HNK Rijeka 2013/2014

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.02.2013.
Poruka: 925
25. kolovoza 2013. u 21:00
Onu akciju od 20-tak dodavanja prije krletova zicera ne može odigrati nitko u hnl-u, a i šire.
The river
The river
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.03.2013.
Poruka: 376
25. kolovoza 2013. u 21:03
rutinski....

šteta što Kramarić neće moći igrati u EL....
Barnabas
Barnabas
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.10.2012.
Poruka: 3.998
25. kolovoza 2013. u 21:06
The river je napisao/la:
rutinski....

šteta što Kramarić neće moći igrati u EL....
Vidi cijeli citat


Točno to. I to s rezervama. A dragovoljci namučili Dinama i Hajduka.

Mnogo smo jaki.

Glavni glumci bi htjeli da su na pravoj strani - ja da budem Švabo, a oni partizani!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.05.2012.
Poruka: 528
25. kolovoza 2013. u 21:06
Ja zadovoljan, upisali važna 3 boda u teškoj utakmici koju si već na papiru dobio a ipak treba otić tamo i to potvrditi. Ugodno me iznenadio Bertoša, Ayaji još više ( rast će iz utakmice u utakmicu, za godinu- dve bit će zvijer), Vargić - samo ću reći  ( teško će ga onaj danas jadni Stuttgart probiti), Močinić se isto diže, čak je i Krstanović ok odigrao (mislim barem nije škrt bio, djelio je lopte okolo).
Sve u svemu, rutinska pobjeda a sad se opet okrećemo Stuttgartu 

Jedino šteta za Zlomislića, jedini igrač iz prve postave kojeg nije zamijenio i čovijek se ozlijedi  Nadam se da je i s Ayajiem sve okej. Pokosile su nas dosta ove ozljede, zajeban je ovaj ritam utakmica, što će tek bit kad uđemo u skupine a uz to krene i kup 

Btw. vi koji pratite Stuttgart i forume vidite malo dal im danas treber dobiva cipelu??
Doktor Zak
Doktor Zak
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.06.2013.
Poruka: 1.399
25. kolovoza 2013. u 21:11
kao što sam i mislio, neuigranost je bila glavni problem, što je više vremena prolazilo to su bolje kombinirali, a ni ulazak krvžića nije odmogao. ne znam kad smo ovoliko zicera promašili u jednoj tekmi... ajayiju malo pojačat treninge izdržljivosti, a močota na utege dok ne dođe na razinu leškovića.
Mr. Pennypacker
Mr. Pennypacker
Dokazano ovisan
Pristupio: 08.06.2012.
Poruka: 15.676
25. kolovoza 2013. u 21:12
Odlična pobjeda, baš ono što nam je trebalo. Ovako riješavati utakmice treba postati rutina ovoj momčadi. Još moramo poraditi na žutim minutama (penal, onda ona šansa sam pred golmanom) ali isto nije realno očekivati da protivnička momčad nema šansi, jer to je nogomet. Nogomet ionako ovisi o trenucima, da je ono ušla što bi bilo bla bla bla...

Ovi što su malo zabušavali u prvom poluvremenu su se digli (Pokrivač, Krstanović) i na kraju odigrali kako treba. Veseli činjenica da stvaramo puno šansi ali isto tako i realizacija mora biti bolja. Kvržić je bio odličan kad je ušao, kao i Vargić i on puca od samopouzdanja. Močo zagospodario terenom, onako kako ga svi mi očekujemo da igra. Bertoša pozitivno iznenadio, drago mi je da je motiviran i da daje sve od sebe iako je očito u drugom planu.
Krstanović je po meni odigrao jako dobru utakmicu, znam da vas je sve Benko razmazio ali ne treba ga odmah otpisivati jer je jednu priliku propustio ili krivo dodao (naravno pod predpostavkom da ne ode).
RIJEKA PRVAK! FF! √ Kako skrtac cuvan za se tu lipotu doma svoj'ga se lipote, cuda svita nisu sjena kraja moj'ga
iSpOd StIjEnA 2
iSpOd StIjEnA 2
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.05.2010.
Poruka: 11.080
25. kolovoza 2013. u 21:18
Doslovno rutinski.To je odlika velikih ekipa

masu prilika za gol smo izradili samo nepreciznost je spasila HD od goreg rezlutata.

Kvržić je bio sjajan,svaki put je prošao kad je dobio loptu i nešto se dogodilo pred golom.

Okrenimo se mi Stuttgartu ovo je iza nas.Samo hrabro gore pa šta bude
Bit ćemo prvaci iduće godine.....fenix369-Kad mi srce stane kucatMoja dusa tad ce ostatNa tom mjestu ispod stijenaZa sva vremena
iSpOd StIjEnA 2
iSpOd StIjEnA 2
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.05.2010.
Poruka: 11.080
25. kolovoza 2013. u 21:18
dupliMelem za oči i uši nakon očišćenog Maksimira: Navijači Rijeke i Stuttgarta vratili nas u eru prije modernog nogometa
[uredio iSpOd StIjEnA 2 - 25. kolovoza 2013. u 21:20]
Bit ćemo prvaci iduće godine.....fenix369-Kad mi srce stane kucatMoja dusa tad ce ostatNa tom mjestu ispod stijenaZa sva vremena
Angel Dust
Angel Dust
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.06.2013.
Poruka: 2.635
25. kolovoza 2013. u 21:18
Već treći gol Pokrivača,stvarno ima odličan šut izvana.Za sad je u potpunosti opravdao dolazak
...ti si nam najveća radost...
RobiRi
RobiRi
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.04.2013.
Poruka: 2.916
25. kolovoza 2013. u 21:19
Baš... Pokrivač ima topa u nozi...
Tisuće želja, na svakoj isto piše - RIJEKA PRVAK - Za to cijeli Kvarner diše
  • Najnovije
  • Najčitanije