Ja zadovoljan, upisali važna 3 boda u teškoj utakmici koju si već na papiru dobio a ipak treba otić tamo i to potvrditi. Ugodno me iznenadio Bertoša, Ayaji još više ( rast će iz utakmice u utakmicu, za godinu- dve bit će zvijer), Vargić - samo ću reći

( teško će ga onaj danas jadni Stuttgart probiti), Močinić se isto diže, čak je i Krstanović ok odigrao (mislim barem nije škrt bio, djelio je lopte okolo).
Sve u svemu, rutinska pobjeda a sad se opet okrećemo Stuttgartu

Jedino šteta za Zlomislića, jedini igrač iz prve postave kojeg nije zamijenio i čovijek se ozlijedi

Nadam se da je i s Ayajiem sve okej. Pokosile su nas dosta ove ozljede, zajeban je ovaj ritam utakmica, što će tek bit kad uđemo u skupine a uz to krene i kup

Btw. vi koji pratite Stuttgart i forume vidite malo dal im danas treber dobiva cipelu??