HNK Rijeka 2013/2014

kvarner87
kvarner87
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.03.2012.
Poruka: 253
23. kolovoza 2013. u 19:23

Deutsche Welle: Bolan poraz Stuttgarta u Rijeci

Posted by 
DSC_0037

foto: andrej turina

Deutsche Welle u osvrtu sa sinoćnjeg spektakla na Kantridi konstatira kako je Stuttgart doživio bolan poraz na Kantridi na koji su utjecale sjajne obrane vratara i loša završnica napadača. Vodstvo Rijeke bilo je poptuno zasluženo s obzirom na činjenicu da je Rijeka za razliku od Stuttgarta znala realizirati većinu svojih prigoda. Ipak, samo dvije minute nakon drugog riječkog gola Ibišević je uspio postići važan gol u situaciji koja je izgledala kao zaleđe.

iSpOd StIjEnA 2
iSpOd StIjEnA 2
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.05.2010.
Poruka: 11.084
23. kolovoza 2013. u 19:23
Bit ćemo prvaci iduće godine.....fenix369-Kad mi srce stane kucatMoja dusa tad ce ostatNa tom mjestu ispod stijenaZa sva vremena
Crust666
Crust666
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.05.2013.
Poruka: 1.814
23. kolovoza 2013. u 19:48
iSpOd StIjEnA 2 je napisao/la:
Vidi cijeli citat



 Niggaz Wit Attitudes !!!!!
!!! Non Serviam !!!
Mr. Pennypacker
Mr. Pennypacker
Dokazano ovisan
Pristupio: 08.06.2012.
Poruka: 15.676
23. kolovoza 2013. u 20:33

Ulaznice za drugu utakmicu play-offa za Europa ligu Vfb Stuttgart – HNK Rijeka u prodaji su od subote, 24. kolovoza. Ulaznice po cijeni od 90,00 kuna prodavat će se svakim danom od 9 do 18 sati, na Stadionu Kantrida i u Autotransu. Napominjemo kako se ulaznice neće moći kupiti jedino u nedjelju 25.8., niti na Stadionu Kantrida niti u poslovnici Autotransa.

 

Kod kupnje potrebne su sljedeće informacije: ime i prezime, OIB i adresa. Po osobi je moguće nabaviti ukupno četiri ulaznice, uz predočenje osobne iskaznice ili nekog drugog važećeg dokumenta.

 

Svi ljubitelji HNK Rijeka koji se žele učlaniti u Klub, mogu to napraviti ovih dana na blagajni Kluba te time osigurati povoljniji aranžaman putovanja u Stuttgart.

 

Organizirana putovanja u Stuttgart

______________________________

 

Cijene paketa:

  • Za članove Kluba: AUTOBUS + HOTEL + ULAZNICA = 635,00 kn

  • Za ostale navijače koji nisu registrirani članovi Kluba: AUTOBUS+HOTEL+ULAZNICA = 735,00 kn

  • CIJENA AUTOBUSA BEZ SMJEŠTAJA (polazak na dan utakmice, 29.8.) + ULAZNICA =  430,00 kn (polazak sa Žabice u 1:00 s Krka i u 02:00 sa Žabice, a po završetku utakmice povratak za Rijeku; točnije informacije pronađite u Novom listu, 24.8.)

 

 

Svi zainteresirani građani mogu se obratiti u poslovnicu Autotransa na broj telefona 051-212-224 ili email [email protected].

 

_______________________________________________________________________________

 

INFORMACIJE ZA NAVIJAČE KOJI SE ODLUČE NA ARANŽMAN

AUTOBUS + NOĆENJE U HOTELU + ULAZNICA

_______________________________________________________________________________

 

Srijeda, 28.08.

  • Polazak sa Žabice ili Kantride u 5:00 sati
  • Vožnja kroz Sloveniju, Austriju i Njemačku do Stuttgarta uz kraće zaustavljanje
  • Po dolasku, smještaj u hotelu
  • Slobodno vrijeme za individualna razgledavanja

 

Četvrtak, 29.08.

  • Nakon doručka: odlazak u razgledavanje grada
  • Slobodno vrijeme do ručka te odlazak prema stadionu

http://nk-rijeka.hr/article/2013/08/23/ulaznice-stuttgart-rijeka
RIJEKA PRVAK! FF! √ Kako skrtac cuvan za se tu lipotu doma svoj'ga se lipote, cuda svita nisu sjena kraja moj'ga
ri5gile
ri5gile
Dokazano ovisan
Pristupio: 27.08.2010.
Poruka: 19.599
23. kolovoza 2013. u 20:46
ajde super da su tako nesto organizirali
za one kojima je avion preskup ili one kojima se neda voziti ovo je odlicna opcija iako nema gostovanja do vlakom
sve u svemu, pohvale za organizaciju
neostik je sranje
George Bush
George Bush
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.05.2013.
Poruka: 3.691
23. kolovoza 2013. u 20:53

Stuttgart više nije favorit, Rijeka vodi omjerom 2:1 da će nogometni san postati java

Autor Petak, 23 kolovoza 2013 20:24

Ljude na tribinama često pokreće iracionalnost, racionalnost ih usmjerava! Matjaž Kek ove sezone toliko racionalno usmjerava momčad da su tribine euforične i kada igračima ne ide kako bi navijači htjel

Nogometna groznica obuzela je dušu i tijelo Grada Rijeke! Ako se tijelo i ponekad umori, duša uvijek ima boju čovjekovih misli, kao što reče Marko Aurelije. U bijelo-plave boje na riječkom stadionu ove sezone utonulo je tisuću misli kojima je zajednička vodilja unedogled produljiti nogometni san.

Rijeka je u prvoj utakmici play-offa Europske lige probijedila (2:1) moćni Stuttgart, od početka sezone momčad Matjaža Keka nije osjetila gorčinu poraza. Jasno da u svakoj pozitivnoj seriji treba imati dozu sportske sreće, uvijek se mora dogoditi nekakav "faktor Benko" ili trener Kekova mentaliteta.

Da bi se pobijedilo u utakmicama protiv jačih momčadi poput Stuttgarta, protivnici su morali promašivati (Gentner 36, Harnik 61, Maxim 82), vratar (Vargić) je morao imati svoj dan u nezaboravnoj noći, trener Bruno Labbadia morao je postati bivši…

Međutim, u 11 natjecateljskih utakmica ove sezone Rijeka se samo jednom (Hajduk) morala vratiti iz poraza. U svim drugim utakmicama riječka momčad kontrolirala je svoju sudbinu, što se ne može slučajno. U prvoj službenoj utakmici sezone protiv Istre u početnom sastavu igrala su trojica novaka (Sharbini, Tomečak, Maleš). Utakmicu protiv Stuttgarta počelo je igrati šest novaka (Sharbini, Tomečak, Maleš, Zlomislić, Kvržić, Lešković). Zbog ozljeda nije bilo standardnih Jugovića, Brezovca, Cesareca… Rijeka ima dobro izbalansiranu momčad!

Ni u sezoni 1998/99, kada se Rijeka borila za prvaka, na početku sezone tribine nisu bile pune. Tek pred kraj sezone Rijeka je na noge dignula cijeli grad i državu! Kroz dugu povijest Rijeka je imala puno bolje momčadi od današnje, ali se nikada nije dogodilo da ljudi tako masovno dolaze gledati Rijeku u utakmici protiv momčadi kakvu ima velški Prestatyn!

Atmosfera oko kluba početkom sezone više je bila ukorijenjena u sociološkom fenomenu nego u sportskim rezultatima ili igri momčadi. Gabriele Volpi nije rođen u Rimu, odakle potječe povijesno naslijeđe svetinje željne kruha i igara. Ulaskom kapitala talijanskog milijardera u klub, nešto u gradu napokon je postalo toliko obećavajuće da je Europa postala realnost. Zbog onakve igre protiv Stuttgarta navijači su u stanju mjesecima živjeti na suhom kruhu!

Prije dva mjeseca nitko nije mogao predvidjeti da igra Rijeke u prvoj utakmice protiv Stuttgarta neće biti posljedica nego razlog euforije na tribinama. Kao što reče Volpi, ovo je najveća pobjeda Damira Miškovića od kada se počeo baviti nogometom u omladinskoj školi Orijenta. Mišković je tek dvije godine predsjednik Rijeke i još će dugo vremena učiti nogometni nauk. Iako uči od najboljega, kao što sam kaže, malo je predsjednika Rijeke imalo privilegiju učiti na pobjedama protiv klubova kakav je Stuttgart.

Kako odmiče sezona igrači i igra slažu se prema unutrašnjoj logici momčadi, koja u fantastičnoj atmosferi može pobijediti Stuttgart iako Rijeka nema igrača koji može standardno igrati za Stuttgart. Da Zdravko Mamić nije u tako dobrim odnosima s Miškovićem, Kekova bi se pozicija trenera u Rijeci zaljuljala zbog nemoralne ponude Dinama. Keka su ne tako davno preporučili Mamiću, koji je odmahnuo glavom…

Ljude na tribinama često pokreće iracionalnost, racionalnost ih usmjerava! Matjaž Kek ove sezone toliko racionalno usmjerava momčad da su tribine euforične i kada igračima ne ide kako bi navijači htjeli. Kek je iznad svega pošten prema svom poslu, što se osjeća u svlačionici i na tribinama. Rijeka je pobjedu protiv Stuttgarta zaradila poštenim odnosom prema igri.

Uoči uzvratne utakmice odnosi su se promijenili. Stuttgart više nije favorit! Rijeka vodi omjerom 2:1 da će nogometni san postati java.

mislim ćemu ovo, dobro započne članak, i onda usere opet sa aluzijama o filijali i nekim odnosima
Da nije dobar Mamić sa Miškovićem uzeo bi Keka?
može li se tom idiotu hakirati stranica ili poslati neki virus da mu se Mamić pojavi na ekranu i pljune mu facu?

[uredio George Bush - 23. kolovoza 2013. u 20:54]
SAMO RIJEKA !!!!
Ljuke
Ljuke
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.08.2011.
Poruka: 2.752
23. kolovoza 2013. u 21:05
Zna li netko koliko ljudi bude na tekmama Rijeke u HNLu ako ima negdje podatak molim?
George Bush
George Bush
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.05.2013.
Poruka: 3.691
23. kolovoza 2013. u 21:08
1. 2013-2014 1. HNL 1. Rijeka - Istra 1961 3:0 5000
2. 2013-2014 1. HNL 3. Rijeka - Dinamo 0:0 10000
3. 2013-2014 1. HNL 5. Rijeka - Osijek 5:1 6000
4. 2013-2014 1. HNL 6. Rijeka - Split 1:1 6000
 @ Ljuke stisni negdje na plavo pa imaš prikaz po utakmicama
[uredio George Bush - 23. kolovoza 2013. u 21:10]
SAMO RIJEKA !!!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.02.2013.
Poruka: 925
23. kolovoza 2013. u 21:18
Jebote led, da Kek dođe u maksimir ispljuskao bi oba Mamića nakon sedam dana i spakirao kufere. Isto kao što će netko ovog Vranića.
RobiRi
RobiRi
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.04.2013.
Poruka: 2.916
23. kolovoza 2013. u 21:31
Vranićev članak nije potpun ako ne popljuje Rijeku. Čak i nakon pobijede nad Stuttgartom
Tisuće želja, na svakoj isto piše - RIJEKA PRVAK - Za to cijeli Kvarner diše
  • Najnovije
  • Najčitanije