HNK Rijeka 2013/2014

tvrdiorah
tvrdiorah
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.06.2009.
Poruka: 428
23. kolovoza 2013. u 12:36
Angel Dust je napisao/la:
Na ovakvim utakmicama je jako teško pratiti igru općenito,a kamoli još igrače pojedinačno i neznam za vas,al mene je mali Lešković jučer oduševio-mislim da to još nitko nije spomenuo.Fenomenalno je odigrao(kao i cijela ekipa,naravno).
Velika hvala Osijeku i Osječanima na ova 4 igrača,mislim da se taj paket polako ali sigurno pretvara u jedan od najboljih poteza svih prijelaznih rokova u povijesti.
Vidi cijeli citat


Slažem se u potpunosti, čak i onaj paket iz zenice iz 90tih (hasančić, brkić, bradarić, hodžić) polagano blijedi u odnosu na ovu četvorku. Nekako me boli oko srca sto jugović nije mogao igrati umjesto recimo alispahića, vjerujem da bi nam to donijelo jos dodatni impuls, pogotovo u defanzivnom djelu.

Ostaje žal što naša škola nogometa nije toliko kvalitetna da može izbaciti barem jednog igrača godišnje za uži sastav prve momčadi pa ne bi morali u ovakve grupne kupnje.

Što se same utakmice tiče, više manje je sve rečeno, samo treba poraditi na neiskustvu igranja europskih utakmica, opuštanje kad još ni približno nije gotovo, sudačkog kriterija koji tolerira pravu mušku igru i ne tolerira izležavanja, simuliranja i prigovore.





[uredio tvrdiorah - 23. kolovoza 2013. u 12:38]
"Močinić za Mujanovića, Mujanović ide sam, sam Mujanović iiiiiii goooooooooooooooooooooool, dvaaaa dvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, gooooooooooooooooooooool..Goran Mujanović, Rijeka ima Europa ligu..."
iSpOd StIjEnA 2
iSpOd StIjEnA 2
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.05.2010.
Poruka: 11.084
23. kolovoza 2013. u 12:38
snimka utakmice???
Bit ćemo prvaci iduće godine.....fenix369-Kad mi srce stane kucatMoja dusa tad ce ostatNa tom mjestu ispod stijenaZa sva vremena
diplomat
diplomat
Mali dioničar
Pristupio: 24.02.2009.
Poruka: 5.946
23. kolovoza 2013. u 12:40
iSpOd StIjEnA 2 je napisao/la:
snimka utakmice???
Vidi cijeli citat
Stavio riki link na temi Rijeka - Stuttgart: http://www.hrsport.net/SportnetKlub/Tema.aspx?pID=3609827#poruka3609827
javasluk
javasluk
Mali dioničar
Pristupio: 27.05.2010.
Poruka: 8.718
23. kolovoza 2013. u 12:42
ajde sad kad su se malo slegle emocije, recite vi meni Ranko Stojanac, je li se to meni čini ili ne ali kao da taj kvalitetno "povuče"? Jučer je djelovao prilično nacvrckan,  nije mogao izgovroriti krstanović i još mnogo drugih riječi, a i ovako logika redosljeda riječi je ukazivala. Ne bi to pitao ali iste karakteristike sam primjetio i u travnju ove godine kad je na stoječki izvještavao u postizbornoj noći iz sjedišta neke stranke, tada je također ukazivalo da je "povuko"?
Samo Cibalia!
Angel Dust
Angel Dust
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.06.2013.
Poruka: 2.635
23. kolovoza 2013. u 12:49
2.
HR.DRAGOV. – RIJEKA
Nedjelja, 25.08.
19.00
4.
RIJEKA – LOKOMOTIVA
Ponedjeljak,02.09.
20.15
3.
SL.BELUPO – RIJEKA
Nedjelja, 15.09.
19.00

Raspored za sljedeća 3 prvenstvena kola.
02.09. u 20.15.svi na Kantridu ma kako god prošli u Njemačkoj.Tako ćemo im se najbolje odužit za ono šta su za naš klub dali sinoć.Sa vjetrom u leđa cijeloga stadiona može se protiv bilo koga.SAMO RIJEKA!
...ti si nam najveća radost...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2012.
Poruka: 9.360
23. kolovoza 2013. u 12:50
Čestitam na pobjedi.

Armada.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.06.2012.
Poruka: 8.543
23. kolovoza 2013. u 12:50
NewFriiiikan je napisao/la:
El capitan je napisao/la:
Doktor Zak je napisao/la:
El capitan je napisao/la:
Prvo i prvo, čestitke! Dinamo mi je jučer na rođendan priuštio jad i tugu, ovo je ipak donekle popravilo stvar :)

E sad, mislio sam pitati još prije par dana ali sam zaboravio: kolike su plaće recimo 5-10 najplaćenijih igrača Rijeke i koliki je Rijekin budžet za plaće/koliko može ponuditi, max? Radi se o okladi, imam frenda koji brije da zna sve o svemu i tvrdi da Rijeka može ponuditi iste plaće kao Dinamo. Nije provokacija nego mi treba pouzdana informacija. 

Hvala unaprijed!  :)
Vidi cijeli citat


Ne može ni blizu, kažu da je neka gornja granica za sada 150k eura, ne znam je li to sa ili bez bonusa.
Vidi cijeli citat


To je znači siguran, provjeren podatak? Pomoglo bi ako netko zna za neki link ili nešto slično. 

Izvalio je on još nešto što mi zvuči kao nebuloza ali nisam siguran da li je to pitanje za ovdje ili forum Osijeka... Kao da Rijeka nije ništa platila igrače koje je dovela iz Osijeka ali da se obavezala Osijekovima igračima na X vremena plaćati plaće. Meni to zvuči suludo ali reko ajde, da ipak pitam...

Vidi cijeli citat



Evo ti i članak kako Rijeka neželi dati Anasu 200 000 eura što ti automatski govori da su godišnje plaće puno manje.

http://www.novilist.hr/Sport/Nogomet/Nista-od-Anasova-povratka-Kantridi-NK-Rijeka-nije-mu-spremna-dati-200-tisuca-eura-po-sezoni
Vidi cijeli citat


Ok, sasvim dovoljno. Puno hvala na informacijama i sorry zbog gnjavaže ;-)
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.09.2012.
Poruka: 1.106
23. kolovoza 2013. u 13:00
javasluk je napisao/la:
ajde sad kad su se malo slegle emocije, recite vi meni Ranko Stojanac, je li se to meni čini ili ne ali kao da taj kvalitetno "povuče"? Jučer je djelovao prilično nacvrckan,  nije mogao izgovroriti krstanović i još mnogo drugih riječi, a i ovako logika redosljeda riječi je ukazivala. Ne bi to pitao ali iste karakteristike sam primjetio i u travnju ove godine kad je na stoječki izvještavao u postizbornoj noći iz sjedišta neke stranke, tada je također ukazivalo da je "povuko"?
Vidi cijeli citat


Povuče,povuče
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.10.2012.
Poruka: 3.477
23. kolovoza 2013. u 13:08
ono sinoć je bilo nevjerojatno
rijeka
armada

od danas postajen navijač rijeke
krepat ma ne molat 1987
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.06.2013.
Poruka: 155
23. kolovoza 2013. u 13:10
S. Balog: " Ranko, kakvo je stanje na klupi?"
R. Stojanac: "Pa Kek je prilično miran (za razliku od Labadie), siguran je da neće dobiti otkaz ma kako utakmica završila. A ako ga i dobije Kek se sigurno neće vratiti tri puta." 
  • Najnovije
  • Najčitanije