HNK Rijeka 2013/2014

robil
robil
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.08.2012.
Poruka: 1.963
26. kolovoza 2013. u 06:51
Soldo odjebi sa foruma skupa sa Mijatovićem
kvarner87
kvarner87
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.03.2012.
Poruka: 253
26. kolovoza 2013. u 08:26
Lako sto Soldo laprda. Zaboravio je da smo mi svoje napravili i da nemamo sto izgubiti,a prolaz bi nam bio bonus za ovu sezonu.
worm
worm
Mali dioničar
Pristupio: 01.05.2008.
Poruka: 8.862
26. kolovoza 2013. u 08:58
7 igrača je na klupi, što će reći da uz 6 kojih je nabrojao USF i Tadić ide na klupu, što znači da od "zdravih" u kadru ostaje samo treći golman Raspor 
MAGICA FIUME
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.05.2013.
Poruka: 684
26. kolovoza 2013. u 09:38

Evo Miško sada na Pod Stijenama Kantride rekao kako je primarno grditi stadion na Kantridi, ako ne onda Delta....Rujevica nikako nije opcija.

Benko ostaje...jedino ako stigne nemoralna ponuda i da je Benko zadovoljan s njom....(a realno teškoće netko ponuditi 2-3 mil E koliko mislim da iznosi ta NEMORALNA ponuda)

I najzanimljivije, Korado je rekao da nas čeka zanimljiv dan (ne znam odkud mu to i šta to točno znači), predpostavljam da su neki transferi na pomolu (Kramarić?, lijevi bek?)

[uredio FF1987 - 26. kolovoza 2013. u 09:39]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.07.2011.
Poruka: 727
26. kolovoza 2013. u 09:40
Kako će proći Dinamo i Rijeka u 4. pretkolima europskih kupova?
Dinamo u LP, Rijeka u EL
17%
Dinamo u LP, Rijeka ispada
12%
Dinamo u EL, Rijeka u EL
35%
Dinamo u EL, Rijeka ispada
37%
 
Ukupno glasova: 1681

nažalost ni forumaši baš nisu naklonjeni da rijeka ide dalje...ja osobno želim dečkima svu sreću na mercedes areni!
BBBStuttgart
BBBStuttgart
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 03.08.2011.
Poruka: 46
26. kolovoza 2013. u 09:42
Bruno dobio Pedalu.

http://www.vfb.de/de/aktuell/meldungen/news/2013/labbadia/page/6577-1-3-.html?f3

Najvjerovatnije ce priliku dobiti Thomas Schneider bivis igrac i trener U17 omladine.
[uredio BBBStuttgart - 26. kolovoza 2013. u 09:47]
USF1926
USF1926
Mali dioničar
Pristupio: 06.03.2012.
Poruka: 6.359
26. kolovoza 2013. u 09:57
BBBStuttgart je napisao/la:
Bruno dobio Pedalu.

http://www.vfb.de/de/aktuell/meldungen/news/2013/labbadia/page/6577-1-3-.html?f3

Najvjerovatnije ce priliku dobiti Thomas Schneider bivis igrac i trener U17 omladine.
Vidi cijeli citat


Hvala na informaciji! Nego, buduci da si u Stuttgartu, hoce ici Hrvati sto zive tamo na utakmicu?
Si Spiritus pro nobis, quis contra nos?
USF1926
USF1926
Mali dioničar
Pristupio: 06.03.2012.
Poruka: 6.359
26. kolovoza 2013. u 10:02
FF1987 je napisao/la:

Evo Miško sada na Pod Stijenama Kantride rekao kako je primarno grditi stadion na Kantridi, ako ne onda Delta....Rujevica nikako nije opcija.

Benko ostaje...jedino ako stigne nemoralna ponuda i da je Benko zadovoljan s njom....(a realno teškoće netko ponuditi 2-3 mil E koliko mislim da iznosi ta NEMORALNA ponuda)

I najzanimljivije, Korado je rekao da nas čeka zanimljiv dan (ne znam odkud mu to i šta to točno znači), predpostavljam da su neki transferi na pomolu (Kramarić?, lijevi bek?)

Vidi cijeli citat


Jesu rekli stogod o ozljedama igraca?
Si Spiritus pro nobis, quis contra nos?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.06.2012.
Poruka: 844
26. kolovoza 2013. u 10:02
USF1926 je napisao/la:
Hvala na informaciji! Nego, buduci da si u Stuttgartu, hoce ici Hrvati sto zive tamo na utakmicu?
Vidi cijeli citat


HNK RIJEKA - VFB Stuttgart 2:1. 
Bravo RIJEKA!
Odlična utakmica! 
Čekamo vas u Stuttgartu!
USF1926
USF1926
Mali dioničar
Pristupio: 06.03.2012.
Poruka: 6.359
26. kolovoza 2013. u 10:07
Roberto je napisao/la:
Ovo je za nas sjajna situacija !! Bruno Lambada je dobio pedalu u Stuttgartu, sad su bez trenera... teško da će do četvrtka nać novog trenera, vjerojatno će ih vodit pomoćni trener al to nije to... ista stvar je bila s Barcelonom prošle sezone, kad ih je vodio onaj pomoćni trener, vidi se da to nije to... možeš ti imat extra klasne igrače ali ako nemaš trenera i generala koji s klupe daje komandu, moš se slikat... 

Ovo je velika šansa za nas !!!
Vidi cijeli citat


Moze bit velika sansa a i ne mora. Pitanje je dali oni mogu gore od ovoga sto su prezentirali u zadnje vrijeme? Drugo, i povezano, pitanje je dali je ta losa prezentacija motivirana time sto su igraci mozda bojkotirali Brunu na terenu u zadnje vrijeme samo da ga se smijeni?
Si Spiritus pro nobis, quis contra nos?
  • Najnovije
  • Najčitanije