HNK Rijeka 2013/2014

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.02.2013.
Poruka: 925
25. kolovoza 2013. u 16:15
Predsjedniče, ne laprdajte.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.03.2013.
Poruka: 541
25. kolovoza 2013. u 16:18
Za zakašnjenjem, hvala NK Rijeci, što mi je donijela dobitak u četvrtak nakon dugoooooooooooooooo vremena
RobiRi
RobiRi
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.04.2013.
Poruka: 2.916
25. kolovoza 2013. u 16:30
Ali nama treba još jedan napadač. Odlaskom Krstanovića ostajemo na Benku i Cesarcu (Tadića ni neračunam) i mi sa dva napadača nemožemo odigrati sezonu na daj Bože tri traka (liga, kup, Europa).

Čisto sumnjam da će Kramarić doći i iskreno da dođe počeo bi se brinuti jer budite realni tko besplatno daje igrača na kojemu sada može zaraditi 2 mil € (a tek su mu 22 godine).

Najsretniji bi bio kad bi doveli Oršića kvalitetan i mlad.
Tisuće želja, na svakoj isto piše - RIJEKA PRVAK - Za to cijeli Kvarner diše
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.05.2012.
Poruka: 2.562
25. kolovoza 2013. u 16:44
damo vam mi Barišića za 500 tisuća
oggy
oggy
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2011.
Poruka: 3.010
25. kolovoza 2013. u 16:47
RobiRi je napisao/la:
Ali nama treba još jedan napadač. Odlaskom Krstanovića ostajemo na Benku i Cesarcu (Tadića ni neračunam) i mi sa dva napadača nemožemo odigrati sezonu na daj Bože tri traka (liga, kup, Europa).

Čisto sumnjam da će Kramarić doći i iskreno da dođe počeo bi se brinuti jer budite realni tko besplatno daje igrača na kojemu sada može zaraditi 2 mil € (a tek su mu 22 godine).

Najsretniji bi bio kad bi doveli Oršića kvalitetan i mlad.
Vidi cijeli citat

Orsic je i najrealnija opcija jer mu je propao pokusaj da ode van,a ugovor mu istjece iduce ljeto,mislim da bi iso za nekih 500 000e bez nekog veveg problema
whitefox
whitefox
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.04.2013.
Poruka: 2.292
25. kolovoza 2013. u 16:50
Mislim da ne ispadnem bahat ali uzet igraca Intera za 500 000 e dajte misko vise pazi na novce
worm
worm
Mali dioničar
Pristupio: 01.05.2008.
Poruka: 8.862
25. kolovoza 2013. u 17:00
oggy je napisao/la:
RobiRi je napisao/la:
Ali nama treba još jedan napadač. Odlaskom Krstanovića ostajemo na Benku i Cesarcu (Tadića ni neračunam) i mi sa dva napadača nemožemo odigrati sezonu na daj Bože tri traka (liga, kup, Europa).

Čisto sumnjam da će Kramarić doći i iskreno da dođe počeo bi se brinuti jer budite realni tko besplatno daje igrača na kojemu sada može zaraditi 2 mil € (a tek su mu 22 godine).

Najsretniji bi bio kad bi doveli Oršića kvalitetan i mlad.
Vidi cijeli citat

Orsic je i najrealnija opcija jer mu je propao pokusaj da ode van,a ugovor mu istjece iduce ljeto,mislim da bi iso za nekih 500 000e bez nekog veveg problema
Vidi cijeli citat


sačekat pola godine, i besplatno ga zakaparit za iduće ljeto 

MAGICA FIUME
gogykiryales
gogykiryales
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.06.2013.
Poruka: 696
25. kolovoza 2013. u 17:04
Malo sam se bavio mogućim protivnicima u skupinama Eurolige. Mogući su vrlo zanimljivi scenariji, a najbolje mi izgleda ovaj:

Standard Liege, APOEL, Partizan, Rijeka

Naravno da prije toga treba proći Stuttgart, a još prije toga danas treba dobiti dragovoljce s rezervnom postavom
oggy
oggy
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2011.
Poruka: 3.010
25. kolovoza 2013. u 17:06
wormtongue je napisao/la:
oggy je napisao/la:
RobiRi je napisao/la:
Ali nama treba još jedan napadač. Odlaskom Krstanovića ostajemo na Benku i Cesarcu (Tadića ni neračunam) i mi sa dva napadača nemožemo odigrati sezonu na daj Bože tri traka (liga, kup, Europa).

Čisto sumnjam da će Kramarić doći i iskreno da dođe počeo bi se brinuti jer budite realni tko besplatno daje igrača na kojemu sada može zaraditi 2 mil € (a tek su mu 22 godine).

Najsretniji bi bio kad bi doveli Oršića kvalitetan i mlad.
Vidi cijeli citat

Orsic je i najrealnija opcija jer mu je propao pokusaj da ode van,a ugovor mu istjece iduce ljeto,mislim da bi iso za nekih 500 000e bez nekog veveg problema
Vidi cijeli citat


sačekat pola godine, i besplatno ga zakaparit za iduće ljeto 

Vidi cijeli citat

Da ali onda mi necemo biti jedini,vec ce biti borba
mintaruzic
mintaruzic
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.12.2011.
Poruka: 1.695
25. kolovoza 2013. u 17:07
Ja bi da kupimo Maglicu, po istom principu ko i Krstanovica! Covjek nam se nadavao golova a ovako bi imali win-win situaciju. On ne smeta nama, tj gleda utakmice iz svecane loze na C tribini a ne daje golove protiv nas!!!
  • Najnovije
  • Najčitanije