretvara u jedan od najboljih poteza svih prijelaznih rokova u povijesti.
Vidi cijeli citat
Slažem se u potpunosti, čak i onaj paket iz zenice iz 90tih (hasančić, brkić, bradarić, hodžić) polagano blijedi u odnosu na ovu četvorku. Nekako me boli oko srca sto jugović nije mogao igrati umjesto recimo alispahića, vjerujem da bi nam to donijelo jos dodatni impuls, pogotovo u defanzivnom djelu.
Ostaje žal što naša škola nogometa nije toliko kvalitetna da može izbaciti barem jednog igrača godišnje za uži sastav prve momčadi pa ne bi morali u ovakve grupne kupnje.
Što se same utakmice tiče, više manje je sve rečeno, samo treba poraditi na neiskustvu igranja europskih utakmica, opuštanje kad još ni približno nije gotovo, sudačkog kriterija koji tolerira pravu mušku igru i ne tolerira izležavanja, simuliranja i prigovore.
[uredio tvrdiorah - 23. kolovoza 2013. u 12:38]
"Močinić za Mujanovića, Mujanović ide sam, sam Mujanović iiiiiii goooooooooooooooooooooool, dvaaaa dvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, gooooooooooooooooooooool..Goran Mujanović, Rijeka ima Europa ligu..."