HNK Rijeka 2013/2014

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.11.2012.
Poruka: 4.349
25. kolovoza 2013. u 14:00
RobiRi je napisao/la:
Za igrača koji u 2 prvoligaške sezone da 3 gola i u jednoj drugoligaškoj 1 gol također koji ima 1,90m i nezna igrati glavom tražiti za njega 50.000€ graniči s imbecilnošću
Vidi cijeli citat

E moj Robi, nikad miljunasa od tebe 
oggy
oggy
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2011.
Poruka: 3.010
25. kolovoza 2013. u 14:03
RobiRi je napisao/la:
Za igrača koji u 2 prvoligaške sezone da 3 gola i u jednoj drugoligaškoj 1 gol također koji ima 1,90m i nezna igrati glavom tražiti za njega 50.000€ graniči s imbecilnošću
Vidi cijeli citat

Dobili smo 70   za susca koji je igrao s njim u istom klubu,a i stariji je od njega,svabe vole ove fizicki jake igrace jer im se igra dosta bazira na snagu,za razliku od spanjolaca koji su vise za tehnicke igrace.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 05.03.2013.
Poruka: 2.781
25. kolovoza 2013. u 14:04
Ne znam ko bi normalan imao nešto protiv da se dovede Kramarić,osim naših prijatelja iz južnih krajeva. I vjerovatno ima nešto u tome kad je mali napravio scenu jučer. Samo naprijed,kod nas bi se prodao van za 5-6 mil.
George Bush
George Bush
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.05.2013.
Poruka: 3.691
25. kolovoza 2013. u 14:09
Football Scout je napisao/la:
Ne znam ko bi normalan imao nešto protiv da se dovede Kramarić,osim naših prijatelja iz južnih krajeva. I vjerovatno ima nešto u tome kad je mali napravio scenu jučer. Samo naprijed,kod nas bi se prodao van za 5-6 mil.
Vidi cijeli citat


a gdje bi on igrao?
umijesto Benka?
SAMO RIJEKA !!!!
oggy
oggy
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2011.
Poruka: 3.010
25. kolovoza 2013. u 14:09
Football Scout je napisao/la:
Ne znam ko bi normalan imao nešto protiv da se dovede Kramarić,osim naših prijatelja iz južnih krajeva. I vjerovatno ima nešto u tome kad je mali napravio scenu jučer. Samo naprijed,kod nas bi se prodao van za 5-6 mil.
Vidi cijeli citat


Ja,bi imao jer do sad su svi poslovi s maminjom logicni,ovaj nebi bio ni blizu logike pa nije mamic glup da daje igraca na kojem u svakom trenutku moze zaradiri barem 2 mil E za sitnis kod nas.Puno realnije opcije ako se odlucimo za dovodenje napadaca su Abdurahimi i Orsic
RobiRi
RobiRi
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.04.2013.
Poruka: 2.916
25. kolovoza 2013. u 14:09
Sušac je bio dobar u Pomorcu dok Mance nebi bio dobar ni u Lučkom Radniku...
Bio bi posao stoljeća kada bi ga prodali za cifru u eurima, ali prije će dobiti slobodne papire.
Odoh sad gledat formule... Evo za kraj da malo skupim plusica 
[uredio RobiRi - 25. kolovoza 2013. u 14:10]
Tisuće želja, na svakoj isto piše - RIJEKA PRVAK - Za to cijeli Kvarner diše
oggy
oggy
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2011.
Poruka: 3.010
25. kolovoza 2013. u 14:12
Roberto je napisao/la:
Baš sam malo išao bacit oko da vidim što je to Tudor srao i u kojem je kontekstu spominjao Rijeku...

pa evo za one koje zanima evo video a spominjanje Rijeke počinje negdje oko 5. minute videa...  

 http://www.youtube.com/watch?v=8-RJjWKG2UU&feature=share&list=UUN7oOG6iLGDXXhyxBKcbq7A


Tudore smrade nepismeni ljubomorni, ta Rijeka koja je uložila "miljone"  brani čast hrvatskog nogometa u Europi i pobjeđuje peterostrukog prvaka Njemačke, a tvoj Hajdug sramoti hrv. nogomet i puši od nekih pastira iz Dile Gori i pritom u dvije utakmice ne uspijeva čak zabit niti jedan gol... 

Ti si kurac od trenera a to se polako počelo i pokazivat... nakon još 2-3 poraza stolica će ti se počet trest a ti ćeš onda još više kmečit i sipat otrovne strelice kako bi prikrio svoju trenersku nesposobnost. 

Vidi cijeli citat

ovo smo vec prosli cemu vracanje na ovo
George Bush
George Bush
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.05.2013.
Poruka: 3.691
25. kolovoza 2013. u 14:13
neka se ostave naše Rijeke,koji miloni?
one koje su potrošili malverzacijama u ovih 20 godina, afera do afere, sudovi, prevare
i dalje gamad ima veči proračun, samo sad je druga situacija, nema Dalekovoda, Ine, hep-a, nema Keruma i ostalih kriminalaca
a stalno nas se spominju, i ono govno Maloča spominje neke milione koji ima godišnju plaću veču od riječkih igrača
neka, neka, neka kmeče
[uredio George Bush - 25. kolovoza 2013. u 14:14]
SAMO RIJEKA !!!!
oggy
oggy
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2011.
Poruka: 3.010
25. kolovoza 2013. u 14:13
Roberto je napisao/la:
oggy je napisao/la:
evo pricao malo s ljudima koji se vrte oko kluba i kazu da za benka nije stigla nikakva ponuda i da su svi natpisi patka,krstanovic ide ca 99 % ,a pokusavaju dovuci jos jednog napadaca u igri su jedan nas i neki iz serie b nisam uspio izvuci imena,sto se beka tice kazu da nema na trzistu igraca takvog profila osim za dosta para kojih nemamo,ali da ako se naide na nesto da ce se reagirati.

Vidi cijeli citat



Tko se vrti oko kluba ? s kim si pričao ? s Agićem ? Pilipovićem ? Račkim ? ili s onom porno konobaricom iz kafića ?
Vidi cijeli citat


Bivsi igrac da ,nije jedan od ovih navedenih a ni saric
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.11.2012.
Poruka: 4.349
25. kolovoza 2013. u 14:15
Maloca ima 36000 eura placu, a ja se ozbiljno brinen za psihicko zdravlje nekih od vas, ili ne pricamo isti jezik pa se ne razumimo.
  • Najnovije
  • Najčitanije