HNK Rijeka 2013/2014

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
George Bush
George Bush
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.05.2013.
Poruka: 3.691
25. kolovoza 2013. u 13:10
Roberto je napisao/la:
George Bush je napisao/la:
ma dajte, kakav Kramarić, Bečiraj
dobri su oni,ali nećemo valjda dovoditi napadačekoji nam realno ni ne trebaju
napadač mora biti klasa, a mi takvog imamo, Benko za sad zabija svaku utakmicu,ako nastavi tako zabiti će 40 golova ove sezone
nama trebaju sada samo klase od igrača, a najviše opet jedan veznjak oko kojega bi se sve vrtilo i koji bi znao zadržati loptu,opaliti po golu
očito Alispahić nije taj koji nosi prevagu, svaka čast Brezovcu, Jugoviću i Malešu, ali oni nisu klase od igrača već dobri igrači za HNL

treba poraditi na držanju lopte kad nastupi povuci - potegni, a ne da se sabijemu u 16 m, nabijamo lopte i uvijek primimo gol, a za to nam je potreban klasni vezni igrač

Škarabot djeluje sve lošije, ne znam u ćemu je poanta, ali jako loše izgleda, znači lijevi bek i to klasni,šteta da je Lima otišao u Dinamo, nešto kao M. Pamić ali sve je to za sada nedostižno

Vidi cijeli citat



Buš, a što ako nam se nedaj Bože Benko ozlijedi ? tko će igrat ? ti ?
Vidi cijeli citat


on se ne ozljeđuje, a i kad se ozlijedi igra

SAMO RIJEKA !!!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.06.2012.
Poruka: 694
25. kolovoza 2013. u 13:29
Za sve nas koji ćemo uzvrat pratiti kod kuće, Stuttgart - Rijeka uvodna emisija i prijenos idu u četvrtak na Sport1 od 17:30h 
oggy
oggy
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2011.
Poruka: 3.010
25. kolovoza 2013. u 13:31
evo pricao malo s ljudima koji se vrte oko kluba i kazu da za benka nije stigla nikakva ponuda i da su svi natpisi patka,krstanovic ide ca 99 % ,a pokusavaju dovuci jos jednog napadaca u igri su jedan nas i neki iz serie b nisam uspio izvuci imena,sto se beka tice kazu da nema na trzistu igraca takvog profila osim za dosta para kojih nemamo,ali da ako se naide na nesto da ce se reagirati.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.06.2013.
Poruka: 129
25. kolovoza 2013. u 13:32
Benko za europu, kramaric za hnl i ako se benko ozlijedi. Kramaric bolji i od tadica i pilcica i krstanovica a uz to tek su mu 22 godine. Lani je zabio 16 komada. Mislim da bi bio idealan za trenutnu situaciju posto ce pile i krle vjerovatno ca.
oggy
oggy
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2011.
Poruka: 3.010
25. kolovoza 2013. u 13:35
Roki86 je napisao/la:
Benko za europu, kramaric za hnl i ako se benko ozlijedi. Kramaric bolji i od tadica i pilcica i krstanovica a uz to tek su mu 22 godine. Lani je zabio 16 komada. Mislim da bi bio idealan za trenutnu situaciju posto ce pile i krle vjerovatno ca.
Vidi cijeli citat

Kramaric neide iz dinama ispod 2 mil e tako da on sigurno nije opcija,a ako nam ga mamic proda za neke sitne pare ja cu se stvarno poceti brinuti.
oggy
oggy
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2011.
Poruka: 3.010
25. kolovoza 2013. u 13:39
mance na probi u franfurtu,ako njega utopimo to bi bio posao.
http://liga-zwei.de/fsv-frankfurt-slowe ... bitz/26141
RobiRi
RobiRi
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.04.2013.
Poruka: 2.916
25. kolovoza 2013. u 13:47
oggy je napisao/la:
mance na probi u franfurtu,ako njega utopimo to bi bio posao.
http://liga-zwei.de/fsv-frankfurt-slowe ... bitz/26141
Vidi cijeli citat


Mislio sam da je Ivan na probi kad ono Armando 
Njega neka nose, nemoraju ništa ni platiti
[uredio RobiRi - 25. kolovoza 2013. u 13:48]
Tisuće želja, na svakoj isto piše - RIJEKA PRVAK - Za to cijeli Kvarner diše
oggy
oggy
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2011.
Poruka: 3.010
25. kolovoza 2013. u 13:51
RobiRi je napisao/la:
oggy je napisao/la:
mance na probi u franfurtu,ako njega utopimo to bi bio posao.
http://liga-zwei.de/fsv-frankfurt-slowe ... bitz/26141
Vidi cijeli citat


Mislio sam da je Ivan na probi kad ono Armando 
Njega neka nose, nemoraju ništa ni platiti
Vidi cijeli citat

nemoj sad tako pa nemozemo ga daba dati barem kojih 50 000e i kakav postotak od iduce prodaje.
RobiRi
RobiRi
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.04.2013.
Poruka: 2.916
25. kolovoza 2013. u 13:58
Za igrača koji u 2 prvoligaške sezone da 3 gola i u jednoj drugoligaškoj 1 gol također koji ima 1,90m i nezna igrati glavom tražiti za njega 50.000€ graniči s imbecilnošću
Tisuće želja, na svakoj isto piše - RIJEKA PRVAK - Za to cijeli Kvarner diše
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2011.
Poruka: 9.999
25. kolovoza 2013. u 13:59
Ono, problem je šta će ga Švabe gledat na treninzima i to, bolje se ne ponadat.
  • Najnovije
  • Najčitanije